Bocheńska porodówka 2013

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mariposita
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 08:14
Kontaktowanie:

Bocheńska porodówka 2013

Postautor: mariposita » poniedziałek, 4 listopada 2013, 15:58

Witam!
Czy mogla bym prosić opinię. Ze słyszenia wiem że strach się bać rodzić w Bochni...jednak dużo kobiet przecież rodzi i jest wszystko ok.....
Nie mówię o traktowaniu jak księżniczki, tego nie żądam.....ale o samej opiece nade mną jak i dzieckiem.....
Może się wypowiecie.......drogie Panie :)

Początkiem przyszłego roku czeka to mnie..

tysson
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 9 sierpnia 2013, 21:36
Kontaktowanie:

Re: Bocheńska porodówka 2013

Postautor: tysson » poniedziałek, 4 listopada 2013, 17:32

Moja żona rodziła w/w porodówce i bardzo sobie chwalimy (był to poród rodzinny).
Ja też słyszałem różne dziwne historie, ale miała b.dobrą opiekę pielęgniarek i lekarzy przed i po porodzie. Wiem, że to dziwne, że ja piszę, a nie jestem kobietą, ale byłem przy mojej żonie od początku.

mariposita
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 08:14
Kontaktowanie:

Re: Bocheńska porodówka 2013

Postautor: mariposita » poniedziałek, 4 listopada 2013, 18:28

no wlasnie zależy pewnie na kogo i na jaki dzień personelu się trafi......niestety oni czasem nas traktują jak po prostu następnego setnego juz pacjenta w ciągu dnia a my przeciez zawsze jestesmy tymi pierwszymi......

ehh
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 16 lipca 2009, 08:30
Kontaktowanie:

Re: Bocheńska porodówka 2013

Postautor: ehh » środa, 6 listopada 2013, 16:00

Polecam ogromnie!! rodziłam w lipcu i zarówno na porodówce jak i na oddziale poporodowym opieka super, położne na prawdę bardzo miłe i pomocne! choć tak jak piszesz my dla nich jesteśmy już którąś z koleii rodzącą, ale uważam, że kobietki były strasznie sympatyczne. Sama bałam się tu rodzić, bo różne opinie wcześniej słyszałam, ale i oddział i opieka mnie zaskoczyła.. Też mieliśmy poród rodzinny( choć skończył się cc) mąż również zadowolony, sale nowiutkie świeże, nic nie sypie Ci się na głowę :)
opieka nad noworodkiem też miła, panie pomocne, jak czegoś nie wiesz to wszystko podpowiedzą :)
Ja osobiście jestem bardzo wdzięczna tym Paniom za pomoc przy porodzie, bo był dość długi i ciężki, i rodziłam na dwóch zmianach, ale każda z położnych służyła pomocą.
Aaa i co najważniejsze, szpital ma drugi stopień referencyjności co do opieki nad noworodkami (co dla mnie było ważne, Ujastek ma taki sam), więc w razie jakiś kompliacji lub wcześniejszego porodu umieją pomóc :)

Awatar użytkownika
lambada
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 6 listopada 2013, 18:03
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bocheńska porodówka 2013

Postautor: lambada » środa, 6 listopada 2013, 18:12

Zgadzam się z ehh w 100%.
Ja też rodziłam w lipcu, jestem bardzo zadowolona opieką nade mną i maluszkiem, wszyscy bardzo życzliwi i pomocni złego słowa nie mogę powiedzieć.

Aurora
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 1 lutego 2011, 23:13
Kontaktowanie:

Re: Bocheńska porodówka 2013

Postautor: Aurora » czwartek, 7 listopada 2013, 23:28

POLECAM! Ogólnie słysząc co się działo na bocheńskiej porodówce parę lat temu -powinnam bać się tam rodzić. Ale słuchając opinii kobiet które rodziły niedawno -zaryzykowałam. I wiecie co? Nie żałuje!!! Świetna opieka -pielęgniarki, położne (fakt -zawsze znajdzie się jakaś zołza ,a nawet dwie :)) , ale przede wszystkim LEKARZE! Szybkie decyzje, trafne diagnozy -uratowały moje dziecko.To dzięki błyskawicznej reakcji dr.Klasy i dr. Leśniak mogę się dziś cieszyć moją córeczką. Naprawdę byłam i jestem pod wrażeniem bocheńskiej porodowki

piter1230
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2010, 21:07
Kontaktowanie:

Re: Bocheńska porodówka 2013

Postautor: piter1230 » piątek, 7 marca 2014, 20:49

byłem z żoną połozne są ok opieka przed i po porodzie też jedynie chirurg co szył prostak i cham

mariposita
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 08:14
Kontaktowanie:

Re: Bocheńska porodówka 2013

Postautor: mariposita » niedziela, 25 maja 2014, 10:04

teraz juz i ja mogę polecic poród w bochni.....ja jestem bardzo zadowolona. Polozne pielegniarki od dzieciaczkow naprwde pomocne co chwile ktos przychodzi pyta czy w czyms pomoc czy wszystko ok.... a co mi sie najbardziej podobalo to to ze moglam spokojnie odpoczac po porodzie bo sala 2 osobowa a nie cala sala obolalych mam i dzieciaczkow a jeszcze na to wszystko goscie odwiedzajacy,...... więc jesli zastanawiasz sie czy rodzic w bochni ...nie ma czego sie bac.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości