Szczepienia

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
volcania
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 09:22
Kontaktowanie:

Szczepienia

Postautor: volcania » czwartek, 27 grudnia 2012, 21:22

Witam,

Założyłam ogólny temat, ale konkretnie chodzi o mi o szczepienie rotarixem.
Czy komuś z Was zdarzyło się, że dziecku obficie się ulało zaraz po podaniu szczepionki?
Córeczka po 10 minutach od podania ulała taką ilość, że miałam cały rękaw mokry od ramienia aż do łokcia... i niestety nie było to samo mleko.
Czy zdarzyła się Wam podobna sytuacja? Co zalecił lekarz? Ponowne szczepienie, trzecią dawkę...?
Nie wiem, czy mogę teraz uważać to szczepienie za skuteczne. Mam wrażenie, że 400 zł zostało wyrzucone w błoto.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość