Hot Grill ul. Floris - żenada

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
valdez66
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 22 września 2013, 19:08
Kontaktowanie:

Hot Grill ul. Floris - żenada

Postautor: valdez66 » piątek, 4 lipca 2014, 16:09

Witam serdecznie wszystkich użytkowników i jednocześnie ostrzegam przed zamawianiem jedzenia (czy czegokolwiek innego) z wymienionego w tytule pseudo-lokalu gastronomicznego pod groźbą utraty życia, zdrowia, czasu, pieniędzy i przede wszystkim dobrego nastroju.

Zamawiając lunch telefonicznie (około godz. 12:30), złożyłem zamówienie na niespecjalnie wyrafinowany obiad (filet i frytki), po czym przez dwie kolejne godziny czekałem bez skutku na jego realizację. W międzyczasie czterokrotnie próbowałem dodzwonić się do rzeczonej budy (nazwanie tego choćby kebabem jest eufemizmem i obrazą dla kebabu), ale nikt nie raczył odebrać telefonu.

O godz. 14:47, więc ponad dwie godziny i kwadrans po złożeniu zamówienia (tak, patrzyłem na zegarek co do minuty i liczyłem czas, bo zbliżał się do rekordu mojej prywatnej czarnej listy), do mych drzwi zawitał kierowca z obiadem (słowo 'obiad' też trąci nadużyciem).

Filet - zimny, frytki - zimne i mało (dziwne, żeby po 2 godzinach były jeszcze ciepłe), sałatek brak (może znudziło im się czekanie i opuściły pojemnik), sztućce - brak (lokal, który w tych czasach skąpi parę groszy na zwykły, plastikowym zestawie nie ma wielkiej przyszłości), serwetki - brak, cena - z 13.98zł (mogłem sie pomylić o pare groszy +/-), nagle 18,49zł.

Na pytanie w stronę kierowcy czy robią sobie z ludzi żarty z podawaniem złej ceny i przywożeniem zimnego jedzenia, odparł, że w każdym lokalu w Bochni jakość i czas dostawy są identyczne (sic!) :D w każdym razie Matrix jakiego dawno nie widziałem.

Stanowczo odradzam!

Aha - Post Scriptum - załączam zdjęcie ciekawostki jaką znalazłem pod filetem.

http://zapodaj.net/ce8511856709f.jpg.html

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości