potrzebuje dobrych rad

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
piter1230
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2010, 21:07
Kontaktowanie:

potrzebuje dobrych rad

Postautor: piter1230 » piątek, 7 marca 2014, 21:01

witam moje dziecko od początku nie chce jesc ma 1.5 r warzy 10 kg rozwija sie normalnie niewiem jak mam go nakłonic do jedzenia całymi dniami prubuje mu coś wciskac a on albo coś dziabnie albo płacze a jak nie to wyplówa zombkowanie nie ma z tym nic wspulnego wyniki badań ok chciałbym go podtłuczyc lecz nie mam józ sił do jego apetytu :cry:

Awatar użytkownika
Farmazon
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:43
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: Farmazon » niedziela, 9 marca 2014, 09:03

A to "podtłuczone" dziecko to będzie znaczyć zdrowsze? lepsze? Moja rada nic na siłę, zostaw je w spokoju, tzn nie wmuszaj na siłę bo efekt jeszcze będzie gorszy. Zresztą jak dziecko co chwile będzie miało coś w buzi to się nie dziw, że konkretnie nie chce zjeść. Skup się na głównych posiłkach, niech nie podjada między. Zresztą jeśli badania ma dobre, wszystko inne jest w porządku to 10kg to na prawdę nie jest źle. Poza tym jak coś martwi to bardziej polecam opinie lekarza niż forum.. ;-) Nie wszystkie dzieci muszą wyglądać jak ludzik z reklamy Michelin ;-)

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: renowacja » niedziela, 9 marca 2014, 13:51

Nic na sile. moje dziecko ma 20 miesiecy i wazy 11kg , Jest okropnie ruchliwy i dlatego ma taka mase. a ta masa jest prawidlowa i nie ma co przesadzac z silowym karmieniem

Awatar użytkownika
Oktopus
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 13 marca 2014, 11:54
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: Oktopus » czwartek, 13 marca 2014, 12:11

Moja żona zawsze kupowała i nasze dziecko jest troszkę zbyt "podtuczone' jak to nazwałeś, ja uważam, że nie powinieneś mu nic wmuszać na siłę jeżeli nie jest głodny i nie chce jeść to znaczy że tak jest. Daj mu czas, będzie głodny to zje zobaczysz nie ma co tuczyć dziecko na siłę i wciskać mu pokarm.

kornel333
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 29 kwietnia 2014, 11:17
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: kornel333 » niedziela, 22 czerwca 2014, 15:32

A może kup mu jakiś fajny zestaw aby mógł z zadowoleniem spożywać posiłki .Na przykład kolorową miseczkę kubeczek,na internecie jet mnóstwo do wyboru.Sam często robię tak zakupy ,ostatnio zastanawiam się czy nie skorzystać z wtedy będę miał pewność że pieniądze dotrą na czas .

ewa999
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 29 kwietnia 2014, 11:00
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: ewa999 » środa, 25 czerwca 2014, 12:16

Może zacznij sporządzać jakieś inne posiłki może jakieś soki dzięki którym będzie miał apetyt .Musisz pokabinować bo dziecieki tak mają .A ostatnio na necie widziałam blendery które są w promocyjnej cenie zerknij http://www.electro.pl/AGD_Drobne_Promocje,1677.html może się zdecydujesz na taki sprzęt i zaczniesz szykować róznego rodzaju smakowitosci i dzieciak odzyska apetyt .

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: kleszczyk » czwartek, 26 czerwca 2014, 08:58

Moim zdaniem nie ma podstaw do obaw. Wiem, że dla matki dziecka jest najważniejsze ale przecież sama napisałaś, że wszystkie wyniki ma dobre. Jeśli będzie głodne - zje. Nie wszystkie dzieci jedzą dużo, za pół roku wszystko się może zmienić i maluszek będzie jadł za dwoje. :-)

Despero
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 17 lipca 2014, 15:46
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: Despero » czwartek, 17 lipca 2014, 16:06

Moja córka też jest takim niejadkiem. Martwiliśmy się o nią ale później żona wpadła na pomysł kupienia takich śmiesznych kolorowych sztućców i talerzyków i to podziałało. My płaciliśmy za to to czekaliśmy ponad tydzień, ale może jak Ty zapłacisz przez internet to szybciej dojdzie i zobaczysz czy poskutkuje.

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: pinezka » piątek, 26 września 2014, 09:30

Najlepiej będzie, jeżeli skonsultujesz tę kwestię z lekarzem. On Ci na pewno doradzi, co robić z małym niejadkiem i wskaże, z czego może to wynikać.

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 16 lutego 2015, 17:32

Dobrych rad szukaj w sieci, np. u kobiet. Zaczynając od sposobów naturalnych.

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: forra » czwartek, 12 marca 2015, 12:52

Może zrób badania na bakterie lambli, jeśli je słodkie a nie chce jeść nic innego

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/c ... 33533.html

Adda
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2015, 22:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: Adda » sobota, 1 sierpnia 2015, 10:00

Bardzo fajne rady z zakresu opieki nad maluszkami i żywienia można znaleźć na emaluszki. Sama bardzo często czytam ten i zawsze znajduję tam wiele cenny rad i wskazówek.

nufek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 13:06
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: nufek » poniedziałek, 31 sierpnia 2015, 13:09

ja natomiast potrzebuję innej rady... dopiero oczekuję dziecka i mam okropne mdłości... inne dolegliwości z cyklu mi tak nie dokuczają ale to strasznie... powiedzcie co robić

janwika
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 13 września 2015, 16:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: janwika » niedziela, 13 września 2015, 16:21

A ja mam inne pytanie: gdzie można zrobić badania na potwierdzenie ojcostwa? Szukałam w sieci i wiem, że takie usługi można kupić w laboratoriach genetycznych (tutaj sprawdzałam: http://rex.pl/) - czy taki test daje 100% pewność? Jak długo trzeba czekać na wynik?

riko12
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 stycznia 2016, 19:09
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: riko12 » poniedziałek, 25 stycznia 2016, 00:19

Może spróbuj jej urozmaicić posiłki i zobaczysz, czy faktycznie wszystkiego nie je czy tylko wybrane posiłki.

monikapet
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 26 stycznia 2016, 13:19
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: monikapet » wtorek, 26 stycznia 2016, 13:46

urozmaicaj posiłki, baw się jedzeniem, żartuj i odgrywaj może śmieszne scenki?

daria281215
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 16 lutego 2016, 22:38
Kontaktowanie:

Re: potrzebuje dobrych rad

Postautor: daria281215 » wtorek, 16 lutego 2016, 22:45

Witam! Jestem studentką, przygotowuje prace licencjacką na temat motywacji nadawania imion. W związku z tym, chciałam Was prosić abyście wypełnili tę ankietę:) Z góry bardzo dziękuję:)
https://docs.google.com/forms/d/1s8ZgQX ... 5b4w/edit#

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości