Pizza Mario - Nowy Wiśnicz !

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bilbo903
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 21 lutego 2013, 09:19
Kontaktowanie:

Pizza Mario - Nowy Wiśnicz !

Postautor: bilbo903 » czwartek, 21 lutego 2013, 09:32

Jestem klientem tej pizzerii od dwóch lat ! Co uważacie na temat tego lokalu ? Mam na myśli obsluge i czy oczywiście pizza Wam smakuje ?!

kurzy79
Częsty gość
Posty: 62
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 13:42
Kontaktowanie:

Re: Pizza Mario - Nowy Wiśnicz !

Postautor: kurzy79 » wtorek, 27 sierpnia 2013, 14:03

PASKUDNE, grube ciasto jak na mrożonych, nawalone pełno sera i innych składników ( dużo nie oznacza smacznie ) ogólnie nie może się równać z bocheńskimi pizzami ( większością jaką jadłem ) natomiast nie mam porównania do innych pizzerii w Nowym Wiśniczu.

Awatar użytkownika
Antoni
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 12:54
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Pizza Mario - Nowy Wiśnicz !

Postautor: Antoni » piątek, 5 września 2014, 13:17

Mnie też bardzo nie smakował placek.. Jakiś taki zakalec. A ich dania z pseudo grilla były fatalne. No i skąd w jesień/zimę? Mikrofala jak nic. Ja podziękuję.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość