sklep dzieciecy

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
Despero
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 17 lipca 2014, 15:46
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: Despero » czwartek, 17 lipca 2014, 16:12

ale przecież teraz w wielu sklepach jest możliwość wykonania szybkiego przelewu....... wiec warto takich miejsc na zakupy dziecięcych produktów.

Awatar użytkownika
kati
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 22 września 2014, 23:50
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: kati » wtorek, 23 września 2014, 00:25

Ja też wszystkie akcesoria dla niemowląt......... kupuję w sprawdzonych sklepach internetowych. Oczywiście ze względu na oszczędność. Poza tym u mnie w mieście jest mały wybór takich gadżetów, a w sieci można znaleźć naprawdę bajkowe produkty ;). Ja ostatnio kupiłam mojej córeczce piękną zabawkę do wózka ;) nie rozstaje się z nią!

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: pinezka » piątek, 26 września 2014, 09:27

Ja kupuję najczęściej jednak w sklepach stacjonarnych, choć czasami korzystam i z promocji tych internetowych, w których niejednokrotnie można dostać coś taniej.

lolek112
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: środa, 7 maja 2014, 23:37
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: lolek112 » czwartek, 2 kwietnia 2015, 09:24

ja swoim dzieciom kupuje różne artykuły tutaj:

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: pinezka » wtorek, 7 lipca 2015, 10:48

Ostatnio poszukuję ubranek do chrztu i póki co znalazłam całkiem fajny sklep internetowy, ale chętnie posłucham i Waszych propozycji, gdzie warto zajrzeć :)

KluskaK
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 29 lipca 2015, 16:39
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: KluskaK » środa, 29 lipca 2015, 16:44

Możecie skorzystać z oferty sklepu Margaretta. jest to sklep internetowy i znajdziecie tam wszystko czego potrzebujecie. Sam korzystam z usług tego sklepu i jestem zadowolony z zakupów.

Cohobation
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 2 sierpnia 2015, 22:45
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: Cohobation » niedziela, 2 sierpnia 2015, 22:47

A ja polecam wam........ sklep dla dzieci online, buty emel dostaniecie w nim w na prawdę super cenie :) Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam na stronę sklepu Baby-Center :)

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: pinezka » środa, 9 września 2015, 09:57

Sporo tych sklepów. Jest w czym wybierać :)

panterkaszal
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 10 września 2015, 13:59
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: panterkaszal » czwartek, 10 września 2015, 15:01

Witam, spodziewam się małej Milenki został mi jeszcze 1 msc. Całą wyprawkę kupiłam w sklepie ........................... Z ręką na sercu mogę polecić! Duże zainteresowanie klientem, profesjonalne doradzenie.. Panie tam pracujące znają się na rzeczy.Atrakcyjne ceny i możliwość zamówienia wózków i innych akcesoriów do upodobania. Zaoszczędziłam tam pieniędzy i zbędnych nerwów :) Często tam jeszcze zaglądam w poszukiwaniu małych drobiazgów, zabaweczek lub ubranek na moją kruszynkę która już nie bawem będzie z nami :)

ukol
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 11 września 2015, 12:28
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: ukol » wtorek, 15 września 2015, 12:37

jeśli rzeczywiście szukasz, to naprawdę bardzo fajny sklep internetowy dla dzieci jest tu .................... BabyMeble - krzesełko do karmienia . cenowo super a i jakość pierwsza, sama bardzo czesto tam zamawiam

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:32

Jestem zdania, że lepiej jest kupować ubranka dziecięce na portalach ogłoszeniowych. Przecież dzieci tak szybko z nich wyrastają, że nie ma sensu wydawać tak dużych pieniędzy na nowe ubranka. A chyba lepiej kupić dobrej jakości używany ciuch niż nową "szmatkę".

sebix
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: sebix » wtorek, 5 stycznia 2016, 15:52

Tak jak przypadkowo trafiłem do Centrum Dystrybucji Artykułów dla Dzieci Semma tak świadomie stwierdzam, że ma najlepszą na rynku ofertę począwszy od smoczków a na wózkach kończąc! Polecam każdemu kto szuka najwyższej jakości produktów!

monikapet
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 26 stycznia 2016, 13:19
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: monikapet » wtorek, 26 stycznia 2016, 13:39

Ja polecam sklepy internetowe. Znajdziesz tam WSZYSTKO czego potrzebujesz, a do tego zapłacisz o wiele mniej.... Dodatkowo przedstawione są zawsze dokładne opisy produktów wraz ze składem.

Awatar użytkownika
DjCzacha
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2011, 17:29
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: DjCzacha » sobota, 20 lutego 2016, 08:29

Zapraszamy


AnnaPo
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 9 maja 2016, 12:00
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: AnnaPo » poniedziałek, 9 maja 2016, 12:06

Też lubie sklepy internetowy, nie mam czasu biegać po sklepach z ubraniami jak się pracuje całe dnie. Ostatnio odkryłam super sklep , mają wszystko to co potrzebuję dla dziecka, duży wybór, przystępne ceny i przede wszystkim dostawa paczkomatami a to ma bardzo niewiele sklepów dla dzieci. Wysyłają błyskawicznie a ubranka są świetne jakościowo. Dostałam nawet gratis do większego zamówienia. Obecnie to mój ulubiony sklep internetowy.

Belfero
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2016, 21:19
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: Belfero » wtorek, 28 czerwca 2016, 10:46

Modne ale tanie ubranka można kupić na http://escallante.pl/

ricz
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 7 lipca 2016, 11:17
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: ricz » czwartek, 7 lipca 2016, 11:27

a czy w takim sklepie znajdziemy ? osatnio bardzo ciekawi mnie ten temat

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: Kocik » piątek, 22 lipca 2016, 12:21

Jeśli chcemy, by prezenty czy akcesoria zabawkowe dla dzieci były zawsze trafione, warto zwrócić uwagę na i poszukać wysokiej jakości towarów. Stawiam na bezpieczeństwo i komfort mojego dziecka, dlatego nie kupuje byle gdzie i byle czego.

icon
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 13:58
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: icon » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 14:04

Ja głównie kupuje w internecie rzeczy spontanicznie jak mi coś się spodoba. Często na portalach społecznościowych pojawiają się fajne rzeczy w reklamach i wtedy korzystam.




Awatar użytkownika
brain1
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 12 października 2016, 08:34
Kontaktowanie:

Re: sklep dzieciecy

Postautor: brain1 » środa, 12 października 2016, 08:45

od dawna już nie szukam sklepów w mieście, bo marne. w internecie kupuję. w 5 10 15 prawie zawsze jest darmowa dostawa (wystarczy sprawdzać ), więc po co mam się przejmować szukaniem ciuszków w sklepach stacjonarnych.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość