Hybrydy w ciąży

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Hybrydy w ciąży

Postautor: Waderra » wtorek, 17 stycznia 2017, 10:44

Drogie Panie, czy macie może jakieś doświadczenia (korzystne/niekorzystne/neutralne) z manicure hybrydowym w ciąży? Bo coś słyszałam, że w ciąży powinno się zrezygnować z tego typu wynalazków ze względu na osłabione paznokcie.

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Hybrydy w ciąży

Postautor: zakrecona1985 » wtorek, 17 stycznia 2017, 11:21

Cześć, jestem w 3 miesiącu ciąży, mam założone hybrydy, nic się nie dzieje, paznokcie się trzymają, nic się nie łamie, nie odpryskuje, jestem umówiona na następne hybrydy. Pozdrawiam :)

Kmiso
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: piątek, 25 listopada 2016, 13:26
Kontaktowanie:

Re: Hybrydy w ciąży

Postautor: Kmiso » środa, 18 stycznia 2017, 09:51

Ja w ciąży zrezygnowałam z paznokci żelowych na rzecz akrylowych, ale to tylko dlatego, że z zasady mam je słabe. jest zresztą bardzo dobrze wytłumaczone dlaczego akryle nie obciążają tak bardzo paznokci :)

agniesia224
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 11:59
Kontaktowanie:

Re: Hybrydy w ciąży

Postautor: agniesia224 » wtorek, 14 lutego 2017, 14:37

Różnie to z tymi paznokciami jest - jednym się osłabiają innym wzmacniają. Warto podejść do sprawy indywidualnie. :)

Awatar użytkownika
Hulk
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja: daleko stąd
Kontaktowanie:

Re: Hybrydy w ciąży

Postautor: Hulk » sobota, 27 maja 2017, 18:42


Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Hybrydy w ciąży

Postautor: Martaska » wtorek, 6 marca 2018, 13:14

Ja tam powiem Wam, że praktycznie przez cały okres ciąży miałam paznokcie hybrydowe i nic się nie działo ;) Ogólnie jestem ich zwolenniczką, bo nie dość, że są ładne to po prostu bardzo trwałe. Ze swojej strony mogę Wam podrzucić stronkę, z której korzystam zawsze przy zamówieniach dotyczących paznokci hybrydowych. Chodzi mi o http://neess.pl/ , rzućcie sobie okiem, bo wygląda to naprawdę dobrze jakościowo i cenowo ;) Mam nadzieję, że ten wpis będzie pomocy dla wielu kobiet ;)

Kmiso
Częsty gość
Posty: 53
Rejestracja: piątek, 25 listopada 2016, 13:26
Kontaktowanie:

Re: Hybrydy w ciąży

Postautor: Kmiso » piątek, 8 lutego 2019, 12:35

Martaska, mnie to się marzy stylizacja jak na https://www.neonail.pl/blog/9-propozycj ... 01819.html . Ale obawiam się, że sama tego nie ogarnę.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości