BECIKOWE SAMORZADOWE

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mama31
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2012, 16:43
Kontaktowanie:

BECIKOWE SAMORZADOWE

Postautor: mama31 » poniedziałek, 2 lipca 2012, 04:27

czy w Bochni wypłacane jest becikowe samorządowe???

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: BECIKOWE SAMORZADOWE

Postautor: renowacja » środa, 25 lipca 2012, 19:34

Ja jestem na etapie zalatwiania becikowego i powiem tylko tyle, żyjemy w chorym kraju bo żeby dostać ten ogromny majątek od państwa to trzeba się tyle nacodzić że czasami się odniechciewa.Dodajmy do tego teczke papierów, łaske urzędników i już mamy przepis na obrzydzenie.
Dodam że wszystkie dokumenty które pobrałem ze strony MOPSU 2 tygodnie temu okazały się nieaktualne i wszystkie moje papierki trafiły do pieca bo już są nowe druki , ale niestety nie ma lub nie miał ich kto dodać na główną strone ośrodka.( ŻAL)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości