Jak schudnąć po ciąży

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
samosia
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: środa, 18 listopada 2015, 20:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jak schudnąć po ciąży

Postautor: samosia » wtorek, 9 lutego 2016, 09:47

Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii :)

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: Kocik » wtorek, 17 maja 2016, 13:35

Po prostu zadbaj o dietę i więcej się ruszaj.

szulc
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2016, 14:08
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: szulc » wtorek, 17 maja 2016, 15:15

Mniej jeść i więcej aktywności fizycznej. To musi pomóc. Wszelkie zabiegi ... no cóż. Z tego co słyszałem, to potem w ciągu kilku miesięcy wraca się do poprzedniej wagi.

agniesia224
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 11:59
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: agniesia224 » wtorek, 14 lutego 2017, 14:44

Polecam zacząć chodzić na ćwiczenia dla kobiet w ciąży, często uczestniczą w nich także panie, które już urodziły. Zajęcia nie są mocno obciążające, pozwalają organizmowi przyzwyczaić się do wysiłku lub od niego nie odwyknąć jeżeli przed ciążą było się aktywnym. Ja chodziłam do - polecam serdecznie. Zabiegi polecam sobie jednak odpuścić, taka duża ingerencja w organizm może się źle skończyć.

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: Kapustka42 » wtorek, 21 marca 2017, 13:43

Czasem zrzucić szybko kilogramy po porodzie jest niezmiernie trudno. Ja sama wracałam do formy sprzed ciąży prawie rok - zupełnie nie wiedziałam co zrobić. Nie ukrywam, że jakoś sobie poradziłam, chociaż teraz na pewno skorzystałabym z , bo co przeżyłam frustracji to moje.

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: lenna » poniedziałek, 10 lipca 2017, 06:31

Kilka moich rad:
dużo się ruszajcie
biegajcie
zapiszcie się na basen
kupcie sobie chrom ( kiedyś nie wierzyłam w jego dzialanie odchudzające ale od czasu jak zaczęłam się odchudzać właśnie z chromem to w nie uwierzyłam).
oraz co najważniejsze: stosujcie zdrową i zbilansowaną dietę. Jeśli nie będziecie trzymały się diety to niewielka szansa na to,że schudniecie :-)

Na stronie jest również bardzo dobry - możecie poczytać sobie tam wiele informacji w temacie. Oraz na temat tego jak wrócić do formy po porodzie.

dominikzarzycki
Częsty gość
Posty: 43
Rejestracja: środa, 8 czerwca 2016, 15:47
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: dominikzarzycki » poniedziałek, 12 lutego 2018, 15:27

Basen to najlepszy sposób na chudnięcie. Pracuje całe ciało i nawet tego tak mocno nie odczuwasz. Pływając w basenach termalnych wiele schudłam. :) Podzielacie moją opinię? Z basenów termalnych polecam szczególnie ten na Słowacji, podsyłam link! http://medeacentrum.pl/baseny-termalne/

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: lenna » wtorek, 4 września 2018, 09:24

No wiesz, fajnie jest wybrać się własnie do takich term ale raczej wiele sie nie schudnie.... Sama chodzę do aquaparku na ćwiczenia i to regularnie ale staram sie nie siedzieć w jaccuzzi ale jak najwięcej pływać w normalnym basenie bo wyłącznie coś takiego jest w stanie pozwolić ewentualnie na zrzucenie zbędnych kilogramów.....

polecam oprocz tego oczywiscie
siłownie
oraz elektrostymulację. O treningu możecie poczytać sobie na tej stronie:
www.sprzedawacz.pl/uslugi/wykonam/sport ... olega.html
Trening EMS, czyli z języka angielskiego Electrical Muscle Stimulation to elektryczna stymulacja mięśni. To ćwiczenia fizyczne wspomagane przez nowoczesną technikę elektrostymulacji mięśniowej dla uzyskania jeszcze lepszych efektów. Szacuje się, że 20-minutowy trening EMS jest w stanie dać efekty takie jak 3-godzinny trening tradycyjny!

Sama u siebie zobaczyłam rezultaty niesamowicie szybko!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość