Raba

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
SimonS
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 14 maja 2013, 17:24
Kontaktowanie:

Raba

Postautor: SimonS » wtorek, 14 maja 2013, 17:54

Witam,
Jakiś tydzień temu byłem na spacerze w Chodenicach nad Rabą i zwróciłem uwagę, że w pobliżu mostu kolejowego remontują taki mały lokal gastronomiczny. Orientuje się ktoś, czy jest już otwarty i co tam serwują?

Fajnie byłoby wypić piwko nad rzeką i czymś zakąsić :D

Awatar użytkownika
hOMER
Bardzo towarzyski
Posty: 423
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Raba

Postautor: hOMER » wtorek, 14 maja 2013, 19:44

wow! wreszcie!
niedawno tam bylem i wygladał obskurnie jak zwykle zresztą.
ale miejsce na fajny bar sezonowy jest idealne

nie widzialem remontu ale żyje nadzieją że nie skończy się na odmalowaniu :D

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Raba

Postautor: renowacja » środa, 15 maja 2013, 18:42

Ja pamiętam jeszcze czasy jak nad rabą był tłok , zabawa i świetna atmosfera. Budy z lodami, z watą cukrową , zimne piwko i jedzenie grilowe. Trawa skoszona, wszystko zadbane i kolorowe. Okolica pełna uśmiechniętych ludzi. Te czasy już chyba nie wrócą a szkoda:)

Awatar użytkownika
Lazycat
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2015, 09:51
Kontaktowanie:

Re: Raba

Postautor: Lazycat » piątek, 27 lutego 2015, 21:41

Jako świeżak w Bochni chętnie zwiedzam także jej okolice. Odkryłem całkiem miłą okolicę w okolicach mostu wiszącego, a właściwie potencjał turystyczny tego zakątka, na dzień dzisiejszy całkowicie niezagospodarowanego. Pamiętam jeszcze czasy świetności chodenickiego 'kurortu' i tym bardziej szkoda że dziś tak marnie wszystko tam wygląda. Myślę, że da się chyba lepiej skomunikować to miejsce z miastem, poprawić stan obecnych dróg, posprzątać. Ma powstać nowy trakt wzdłuż rzeki, może ludzie znów zaczęli by tam wypoczywać. Powstała wspólna inicjatywa gmin doliny Raby, pewnie jest do wyrwania jakaś kasa. Państwo radni, trzeba temat rzucić na warsztat.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości