Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Aneta:)
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 15:19
Kontaktowanie:

Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Postautor: Aneta:) » wtorek, 9 kwietnia 2013, 14:25

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego , sprawdzonego lekarza przy problemach z zajściem w ciążę??
Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Postautor: belzebub » wtorek, 9 kwietnia 2013, 20:47

polecam sąsiada albo listonosza :P:P:P a tak an serio to zmiana trybu zycia. dieta dieta i jezcze arz dieta. warzywa, owoce, witaminy, i rezygnacja z fajek oraz piwek. :)

Olimpias
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 21 maja 2013, 22:54
Kontaktowanie:

Re: Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Postautor: Olimpias » środa, 3 lipca 2013, 21:17

Dr.n.med Agnieszka Rajtar Ciosek Klinika Endokrynologii Ginekologicznej w Krakowie ul. Kopernika 23.
Tam dzwonić pod nr.+48788919119 najlepiej po 8:00 rano. Pani doktor przyjmuje tylko prywatnie wystarczy w wyszukiwarkę wpisać dane i wyświetli gdzie.

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Postautor: kleszczyk » środa, 5 marca 2014, 08:44


kasiabasia86
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 9 stycznia 2014, 19:48
Kontaktowanie:

Re: Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Postautor: kasiabasia86 » poniedziałek, 12 maja 2014, 18:23


sloneczko222
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 3 maja 2014, 19:51
Kontaktowanie:

Re: Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Postautor: sloneczko222 » sobota, 24 maja 2014, 18:06

Ja miałam problemy z ciążami, pierwsze poroniłam, potem zaś problemy z zajściem, odkąd zaczęłam chodzić do doktora Dariusza Butryna bardzo mi pomógł i gdy już byłam w ciąży to miałam zagrożoną i i dzięki częstym wizytom, odpowiednim lekom i fachowym podejściu do sprawy bardzo mi pomógł, nie mówiąc też o porodzie, gdyż nie mogłam urodzić mając skurcze od czwartku, w niedzielę gdy doktor zalecił dodatkowe badania i zrobił mi cesarkę i okazało się potem, że na ostatnia chwilę było cięcie...Będę wdzięczna doktorowi do końca życia za to wszystko. Zdecydowanie polecam doktora Dariusza Butryna, przyjmuje w szpitalu MSWiA w Krakowie ul.Galla, do tego w Łapanowie w przychodni. Koleżanka też miała problemy z ciążami, poronienia, nie donosiła i też dzięki niemu udało jej się. Mam nadzieję, że moja odpowiedz się przyda :) Pozdrawiam

gasiorek
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:44
Kontaktowanie:

Re: Jakiego lekarza polecacie przy problemach z zajściem w ciażę

Postautor: gasiorek » środa, 18 lutego 2015, 18:53

Ja jestem pod opieką Centrum Medycznego MACIERZYŃSTWO z Krakowa, ul. Białoprądnicka 7a. Miałam dużo szczęścia, że udało mi się tam trafić. Dłuższy czas trwały dokładne badania moje i męża. W efekcie badań stwierdzono, że mam niedrożne jajowody, co kwalifikowało nas do zapłodnienia invitro. Centrum Medyczne MACIERZYŃSTWO prowadzi rządowy program dofinansowujący właśnie zapłodnienie invitro. Od 5 miesięcy jestem w ciąży i nie ma chyba szczęśliwszej osoby ode mnie. Jeśli szukacie takiego kontaktu, to podaję adres strony internetowej Centrum Medycznego MACIERZYŃSTWO:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość