rock&blues czyli Rockowa knajpka w bochni

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rockandroll
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 31 lipca 2013, 15:30
Kontaktowanie:

rock&blues czyli Rockowa knajpka w bochni

Postautor: rockandroll » środa, 31 lipca 2013, 15:42

Witam Wszystkich
Mam w planach otworzyc knajpe w klimacie rocka i bluesa z nastawieniem na koncerty i inne wieksze imprezy. Co Myslicie o takiej knajpie?

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: rock&blues czyli Rockowa knajpka w bochni

Postautor: hOMER » środa, 31 lipca 2013, 19:53

by się przydala ale w bochni jest to dużym ryzykiem otwierac knajpę samą w sobie.
z tego co widzę rację bytu mają bardziej knajpo-baro-pizzerie ale knajpy dość szybko padały i nadal padają.

ja się ciągle zastanawiam co robi te 40 000 ludzi w tych domach? czy to są puste statystyki czy faktycznie ktoś tu jeszcze mieszka?
bo klienci knajp są raczej zawsze ci sami.
i o nich knajpy walczą. niestety zawsze o tych samych
wiec garstka ludzi poprostu zmieni lokal jak otworzy się cos lepszego a jakas padnie
ale czy Ci się uda zrobic cos lepszego?
to wlasnie to ryzyko ze nie ma popytu na ten rodzaj spędzania czasu

rockandroll
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 31 lipca 2013, 15:30
Kontaktowanie:

Re: rock&blues czyli Rockowa knajpka w bochni

Postautor: rockandroll » czwartek, 1 sierpnia 2013, 11:26

To fakt ale to nie bedzie typowa knajpa.Muzyka w dobrym klimacie i co najwazniejsze chce udostepnic sprzet grajacy dla wszystkich bo chce aby ta muzyka rozwijala sie w naszym regionie,wiec kapele beda mialy miejsce na trening za darmo.Jedzenie,wiadomo ful wypas. A na zewnatrz chce organizowac imprezy cos w rodzaju rockautostrady no i rowniez imprezy rodzinne ale w klimacie rocka i bluesa zeby ludzie przekonali sie faceci z dlugimi wlosami czy tatuazami to normalni ludzie.No i obowiazkowo parking dla motocyklistow bo to u nas rzadkosc.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: rock&blues czyli Rockowa knajpka w bochni

Postautor: przemo » czwartek, 1 sierpnia 2013, 13:19

Przepraszam, ale brzmi to jak marzenia ściętej głowy.
Potrzebował byś na prawdę spory lokal i sporo miejsca przy lokalu i sporo pieniędzy. Nie wiem czy znalazł byś takie miejsce w Bochni. Na pewno nie w centrum.
Jedzenie full wypas i knajpa hard rock z piwskiem i koncertami ? hmm, chyba jedno mija się z drugim.
Dwa. Udostępniać sprzęt w knajpie dla kapel by kapele miały miejsce na trening? Hm, że czyli mam przyjść do knajpy i słuchać jak ktoś za przeproszeniem uczy się grać ? ;)
No nic. Ja życzę tylko powodzenia!;)

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Kondorek
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: środa, 22 lutego 2006, 08:04
Lokalizacja: Kolanów
Kontaktowanie:

Re: rock&blues czyli Rockowa knajpka w bochni

Postautor: Kondorek » sobota, 3 sierpnia 2013, 15:01

Jeśli chodzi o jedzenie to w Bochni bym nie szalał, tu utrzyma się restauracja, która organizuje wesela - na weselu zarabiają tyle, co w ciągu pięciu dni.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości