poród...to nie tak miało być...

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
natasza
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 22:18
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: natasza » wtorek, 6 września 2011, 14:32

a po co ci data moze jeszcze pesel ci podac????
fakty zostaly podane nie tylko w moim poscie!?
uwazasz ze ktos tak dla jaj oczernia innych??! moze ty masz taki zwyczaj ja nie.
rodziles kiedys???? nie??? wiec zamilcz w tym temacie...

a dziewczynom ktore maja zamiar rodzic w bochenskim szpitalu zycze lekkich porodow, kompetentnych lekarzy i milych pan pielegniarek, ktorych w naszym szpitalu nie brakuje.

moj post nie mial za zadanie nikogo zniechecic lub wystraszyc, sama nie bylam pewna czy wogole poroszac ten temat na forum. to moi bliscy mnie namowili i nie zaluje,bo warto mowic o takich sprawach.

dziekuje i zycze zdrowka i powodzenia wszystkim przyszlym mama i ich dzieciaczkom :)

fortune69kid
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2011, 12:22
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: fortune69kid » wtorek, 13 września 2011, 14:47

Witam. Mam takie pytanie - którą z lekarek z poradni "k" polecacie młodej dziewczynie na pierwszą wizytę? Dość się denerwuję, nie znam żadnej i nie wiem do której iść. Poza tym mam problem taki, że zatrzymał mi się okres i potrzebuję, żeby ginekolog była dość kompetentna. Co myślicie o dr. Walusiak?

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: yoasia » wtorek, 13 września 2011, 16:24

dr Walusiak to chyba ostatnia lekarka jaką bym Ci poleciła.......

nie wiem kto jeszcze w poradni K pracuje ale do niej nie poszła bym nawet, gdyby była jedynym ginekologiem na świecie :twisted:

sharlen
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 7 grudnia 2009, 19:31
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: sharlen » wtorek, 13 września 2011, 16:44


zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: zakrecona1985 » wtorek, 13 września 2011, 19:27


oczarowana
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 9 czerwca 2011, 13:43
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: oczarowana » wtorek, 13 września 2011, 19:41

Ja chodziłam do dr Walusiak pod koniec ciąży i byłam teraz na kontroli po połogu. Nie mam do niej zastrzeżeń. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest niemiła ale pozory mylą. Ja jestem zadowolona. Zawsze odpowiada na moje pytania nigdy nie była nieprzyjemna czy arogancka.

fortune69kid
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2011, 12:22
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: fortune69kid » środa, 14 września 2011, 18:42

Jakoże jest to moja pierwsza wizyta jednak wolałabym panią doktor. Myślę, że przy kobiecie się będę mniej krępować. Zastanawiam się właśnie nad tą dr. Walusiak lub Leśniak bo obie przyjmują w tym tyg. a zależy mi na czasie. Która byłaby lepsza według was?

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: yoasia » środa, 14 września 2011, 18:56


zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: zakrecona1985 » środa, 14 września 2011, 20:45

popieram yoasie też poszłam na pierwszą w życiu wizyte do lekarza i nie żałuję

Awatar użytkownika
Agi
Site Admin
Posty: 212
Rejestracja: środa, 17 maja 2006, 13:08
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: Agi » sobota, 17 września 2011, 17:00


dominikaf
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 18 września 2011, 18:20
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: dominikaf » poniedziałek, 19 września 2011, 08:56

przeczytałam Twoją wiadomość i Mnie zamurowało.. Współczuję Ci tego co przeżyłaś!! Narodziny dziecka to jeden z piękniejszych dni, a dla Ciebie niestety był koszmarem. Pielęgniarki powinny przechodzić jakieś psychotesty,czy sie odpowiednio nadają czy też nie.. Elegancki nowy sprzet i pomalowane i odświeżone sale nie zastąpią nam wykwalifikowanego personelu,który w takich chwilach powinien przy nas czuwać!!

Awatar użytkownika
Ru
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 11 czerwca 2006, 12:17
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: Ru » poniedziałek, 19 września 2011, 17:15


Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: yoasia » poniedziałek, 19 września 2011, 17:59

RU ja bym do poradni też za chiny nie poszła :)
ludowe nawet !

ja tylko do Remedium i do Czekańskiego i dla mnie on wcale nie szalony i nie z odważnymi tekstami :) :)
świetny gość !
Ciebie podejrzewam też by jego teksty nie ruszyły bo Ty nie z "takich" :twisted:

a u Pani dr Walusiak miałam "przyjemność" być dwa razy i szczerze nie chcę nawet tutaj pisać co mnie spotkało bo to chyba najmniej odpowiednie miejsce...
w każdym razie never ever !!

karolinam22
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 29 września 2011, 10:43
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: karolinam22 » czwartek, 29 września 2011, 10:51

sory ze pisze w tym temacie ale nie bede specjalnie zakładac nowego a moje pytanie tez dotyczy lekarza ginekologa.otóż chcialabym sie dowiedziec gdzie przyjmuje dr Majewski(interesuje mnie wizyta prywatna)slyszalam kiedys ze w Remedium ale ostatnio gdy chcialam sie tam zarejestrowac to pani mi powiedziala ze nie przyjmuje tam dr Majewski a koleżanka cos mi wspominała ze na ulicy proszowskiej w miejscu starego tesco.czy to są prawdziwe informacje?

zytka
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 9 lutego 2010, 11:22
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: zytka » czwartek, 29 września 2011, 15:53

Tak przyjmuje tam dr. Majewski.To jest MEDIKARTE. Nie wiem w jakie dni ale podaję nr telefonu, można zadzwonić i się dopytać.14 611 30 30. W REMEDIUM też przyjmuje dr ostatnio przynajmniej przyjmował w takie dni: Poniedziałek 15.15-19.00 i w sobotę 8.45-13.00.

Xabi
Przechodzień
Posty: 19
Rejestracja: niedziela, 30 stycznia 2011, 21:54
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: Xabi » wtorek, 25 października 2011, 21:24

Pan Majewski przyjmuje w Centermed (dawniej Remedium) w poniedziałki i piątki popołudniami- informacja jest z tego tygodnia :-) , bo sama dzwoniłam.

Awatar użytkownika
ALUTKA
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 30 lipca 2009, 22:32
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: ALUTKA » wtorek, 25 października 2011, 23:11

Doktor K. jest na emeryturze, nie ma jej juz w Bochni. :D

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: Kaja » środa, 26 października 2011, 08:07


karolinam22
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 29 września 2011, 10:43
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: karolinam22 » czwartek, 17 maja 2012, 18:30

tak to prawda ze dr Majewski przyjmuje w piątki po południu w remedium ale długo sie czeka na wizyte,ja czekam miesiąc czasu (prywatnie)

-- czwartek, 17 maja 2012, 17:30 --

Witam,mam takie pytanie,czy któras korzystała w szpitalu w bochni ze znieczulenia ZZO? Jesli tak to sie wypowiedzcie czy warto i czy nie mialyscie jakis skutkow ubocznych,i czy lekarze bez problemu daja jesli sie o nie poprosi

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: poród...to nie tak miało być...

Postautor: renowacja » wtorek, 19 czerwca 2012, 22:00

Pozwolę sobie wyrazić swoja opinie odnośnie naszego szpitala.
•Rodziłem razem z zona – poród rodzinny w wodzie bez znieczulenia, bez żadnych prowokacji, bez CC ( wszystko tak jak natura chciała)
1. Sala porodowa wyposażona na najwyższym poziomie – po prostu bajka 
2.Położna, która nas przyjmowała i która prowadziła cały poród pani Anna Bielewicz.. To anioł nie człowiek, nigdy ale to nigdy nie spotkaliśmy się z tak cudownym człowiekiem w służbie zdrowia, tak wspaniałej opieki można ze święcą szukać. W prywatnych klinikach i gabinetach nie spotkaliśmy tak wspaniałego podejścia do człowieka, brak słów na opisanie postawy tej cudownej położnej, tego jakie miała podejście do naszego porodu.

3. Położne, które przypadkowo się pojawiły na sali porodowej i zostały już do końca ( może z braku innych zajęć, może z nudów) zasługują również na ogromne uznanie – nie szczędziły dobrych słów., pomocy i wsparcia ( świetne kobiety)•
4. Lekarka, która uczestniczyła w końcowej fazie porodu i późniejszych dniach pobytu w szpitalu ( pani Barbara Lesniak.) również zasługuje na ogrom podziękowań za pomoc przy porodzie, za świetne i mile podejście, za super szycie i zaangażowanie oraz za doglądanie noworodka i zony.••
5.Położne na oddziale noworodkowym to wspaniałe oddane kobiety, do pracy wkładały serce i dobre chęci ( wielokrotnie bezinteresownie służyły pomocą, dobra rada i słowem)••
6.Oddzial położniczy wygląda jak w najlepszych prywatnych klinikach, nam się trafiła sala dla 2 kobiet.W Sali wszystko, co potrzebne do bezstresowego pobytu w szpitalu
••Ogólna ocena całego pobytu od przyjazdu na ratunkowy do dnia wypisu 10/10

W takich warunkach oraz z taka ekipa można rodzic raz w miesiącu jak to żona stwierdziła
Na koniec dodam ze żadne koperty nawet nam przez myśl nie przeszły, i gdybyśmy chcieli to nie było na to czasu, bo wszystko odbyło się błyskawicznie

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości