Gdzie do LOGOPEDY?

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
po prostu ja
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2010, 00:09
Kontaktowanie:

Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: po prostu ja » poniedziałek, 13 czerwca 2011, 22:58

Czy może mi ktos udzielić info, gdzie mogę udać się z dwulatkiem do logopedy w Bochni? Czy muszę coś płacić? Czy mam jakiś wybór wśród specjalistów? Który jest najbardziej przyjazny dziecku?

Awatar użytkownika
calkiem_niebieska
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: czwartek, 20 marca 2008, 14:35
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: calkiem_niebieska » wtorek, 14 czerwca 2011, 09:39

Skoro chcesz wybrać się z dwulatkiem do logopedy pewnie masz ku temu wyraźny powód, szkoda tylko, że z pediatrą nie omówiłaś tego bo pewnie by coś w tej kwestii (wybór logopedy) doradził,
dziecko chodzi do logopedy co jakiś czas więc jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy możesz zapytać o logopede w tej poradni :
Poradnia psychologiczno - pedagogiczna
Generała Dąbrowskiego 1B(przed Biedronką), Bochnia 14 612 36 91 ‎ lub
NZOZ MEDIKARTE
GABINETY SPECJALISTYCZNE
tel. 14 611 30 30
pon.-pt 8.00 - 20.00 sob. 09.00 - 14.00
ul. Proszowska 1.

po prostu ja
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2010, 00:09
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: po prostu ja » środa, 15 czerwca 2011, 11:54

Wielkie dzięki za dokładne info.

Pozdrawiam serdecznie ;)

Awatar użytkownika
balonik
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 2 kwietnia 2011, 08:56
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: balonik » środa, 15 czerwca 2011, 12:12

polecam Panią Dorotę Kurnal,przyjmowała w ośrodu na ul.Floris.nie wiem jak teraz. w tamtym roku miała podpisaną umową z NFZ,wtedy wizyty są bezpłatne.

inka_12
Częsty gość
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2008, 10:24
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: inka_12 » środa, 15 czerwca 2011, 20:00

też polecam p. Dorotę Kurnal, najlepszy logopeda w Bochni :)

bizneswoman
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 16 lutego 2011, 21:23
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: bizneswoman » środa, 15 czerwca 2011, 22:25

Jest taka młoda dziewczyna Ania Michalczyk. Cudownie wyprowadziła prawie nic nie mówiące dziecko, które nie mówiło prawie nic a teraz idzie do szkoły. Dzieci ją uwielbiają. Polecam. 8)

aio
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: środa, 14 lipca 2010, 15:24
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: aio » czwartek, 16 czerwca 2011, 10:49

Ja również polecam panią Dorotę. Dalej można się z nią umówić w przychodni na ul. Floris, ale już nie ma tam kontraktu z NFZ- koszt wizyty to 40 zł.

Kasiuu
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2011, 22:13
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: Kasiuu » sobota, 18 czerwca 2011, 22:30

Według mnie godnym polecenia logopedą w Bochni jest Pani Anna Michalczyk - pracuje prywatnie od kilku miesięcy z moim 3-letnim siostrzeńcem i co najważniejsze są tego efekty!Ma świetne podejście do dzieciaków, jest młoda i widać, że z duzym zaangażowaniem i sercem podchodzi do swojej pracy. Mam do niej nawet namiar: annamichalczyk@onet.pl .

Magdasarka
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 8 lipca 2011, 20:27
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: Magdasarka » piątek, 8 lipca 2011, 20:40

Ja również polecam Dorotę Kurnal. Przede wszystkim jest to świetny fachowiec i przemiły człowiek. Podchodzi z sercem do swojej pracy i mój synek ją uwielbia. W Bochni długo nie będzie lepszego logopedy, a próbowałam u wielu osób. W przypadku Pani Anny Michalczyk miałabym poważne wątpliwości. Po pierwszej rozmowie z nią odniosłam wrażenie, że poza stawką godzinową niewiele interesuje ją problem mojego dziecka. :|

AnnaMichalczyk
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 16:28
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: AnnaMichalczyk » środa, 27 lipca 2011, 16:33

Rozumiem, że konkurencja konkurencją, ale proponowałabym Ci szanowna koleżanko powyżej, zdobywać pacjentów swoją kompetencją i uczciwą pracą a nie pomówieniami, nie mającymi nic wspólnego z prawdą.

fiszszka
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 24 stycznia 2012, 13:41
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?- zapraszam do mnie:)

Postautor: fiszszka » wtorek, 24 stycznia 2012, 22:23

Witam,
jestem logopedą dyplomowanym.
Prowadzę terapię wszystkich zaburzeń komunikacji językowej, zarówno dzieci jak i dorosłych.
Pracuję również z dziećmi dyslektycznymi, z SLI.
Jestem doktorantką i wykładowcą akademickim.

Zapraszam!!!

667 712 710

Marysia1978
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 12:00
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: Marysia1978 » poniedziałek, 6 lutego 2012, 09:09

Ja z moim dzieckiem chodzę do pani Kingi Siekacz na Wygodzie. Przyjmuje na NFZ. Jest nie do wiary ale dziecko ma 3 latka i nie możne się doczekać kiedy będzie kolejna wizyta. Żeby wszyscy logopedzi byli tak zaangażowani w to co robią tak jak ona. stara się tez aby zajęcia odbywały się regularnie a nie raz na miesiąc a nawet zadziej. dzięki temu naprawdę widać efekty. dala mi również zestaw ćwiczeń żebyśmy się z mężem również zaangażowali w terapie. Polecam jakby się ktoś chciał więcej dowiedzieć numer pod którym rejestrują 668595879

FDR1985
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: piątek, 6 stycznia 2012, 02:00
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: FDR1985 » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 01:00

Jak wpis wcześniejszy z czystym sumieniem polecam Panią Kingę Siekacz.

NaSlowko3
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 22 września 2012, 16:32
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: NaSlowko3 » sobota, 22 września 2012, 16:35

Szanowni Państwo!

Od 1. października zapraszamy do nowo otwartego Gabinetu Logopedycznego „Na Słówko”, zlokalizowanego przy ul. Sienkiewicza 3 w Bochni. Proponujemy terapię Metodą Krakowską, autorstwa wybitnego logopedy, psychologa, terapeuty – prof. dr zw. Jagody Cieszyńskiej – Rożek.

W Gabinecie prowadzimy diagnozę i terapię logopedyczną dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej:
• niesłyszących,
• z autyzmem, ze spektrum autyzmu,
• z Zespołem Downa,
• z alalią,
• z afazją,
• z opóźnionym rozwojem mowy,
• z porażeniem mózgowym,
• z niepełnosprawnością intelektualną,
• z niezakończonym lub opóźnionym rozwojem mowy,
• z wadami wymowy,
• z dysleksją oraz zagrożonych dysleksją,
• dwujęzycznych, wielojęzycznych.

Ponadto proponujemy zajęcia w ramach Wczesnej Interwencji Terapeutycznej, Symultaniczno – Sekwencyjną Naukę Czytania®, elementy Manualnego Torowania Głosek®, a także terapię osób dorosłych z afazją.

Zaletą naszego Ośrodka jest otwarcie na indywidualne potrzeby podopiecznych, nowoczesne metody diagnozy i terapii, wysoki standard usług, a także ciągłe monitorowanie postępów terapii oraz ścisła współpraca z rodzicami.

Oferujemy diagnozę i terapię logopedyczną, opartą na CAŁOŚCIOWYM widzeniu rozwoju człowieka – nie tylko mowy, ale również percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, sprawności motorycznej, pamięci, kategoryzacji i myślenia, umiejętności zabawy oraz zachowań społecznych i emocji.

Zapraszamy do Gabinetu po uprzednim skontaktowaniu się z nami:
Gabinet Logopedyczny „Na Słówko”
ul. H. Sienkiewicza 3
32-700 Bochnia
tel.: 667 – 970 – 919
e-mail: naslowko@o2.pl

Tesha
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:20
Lokalizacja: Bochnia, Kraków
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: Tesha » wtorek, 25 sierpnia 2015, 13:27

Podnoszę temat:
proszę o namiary na miłego logopedę zarówno na NFZ jak i prywatnie (stan na 2015 rok ;-) )


Moderatora proszę o przeniesienie wątku do działu dziecięcego

migotka
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 3 września 2015, 09:38
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: migotka » czwartek, 3 września 2015, 09:48

polecam p. Dorotę Kurnal

Edyta2094
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 21:53
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: Edyta2094 » sobota, 5 września 2015, 21:32

czy można prosić o jakieś namiary na panią Dorotę Kurnal?? Dzięki.

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Gdzie do LOGOPEDY?

Postautor: sebix » wtorek, 20 czerwca 2017, 13:19

Mogę polecić poradnię internetową na stronie e-poradnia.com. Raczej nie byłam nigdy fanką takich rozwiązań, ale trochę w mojej sytuacji nie było innego wyjścia. Mieszkam i żyję we Francji, nie znam polskiego logopedy na miejscu, a tutaj bez wychodzenia z domu mogę z polskim fachowcem pracować. Wszystko odbywa się online, opcji do kontaktu jest dużo, przy pracy z głosem to ja bym polecała albo telefon, albo Skajpa.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości