Klub Malucha

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
Astrea
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek, 22 grudnia 2008, 17:36
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: Astrea » piątek, 25 czerwca 2010, 11:26


moniczka75
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 16:45
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: moniczka75 » piątek, 25 czerwca 2010, 12:16

No i na maile Pani tez nie odpisuje.. chociaż podała adres mailowy..

KLUB MALUCHA
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 14 maja 2010, 14:42
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: KLUB MALUCHA » poniedziałek, 28 czerwca 2010, 19:01

Tak na marginesie do Pań, które tak bardzo chciały oglądnąć stronę Klubu Malucha, wszyscy zainteresowani rodzice znaleźli inny sposób kontaktu i woleli przyjechać osobiście do nas,więc nie rozumiem Pań wzburzenia.Strona istnieje tylko ,trzeba jeszcze znać się na paru rzeczach, żeby ją otworzyć kochane, i jeszcze jedno: podałam ,również nr tel.tam można dowiedzieć się o wiele więcej,widocznie Panie chciały skorzystać z tej strony tylko z czystej ciekawości...pozdrawiam:)i zapraszam

betka055
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 19:47
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: betka055 » poniedziałek, 28 czerwca 2010, 19:53

witam panią Dyrektor Klubu Malucha przy ul. 20 stycznia. proszę o odpowiedź, czy może aktualnie nie szuka Pani pedagoga do Klubu?? jestem absolwentką Pedagogiki, specjalność Resocjalizacja z animacją kultury. Odbyłam też praktyki w placówkach opiekuńczo-wychowawczych w Bochni i w Tarnowie. jeśli będzie Pani zainteresowana, proszę o adres mailowy, :) prześlę swoje CV. pozdrawiam:)

moniczka75
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 16:45
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: moniczka75 » poniedziałek, 28 czerwca 2010, 21:35

Pani z Klubu Malucha jakos bardzo nerwowa.. a przecież nikt nie napisał nieprawdy. Mam nadzieje, że w stosunku od dzieciaczków jest Pani bardziej przyjazna. Bo to co tutaj Pani pokazuje nie świadczy za dobrze o Pani. Po co pisać o czymś skoro później się tego nie przestrzega. To chyba tyle na temat.

KLUB MALUCHA
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 14 maja 2010, 14:42
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: KLUB MALUCHA » poniedziałek, 5 lipca 2010, 12:50

Pani Moniczko ,jeżeli Pani uważa ,że jestem nerwowa:)to jest to tylko Pani odczucie.Napisałam to co myślę,jeżeli Pani nie umie otworzyć strony ,proszę poprosić o to kogoś kto się na tym zna,myślę że wtedy będzie Pani miała problem z głowy.Jeszcze jedno,jestem tylko załozycielką tego Klubu ,gdyby Pani dokładnie czytała moje wpisy to napewno by Pani wiedziała ,że zatrudniam osoby z wykształceniem ppedagogicznym:)i z doświadczeniem w opiece nad dziećmi i są to osoby zrównoważone.Pozdrawiam serdecznie,miłego dnia życze:))

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: wiliam » poniedziałek, 5 lipca 2010, 16:52

Dziwne to jak zaszyfrowała Pani swoją stronę.Winna otwierać się jednym kliknięciem i to niech Pani zwróci się do fachowca o pomoc jak to zrobić.Pzdr.

mika_25
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2010, 15:18
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: mika_25 » poniedziałek, 5 lipca 2010, 17:08

Chyba to Pani powinna raczej zatrudnić osobę, która stworzy stronę "otwierającą się". Bo jakos wszystkie inne strony mi się otwierają i nie mam z tym żadnego problemu. Zresztą ta dyskusja juz chyba nie ma sensu skoro nie ma Pani sobie nic do zarzucenia... O przepraszam chyba juz to Pani zrobila bo widze ze strona zaczęla dzialac:D Pozdrawiam

Awatar użytkownika
greg83
Stały bywalec
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:02
Lokalizacja: z baru na­przeciw­ko
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: greg83 » poniedziałek, 5 lipca 2010, 20:23


Astrea
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek, 22 grudnia 2008, 17:36
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: Astrea » poniedziałek, 5 lipca 2010, 22:04

do poprzednika:
potrafimy to zrobic, lecz problem w tym, że mimo takich prób na dzien 25.06.2010 strona nie istniała. Właścicielka, gdy wytknięto jej nierzetelność, stworzyła stronę skutkiem czego dzisiaj się strona otwiera...
i tyle na ten temat.

mika_25
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 13 kwietnia 2010, 15:18
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: mika_25 » poniedziałek, 5 lipca 2010, 22:20

No dokładnie greg az tacy tępi nie jestesmy:) Po prostu do niedawna nie działała chociaz robilismy tak jak genialnie podałes:D

KLUB MALUCHA
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 14 maja 2010, 14:42
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: KLUB MALUCHA » niedziela, 31 lipca 2011, 19:02

Zabrakło miejsca dla Twojej pociechy w przedszkolu publicznym? Klub Malucha posiada jeszcze 5 wolnych miejsc dla dzieci od 6m-cy do 4lat.
PROMOCJA!!!!!!Drodzy rodzice dzieci zapisane do 31 sierpnia 2011r.czesne 400 zl.Klub Malucha od września rusza z nowymi pomysłami,nowymi zajęciami dla dzieci,nowymi jeszcze bardziej kolorowymi salami,placem zabaw,z wydzielonym ogródkiem w którym nasi podopieczni będą mogli uprawiać swoje kwiaty,jarzyny oraz warzywa i mini karuzelą,na dzieci czeka wiele atrakcji,świetna zabawa połączona z nauką i wiele innych ciekawych wydarzeń.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców informacje na str.www.klubmalucha-bochnia.pl lub w sekretariacie od pn-pt od 10:30-11:30.

delicious
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 21 sierpnia 2012, 22:00
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: delicious » wtorek, 21 sierpnia 2012, 22:07

Witam

mam pytanie do Pani właścicielki. W jakim celu w Pani placówce na ścianie w pokoju zabaw wisi ogromna plazma?

Moje dziecko miało tam uczęszczać jednak widok telewizora dał mi do myślenia. Nie wyobrażam sobie żeby płacić 700 zł, a mój syn miałby oglądać bajki...
Szkoda bo swego czasu Pani instytucja zbierała same pochwały a teraz gdzie nie zapytam to każdy odradza :|

aishas18
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 6 października 2013, 11:32
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: aishas18 » środa, 16 października 2013, 11:16

Witam, przez przypadek znalazłam temat odnośnie Klubu Malucha…
Miałam przyjemność całe wakacje przyglądać się Panią „przedszkolanką” i niestety muszę stwierdzić że jest Pani w Klubie która bardzo unosi głos na dzieciaczki, nie chce oczerniać mówiąc że krzyczy ale takie słowo było by na miejscu. – Tekst do dziecka „ale się zesrałeś” raczej nie jest na miejscu. Sama byłam świadkiem jak dzieciaki wychodziły na kute ogrodzenie i żadnej Pani przy nich nie było…. Lub dzieciaczek zadylał na kolanach ( dziecko ok 7-10 miesięcy) samo po podwórku i Pani dopiero po chwili wyszła za nim na pole ;)
Uważam że nie każdy nadaje się do opieki nad dziećmi mimo że skończył ów szkołę to nie znaczy że ma podejście do dzieci…

Sbozena
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 11 października 2016, 14:23
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: Sbozena » wtorek, 11 października 2016, 15:58

pomysł jest świetny, bo miejsc w żłobkach i przedszkolach wciąż brakuje

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Klub Malucha

Postautor: Kocik » środa, 16 listopada 2016, 13:22

Dla mnie to tez bardzo fajny pomysł -może wreszcie uda się stworzyć miejsce przyjazne dzieciom.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości