Nowa Pizzeria - Corleone

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
moskey
Częsty gość
Posty: 48
Rejestracja: środa, 28 grudnia 2011, 08:36
Kontaktowanie:

Nowa Pizzeria - Corleone

Postautor: moskey » środa, 15 maja 2013, 21:48

Witam,
co macie do powiedzenia o nowej pizzerii ?
Ja jestem rozczarowany - pizza z jakimiś kiepskimi składnikami (seropodobne coś zamiast sera, kiełbasa szynkowa zamiast szynki, za słone ciasto - ale to już kwestia co kto lubi), jedyny plus to cena. Mają lokal w Brzesku i tam, słyszałem od znajomych, całkiem nieźle karmią a tu, cóż na razie niewypał ... IMHO
pozdrawiam

milko84
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: środa, 5 czerwca 2013, 20:06
Kontaktowanie:

Re: Nowa Pizzeria - Corleone

Postautor: milko84 » czwartek, 13 czerwca 2013, 22:59

Jadłem pizze z Corleone i nie zrobiła na mnie wrażenia :(
cena była przystępna ale ser na pizzy był jakiś dziwny, była ciężko strawna, i nie skończyliśmy jej może źle trafiłem ale następnym razem zamówię gdzieś indziej.....

marika531
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 19 listopada 2013, 18:02
Kontaktowanie:

Re: Nowa Pizzeria - Corleone

Postautor: marika531 » wtorek, 19 listopada 2013, 18:14

Wybralismy sie ze znajomymi na pizze i postanowilismy wypróbowac niedawno powstały lokal Corleone. Lokal w fajnym klimacie, wygodne, duże loże, co umozliwia spotkanie w większym gronie osób. Obsługa bardzo miła i pomocna, poinformowała nas Pani o aktualnej promocji o której nie mieliśmy pojęcia :) zamówilismy dwie pizze i jestem pod wrazeniem ilości składników! ciasto bardzo dobre, dużo sera, i to faktycznie mozzarella nie żadna podróba czy zwykly żółty ser tak jak to dają w innych pizzeriach.. ze swojej strony polecam pizze mafiosso i caprigiani :) pozdrawiam :)

StaszekFistaszek
Częsty gość
Posty: 90
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 23:17
Kontaktowanie:

Re: Nowa Pizzeria - Corleone

Postautor: StaszekFistaszek » wtorek, 19 listopada 2013, 19:26


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości