wózek

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nika13
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 22 listopada 2013, 11:26
Kontaktowanie:

wózek

Postautor: nika13 » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 15:40

Witam. Chciałabym zakupić wózek głęboki, służący tylko do usypiania dziecka w domu - więc nie musi być najsprawniejszy i najładniejszy. Może znajdzie się osoba, która ma taki wózek i chciałaby go wydać lub symbolicznie sprzedać ? lub pożyczyć na pół roku - nie zniszczę :)

kamila832
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 24 stycznia 2014, 09:10
Kontaktowanie:

Re: wózek

Postautor: kamila832 » środa, 19 lutego 2014, 22:51

szczerze mówiąc to nie wiem czy to dobry pomysł, żeby dziecko usypiać w wózku. Jak będzie starsze a ty przyzwyczaisz je do bujania to będziesz mieć problem.

Sbozena
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 11 października 2016, 14:23
Kontaktowanie:

Re: wózek

Postautor: Sbozena » wtorek, 11 października 2016, 15:52

polecam zerknąć na olx, tam jest pełno takich rzeczy

patka9
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 24 listopada 2015, 23:33
Kontaktowanie:

Re: wózek

Postautor: patka9 » czwartek, 29 czerwca 2017, 05:47

Ja mam wózek 2w1 od polskiego producenta, model Barletta, nie dość, że wygląda bardzo fajnie, to jest praktyczny. Ma podwójną amortyzację, z łatwością pokonuje się nim nawet nierówne drogi. Ma dobrze usztywnioną budkę, a gondola posiada dodatkową wentylację, bo jest ważne szczególnie teraz w upały.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: wózek

Postautor: Martaska » czwartek, 1 marca 2018, 16:54

A może jeśli chodzi o usypianie i to jeszcze w domu to polecam sobie zajrzeć na stronkę, z której sama ostatnio korzystałam. Mianowicie chodzi mi o https://www.abcdomu24.pl/lozeczko-turys ... 7_650.html i oferowane tam łóżeczko turystyczne ;) Jak dla mnie bardzo fajna rzecz, bo raz w domu sprawdzi się doskonale, a dwa jest bardzo przydatne przy różnego typu wyjazdach z dzieckiem, co niestety jest przecież nieuniknione ;) Rzućcie sobie okiem, bo ja zakupiłam i powiem Wam, że sprawdza się świetnie !

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości