sklep dzieciecy

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
karolinam22
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 29 września 2011, 10:43
Kontaktowanie:

sklep dzieciecy

Postautor: karolinam22 » poniedziałek, 28 maja 2012, 12:21

Witam,czy w bochni jest jakis sklep z artykułami dzieciecymi gdzie mozna kupic wszystko(od smoczka do wózka)i co najwazniejsze zeby cenowo w miare bylo...

dusia
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 21:54
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: dusia » poniedziałek, 28 maja 2012, 12:41

Zapraszam do sklepu Happy Baby w Galerii Rondo:) Możesz tak kupić zarówno smoczki, butelki, łóżeczka zwykłe i turystyczne, wózki, ubranka oraz wszelkie akcesoria (wanienki, przewijaki, rożki itp) Ceny konkurencyjne :) Możliwe także rabaty. Zapraszamy, skompletujemy cała niezbędną wyprawkę !

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: cod » wtorek, 29 maja 2012, 06:50

karolinka odradzam ci wszystkie sklepy w bochni , sama bylam na etapie wyprawki dla dziecka i kupowalam wszystko od A do Z (nie liczac wozka ) kupujac okolo 25 rzeczy typu buteleczki , posciele ,materac, smoczki ,zestawy pielegnacyjne , kremy itp zaoszczedzilam okolo 250 zl kupujac wszystko na allegro ( marki jakie wybieralam to nie zadne dziadostwo ale firmowe produkty jak np ( kent lub tommee tippee) ,TYLKO ALLEGRO i szukac najlepszego sklepu tak aby mial praktycznie wszystko u siebie zeby placic tylko raz za wysylke...
Sklep w bochni maja chore ceny.
Np zestaw poscieli 8 elementow srednia cena 250-300 zl a my dokladnie ten sam kupilismy na allegro za 150

karolinam22
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 29 września 2011, 10:43
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: karolinam22 » wtorek, 29 maja 2012, 12:58

a ten sklep na krzeczowskiej w bochni?tam podobno nie sa jakies tragiczne ceny

dusia
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 21:54
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: dusia » środa, 30 maja 2012, 12:27


cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: cod » środa, 30 maja 2012, 18:05


dusia
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 21:54
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: dusia » czwartek, 31 maja 2012, 11:07


kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: kasiorek » czwartek, 31 maja 2012, 22:11

W tym tygodniu dostała mi się do rąk ulotka reklamowa sklepu" Olinek" w dawnej Magdalence ul. Wiśnicka . Piszą na niej że to największy sklep w mieście, może warto tam zajrzeć i zobaczyć co mają i w jakich cenach.

karolinam22
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 29 września 2011, 10:43
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: karolinam22 » piątek, 1 czerwca 2012, 12:02

no własnie może ktoś był w tym sklepie ,,OLINEK,, i moze zdac relacje jak tam jest z tymi cenami

mama31
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2012, 16:43
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: mama31 » środa, 13 czerwca 2012, 17:13

Niestety sklepów dla dzieci jest niewiele.Dlatego klient nie jest zbyt milo traktowany:(zbyt mała konkurencja....
Najlepiej wszystko zakupić w jednym sklepie-wtedy można uzyskać rabat.Nie polecam sklepu Kubuś na partyzantów - owszem wybór dość spory,wiele produktów na sklepie,jednak właściciel sklepu jest bezczelny i cwaniakowaty ,myśli ze pozjadał wszystkie rozumy.Na pewno nigdy nic u niego nie kupie.Poza tym upatrzone przeze mnie łóżeczko,u konkurencji zapłaciłam o prawie 100 zł taniej!!!
W sklepie Olinek mały wybór wózków,niby wszystko a jednak nic,cenowo tez średnio:(
Zakupy dla mojego bobasa zakupiłam w sklepie Mati na partyzantów.
Najlepiej upatrzyć sobie na necie to co chcemy kupić i zapytać w sklepie czy posiadają je w sprzedaży:)Życzę udanych zakupów.

kidi94
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 21:49
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: kidi94 » poniedziałek, 29 października 2012, 09:10

Podepnę się do tematu, żeby nie zaśmiecać forum :D
Czy ktoś może doradzić, gdzie kupić pokrowce przeciwdeszczowe/przeciwwiatrowe na wózek głęboki i nosidełko? Chodzi mi o taką folię, ale trochę lepszej jakości niż te dodawane jako gratis do wózka. Ta którą posiadamy tak śmierdzi chińskim plastikiem, że nie da się jej na wózek założyć.

garbata6
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 22 stycznia 2013, 11:44
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: garbata6 » wtorek, 22 stycznia 2013, 12:30

Witam wszystkich. Niestety nie mogę się zgodzić z moją poprzedniczką odnośnie sklepu Kubuś w Bochni. Jakiś czas temu byliśmy z mężem zainteresowani zakupem wyprawki dla naszego dzidziusia więc odwiedziliśmy masę sklepów w Krakowie, Limanowej i okolicach i ku mojemu zdziwieniu to właśnie w Bochni w Kubusiu zdecydowaliśmy się dokonać zakupów. Zaskoczył nas ogromny wybór , niskie ceny i niezwykle miła i fachowa obsługa (nie było tam żadnego gburowatego pana). Z wszystkich zakupionych artykułów korzystam po dziś dzień i nie mam wrażenia że kupiłam coś niepotrzebnie. Plusem jest to że wszystko co było nam potrzebne kupiliśmy w jednym miejscu.
Kilka dni temu podjęliśmy decyzję o wymianie fotelika samochodowego na większy, więc bez zastanowienia pojechaliśmy do Kubusia i oczywiście po raz kolejny się nie zawiedliśmy.
Ogromny wybór i jeszcze raz się powtórzę: fachowa obsługa która ma pojęcie o tym co sprzedaje.
Zmierzyliśmy chyba z 10 foteli i wybraliśmy najlepszą dla nas opcję pod względem jakościowym i finansowym. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

Awatar użytkownika
enigma
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 10 marca 2009, 13:14
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: enigma » wtorek, 19 lutego 2013, 12:04

Ja również mam niemiłe wspomnienia po wizycie w sklepie KUBUŚ. Myślałam, że to jedynie moje subiektywne odczucie, ale widzę, że nie tylko mnie pan właściciel potraktował jak wariatkę, bo chciałam bardzo specyficzny wózek (z konkretnym przeznaczeniem) - którego on akurat na sklepie nie posiadał. Poczułam się jak osoba, która wydziwia - bo przeca tyle innych fajnych wózków a ja sobie jakieś takie dziwactwo wybrałam. Nie zaproponował nawet, że go sprowadzi.

Zupełnie inaczej rzecz się miała w sklepie na ul. Krzeczowskiej. Pani podała mi wszelakie info łącznie z możliwością sprowadzenia (cena bardzo atrakcyjna). Drugim oddziałem sklepu tego, co na Krzeczowskiej jest sklep na przeciwko Galerii Rondo na Partyzantów (ten wolę, bo jest więcej miejsca i można się spokojnie porozglądać). Ceny normalne, ani szaleńczo małe, ani szaleńczo duże (zależy jaka rzecz).

Co do sklepu w Galerii Rondo - mam wrażenie, że tam jest drożyzna (ale byłam tam zaraz po otwarciu, więc może coś się zmieniło).

Odnośnie OLINKA - powiem tak: ceny tam nie są małe - jednak zwrócić należy uwagę, iż sprzedawane są tak markowe (drogie) rzeczy. I w ogólnym porównaniu w stosunku do innych sklepów w okolicy mojej bratowej udało się tam zaoszczędzić 5 zł na rzeczy drobnej i 30 zł na drogiej zabawce. Więc mogę powiedzieć, iż nie naciagają tam na maxa. Ale tak jak w każdym sklepie - trzeba patrzeć i porównywać, bo jedne rzeczy są tańsze inne droższe i tak to się kręci.

Babies
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 8 września 2013, 10:50
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: Babies » niedziela, 8 września 2013, 10:56

Temat już troszkę zakużony ale dla tych którzy tutaj bedą zaglądać w przyszłości chcę powiedzieć, że osobiście zamawiam przez internert w takich sklepach jak , (rewelacyjne smoczki i butelki),

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: forra » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:06

Sporo fajnych rzeczy jest na brytyjskim amazonie, przykład:

http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-C ... mee+tippee

6 butelek Tommee Tippee za 10 funtów, czyli ok 52 zł. W Tesco 1 szt ok 26zł, nie mam pytań.

http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-C ... pee+breast

Ręczny laktator 12.50 funtów czyli ok 65zł. W sobotę w Kubusiu widziałem mega plakat - promocja za 99zł...

Zamówienie choćby tych dwóch rzeczy gwarantuje nam darmową dostawę kurierem DHL w ciągu tygodnia pod polski adres. Da się zaoszczędzić ? Da się, trzeba być tylko trochę rozgarniętym.

Amazon ma też rzeczy z Aventu, Fisher Price itd...jasne ceny też się zmieniają, ale można ustrzelić niejedną okazję.
Aha no i wysyłka z Anglii DHL za free przy zamówieniu min 20 funtów, sprawdzone, korzystam od dawna.

Grzesiekk
Stały bywalec
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 2 stycznia 2011, 18:34
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: Grzesiekk » niedziela, 12 stycznia 2014, 21:37

Sprzedam ubranko do chrztu dla dziewczynki, zapraszam na giełdę gdzie jest ogłoszenie.

kornel333
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 29 kwietnia 2014, 11:17
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: kornel333 » sobota, 21 czerwca 2014, 10:34

Tak zgodze sie zamówiony towar dotrze na czas jeżeli nasz przelew wpłynie , nie zawsze jednak tak jest .Ostatnio miałam ogronme problemy z opźnieniem ,zaczełam nawet zastanawiać się czy nie skorzystać z przecież jak jest możliwość , to po co mi ciągłe problemy .

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: kleszczyk » sobota, 21 czerwca 2014, 20:40

Wydaje mi się, że rzeczy dla dzieci najlepiej kupować właśnie przez Internet - nie dość, że duży wybór, to konkurencyjne ceny w stosunku do tych sklepowych.

ewa999
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 29 kwietnia 2014, 11:00
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: ewa999 » środa, 25 czerwca 2014, 12:11

Pewnie że tak warto kupować na necie a jeszcze do tego często są promocje .Zerknijcie tutaj http://www.electro.pl/AGD_Drobne_Promocje,1677.html jak dobrze popatrzymy to w super cenie kupimy jakąś rzecz .W moim przypadku zakupy przez internet stały sie podastawą bo dzięki nim zawszę zaoszczędze grosza.

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: kleszczyk » czwartek, 26 czerwca 2014, 08:49

Ja w zasadzie większość rzeczy kupuję przez Internet. Oszczędzam na tym nie tylko pieniądze ale też czas, poza tym mam wrażenie, że tam jest większy wybór.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości