Kebap - Plac Pułaskiego.

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Kebap - Plac Pułaskiego.

Postautor: Ulame21 » piątek, 22 stycznia 2016, 19:42

Witam

Ostatnio zajrzałem do chyba nowo otwartego gastro na Pułaskiego (dawnej w tym budynku chyba jakiś sklep mały był ale mniejsza o to). Już na wejściu reklama - Kebap - 6 zł pomyślałem że warto spróbować. W zamówieniu był to kebap mały więc nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego jednak to co otrzymałem trochę mnie zaskoczyło ;D Kebap był naprawdę spory, jestem w stanie naprawdę dużo zjeść a tym się "zapchałem", dużo mięsa i sosu warzywka też są ale w odróżeniu od innych kebabów jakie jadłem nie są tu stroną tak bardzo dominującą co mi się podoba. Wychodząc z lokalu zastanawiałem się jakim cudem opłaca im się robić za 6 zł bo naprawdę w innych punktach za takiego kebaba dalibyście 10 zł albo więcej. Bułka była mała ale dodatków tak nawalone, ubite że ciężko całego skończyć. Gratis herbatka na plus ! Jakieś minusy ? Owszem sosy !! Pyszne ale bez popitki nie idzie przełknąć, zawsze jadłem ostry i nie miałem problemów jednak tak ostrego sosu jak tam nie jadłem nigdy w zyciu, pół ostry też odradzam bo nie ma wielkiej różnicy, polecam łagodny a najlepiej czosnkowy ;) Ogólnie na wielki plus cena - jakość - wielkość, lokal, obsługa... Smacznie było i zdecydowanie nie raz wrócę ;p Polecam wszystkim !

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości