Angielski i niemiecki - korepetycje

Dział dla tych którzy potrzebują korepetycji lub chcą ich udzielać.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
50tka
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 27 sierpnia 2013, 01:24
Kontaktowanie:

Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: 50tka » wtorek, 27 sierpnia 2013, 01:33

[b]Syn za tydzień zacznie w gimnazjum naukę niemieckiego i angielskiego. Do tej pory nie radził sobie z samego angielskiego. Chodził do jednej z reklamujących się mocno szkół językowych, ale był to kompletny niewypał (grupa sklecona na siłę, nauczycielki nie potrafią wytłumaczyć). Szukamy mu dobrych nauczycieli. Czy ktoś może kogoś polecić?

sebaszczyn
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 1 października 2011, 18:00
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: sebaszczyn » wtorek, 27 sierpnia 2013, 20:07

BARDZO POLECAM PANIĄ ANNE WOJAS. CHODZĘ DO NIEJ NA KOREPETYCJE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY. SUPER TŁUMACZY I PRZYGOTOWUJE DO EGZAMINÓW ! PODAJE NUMER KONTAKTOWY 664 009 693
NA PEWNO BĘDZIE PANI ZADOWOLONA.

Szelma
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: środa, 6 października 2010, 17:09
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: Szelma » wtorek, 27 sierpnia 2013, 22:05

@sebaszczyn
nie krzycz

cubalibre
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: czwartek, 28 października 2010, 15:12
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: cubalibre » wtorek, 27 sierpnia 2013, 23:46

Przy okazji tematu... Interesuje mnie nauka języka angielskiego, znalazłem co najmniej 4 szkoły językowe na terenie Bochni. Która ze szkół jest godna polecenia?

coma
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 11:06
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: coma » środa, 28 sierpnia 2013, 12:45

Najlepiej uczą na Polnej 3. obu języków. www.encjo.pl

profesjonalnie
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 28 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: profesjonalnie » środa, 28 sierpnia 2013, 18:48

Witam, oferuję profesjonalną pomoc w nauce języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Bliższe informacje pod nr.tel. 696 066 563
zapraszam:-)

moskey
Częsty gość
Posty: 48
Rejestracja: środa, 28 grudnia 2011, 08:36
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: moskey » środa, 28 sierpnia 2013, 20:47


saltman49
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 sierpnia 2013, 14:43
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: saltman49 » czwartek, 29 sierpnia 2013, 14:50

bezwzględnie Pani Nocoń z encjo na polnej. Chodziłem do niej dwa lata, matura poszerzona z angielskiego na 95% rok temu, choć w pierwszej klasie liceum mialem z łaski dostateczny. Powinniscie więc być zadowoleni. Co do niemieckiego - wiem, że też udziela lekcji z Deutscha. Ma spory zestaw podręczników i płyt DVD, ksero w biurze, więc nie miałem problemów i kosztów własnych :D

50tka
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 27 sierpnia 2013, 01:24
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje - do moskey

Postautor: 50tka » czwartek, 29 sierpnia 2013, 14:57

Nie chcę tak na forum publicznie, bo to chyba byłoby nielegalne. Napiszę tylko, ze oboje z mężem doszlismy do wniosku, że szkoły językowe nie są najlepszym rozwiązaniem, gdy trzeba się skupić na indywidualnym uczniu. Dlatego szukamy korepetytorów do lekcji prywatnych 1:1. Dziekuję za wpisy do tej pory (i proszę o więcej), bo w weekend chcemy z mężem dzwonić do tych nauczycieli i sprawdzać co i jak.

mitmit
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 sierpnia 2013, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: mitmit » czwartek, 29 sierpnia 2013, 15:26

Ode mnie dzieci chodzą na Polną 3. córka licealistka do pani, a syn do pana i rzeczywiście chcą tam chodzić, widzą efekty i sami się pytają czy pamiętałam,żeby do pani Eli zadzwonić. Oceny w szkole poszły córce o stopień a synowi a dwa w górę. Na ten rok mamy zarezerwowaną godzinę też dla mnie i męża. naprawdę polecam. warto iść na stronę http://www.encjo.pl bo poza kontaktem ma tam sporo fajnych rzeczy do nauki w sieci.

BobBaby
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 sierpnia 2013, 18:15
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: BobBaby » czwartek, 29 sierpnia 2013, 19:47

Podpinając się pod temat :D

Słyszał ktoś może o nauce języka koreańskiego w bochni i okolicach? Wiem o tym, że są w Krakowie, jednak szukam czegoś bliżej...

coma
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 11:06
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: coma » środa, 11 grudnia 2013, 15:24

w temacie matury z angielskiego .... u mojej nauczycielki NOCOŃ na Polnej 3 zrobiły się jakieś wolne godziny, nie wiem jakim cudem, bo tam zawsze jest kolejka, ale pisała widziałam na fejsie, że rozwój firmy, więc gorąco polecam i powiedzcie koniecznie, że od Karoliny, bo chce gratisowe konwersacje dostać, a że uczy super to już pisali u góry to się nie będę powtarzać ;-p :D

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: sebix » wtorek, 5 września 2017, 14:52

Dużo mi dał kurs u pana Tomka Zalewskiego (tutaj jest pełna oferta -zalewskitomasz.pl). Bardzo profesjonalnie prowadzone szkolenia zwłaszcza że to kursy internetowe. Dla mnie duża wygoda, mogłem korzystać z lekcji gdziekolwiek byłem, czasem to był pociąg, czasem jakieś centrum handlowe, wystarczyło wi fi i komp.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Angielski i niemiecki - korepetycje

Postautor: Martaska » czwartek, 17 maja 2018, 20:04

Ja jestem zdania, że jednak najlepsze są i tak korepetycje, które odbywają się z bezpośrednim kontaktem z nauczycielem, wtedy osiągamy najlepsze efekty nauczania. Coś o tym wiem, bo ze swoim synem już próbowałam wielu możliwości. Ze swojej strony mogę Wam polecić również skorzystanie z serwisu https://ogloszenia.nowysaczweb.pl/kateg ... repetycje/ ,znajdziecie tam różne ogłoszenia, dotyczące różnych przedmiotów dlatego decyzja należy do Was, na którego korypetytora się zdecydujecie ;) Jak dla mnie takie stronki, są naprawdę godne polecenia

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Korepetycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości