Zapłać dużo, nie zjedz wcale czyli upadek Da Grasso

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
doesntreallymatter
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 1 lipca 2014, 12:51
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Zapłać dużo, nie zjedz wcale czyli upadek Da Grasso

Postautor: doesntreallymatter » poniedziałek, 22 września 2014, 23:43

Ludzie! Co się dzieję z tymi Bocheńskimi knajpami? Najpierw Torino przestało dla mnie istnieć, z powodu, pałętających się po lokalu myszy, podawania praktycznie bezmięsnej tortilli z samą cebulą i ogórkiem kiszonym i makaronu z sosem grzybowym zamiast szpinakowego, nie pytając się o możliwość takiej zamiany klienta, a teraz Da grasso leci na łeb, na szyje. Jedzenie w cenach dla burżuazji, koledze podali po raz kolejny wybrakowaną tortille (BYŁA CAŁKOWICIE BEZ MIĘSA z jednym listkiem sałaty i plastrem pomidora) całość szczuplutkiej potrawy, prawie z samego ciasta kosztowała fortunę, mi podali, quesillade - na szczęście znalazłem w niej parę gram drobiu, ale była niezbyt smaczna, a na dodatek za te dwa "dania" plus 0,5 l ice tea zapłaciliśmy około 40 zł! Oj, sprzydała by się w Bochni kolejna rewolucja!! Aż wstyd mi brać znajomych z Krakowa do zasyfionych bocheńskich knajp, na wybrakowane dania, za fortunę. Bardzo się zawiodłem, bo do da grasso chodziłem za każdym razem i uważałem, że jest to jeden z lepszych lokalów gastronomicznych w Bochni. Szkoda, że tak fajne knajpy, tak szybko, smakowite dania i wspaniałą obsługę zamieniają w klimat, który nie przystoi nawet barowi mlecznemu. Rozumiem, że da grasso zyskało popularność i nie muszą się już tak starać, ale należało by zachować chociaż pozory. Na obiadki, to chyba już tylko do mamusi :P.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości