ciucholoand- pytanie do mam

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tesha
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:20
Lokalizacja: Bochnia, Kraków
Kontaktowanie:

ciucholoand- pytanie do mam

Postautor: Tesha » niedziela, 22 lipca 2012, 20:34

Drogie mamy, czy w jakimś ciucholandzie w Bochni albo okolicach znajdę dobrej jakści a niedrogo ciuszki dla dzieci? od niemowląt po starszaka? proszę o dokładne dane gdzie, bo nie znam wielu ciuchaczy.

Tedek
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 20:18
Kontaktowanie:

Re: ciucholoand- pytanie do mam

Postautor: Tedek » poniedziałek, 23 lipca 2012, 08:14

Na przeciwko baru mlecznego jest komis dziecinny z używanymi i nowymi ciuszkami

kurzy79
Częsty gość
Posty: 62
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 13:42
Kontaktowanie:

Re: ciucholoand- pytanie do mam

Postautor: kurzy79 » poniedziałek, 23 lipca 2012, 16:49

ciucholand z dziecinnymi jest na białej ( na przeciwko cechu )Tam też jest zwykły dla dorosłych ale jest jedna salka przeznaczona dla dzieci. osobiście bardzo polecam

Tesha
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:20
Lokalizacja: Bochnia, Kraków
Kontaktowanie:

Re: ciucholoand- pytanie do mam

Postautor: Tesha » niedziela, 29 lipca 2012, 22:39

czy tylko tyle? A może są gdzieś takie ciuchacze w okolicach np. w Brzesku?

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: ciucholoand- pytanie do mam

Postautor: belzebub » poniedziałek, 30 lipca 2012, 06:35

Nie że tylko tyle, bo zapewne w każdym ciuszku znajdziesz dla dzieci coś.Wydaje mi się że nie ma ciucholandu tylko dla dzieci bo by padł tak szybko jak powstał.Co najwyżej mogą być outlety lub komisy dla dzieci ale tam już inne ceny zapewne. Szukaj po każdym ciuszku a napewno coś znajdziesz:)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości