Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: karmelek » środa, 20 października 2010, 23:22


devilla
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 11 grudnia 2010, 14:15
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: devilla » sobota, 11 grudnia 2010, 15:27

Witam dzięki waszym pochwałom Kubusia wybrałam się tam z moim Mężczyzną- Jednym słowem rozczarowanie Zamówiliśmy kotlety z ziemniakami i zestawem surówek tnz .Chcieliśmy wstępnie coś innego,ale nie było już,albo właśnie się skończyło,konkretnie mój Mężczyzna koniecznie chciał golonkę.Frytek nie polecaliście ....więc się wystrzegaliśmy.
Kotlet dotarł do mnie pierwszej niestety zupełnie zimny z nawilgniętą panierką , widocznie wcześniej usmażony czekał na swoją kolej w tym samym czasie słyszeliśmy ze przygotowuje się druga porcja (klepanie kotleta )hahaha dostałam : ziemniaki sztuk dwa i pół- rozgotowane , zestaw surówek składał się z ogórka konserwowego sztuk 1 , kapusty zaparzanej czerwonej-bez smaku i z kapusty pekińskiej z dużą dawką śmietany brak przypraw.Niestety nie mogliśmy jeść równocześnie bo gdy nadeszła 2ga porcja ja już podziękowałam.
Druga porcja wyglądała zupełnie podobnie poza tym że kotlet był niedosmażony a pływał w tłuszczu.
Atmosfera w barze nie ciekawa małe pomieszczenie przesączone zapachami potraw jak w smażalni,bardzo nie wygodne krzesła i ławy drewniane.
przychodzi tam sporo mężczyzn z budowy zorientowaliśmy się iż maja wykupione przez firmy obiady.
Spokój dodatkowo zakłócają automaty do gier.Pod wieczór zapewne robi się tam mała melinka .
Jeżeli chcesz zjeść dobrze smacznie to jak większość ja wybieram Szałaput świeże jedzenie bez niespodzianek co zamawiasz to otrzymujesz bez rozczarowań.Ceny owszem wyższe (jak w przykładowym Kubusiu może ktoś lubi kuchnię byle-jaką bez smaku tłusto zimne nie dogotowane lub rozgotowane o gustach sie nie dyskutuje)Za jakość i ilość trzeba płacić,moja opinia jest jednoznaczna do Kubusia nie wrócę nawet na herbatę którą podają w szklance z obgryzionym prl-owskim spodeczkiem i z łyżeczką z wieloletnim nalotem z kawy.Może ma takie serwowanie coś na celu mnie osobiście odstrasza.

PRZYTULSKA
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 4 stycznia 2011, 14:07
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: PRZYTULSKA » wtorek, 4 stycznia 2011, 14:22


krowa
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 4 stycznia 2008, 22:08
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: krowa » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 22:21


Tesha
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:20
Lokalizacja: Bochnia, Kraków
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: Tesha » wtorek, 3 stycznia 2012, 23:01

Odświeżam wątek - :D
gdzie nas dobrze i romantycznie nakarmią w święto 6.01?

Eddynka
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: sobota, 28 stycznia 2012, 12:12
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: Eddynka » sobota, 28 stycznia 2012, 12:26

Polecam restaurację Gucio ;D

damianD
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 30 lipca 2012, 20:16
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: damianD » poniedziałek, 30 lipca 2012, 22:24

Witam serdecznie,

chciałbym zapytać się gdzie wg Was najlepiej zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę w pobliżu centrum? Pytam, ponieważ w Bochni byłem w życiu tylko kilka razy. Najchętniej wybrałbym się do lokalu o kameralnej atmosferze, gdzie można swobodnie i w ciszy porozmawiać.

Pozdrawiam,
Damian

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: przemo » czwartek, 9 sierpnia 2012, 20:14

Damian. Zabierz ją do chwili zapomnienia na kazimierza wielkiego. Wypijesz dobrą kawkę lub herbatkę i zjesz dobre ciastko. Ewentualnie winko... ;) Lokal jest bardzo ładnie urządzony, jest cicho i przyjemnie. Ewentualnie na lody do nowej lodziarni na przeciwko pomnika okulickiego. W tym drugim miejscu jeszcze nie byłem ale czytałem sporo pozytywnych opinii.

Pozdrawiam.

Lithium
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2006, 13:58
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: Lithium » środa, 10 października 2012, 13:30

A ja bym dodała jeszcze Reaktywacje.. no tam gdzie Liwimo było :) Wrócił w końcu pieróg mniam mniam ;D

smallpop
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 8 stycznia 2013, 12:33
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: smallpop » środa, 6 lutego 2013, 22:48

Szałaputa nie ma co reklamować.. jedzonko palce lizać, zwłaszcza flaczki :)
Placka po węgiersku polecam na stacji Petro-Tar za mostem na rzece Raba (chociaż ostatnimi czasami popsuł się, dają mniej gulaszu... )
Zapiekanki- tylko przy Hali Targowej!! I niech nikt mi nie mówi, że lepsze są na okrąglaku w Krakowie czy przy dworcu w Skawinie... no chyba , że ktoś chce się tylko "zapchać" bułą...

Edyta2094
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 21:53
Kontaktowanie:

Re: Gdzie można dobze zjesc i w fajnym miejscu

Postautor: Edyta2094 » środa, 27 lutego 2013, 12:15

A czy wie ktoś jak sobie Bella radzi?? bo ostatnio mieliśmy ochotę tam wpaść ale na ochocie się skończyło.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości