DA LORENZO, opinie

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

DA LORENZO, opinie

Postautor: dziewczyna93 » piątek, 14 grudnia 2012, 18:42

Wczoraj zaciekawił mnie artykuł sponsorowany przez Da Lorenzo ,pizza miała być jedyna prawdziwa w mieście i oczywiscie , że najlepsza to juz pominę....a tu wielka klapa pizza byle jaka , i do tego nawet nie maja prawdziwego pieca tylko jakies elektryczne zastępstwo
ogólnie wbrew reklamie NIE POLECAM szkoda kasy

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: DA LORENZO ...ALE LIPA

Postautor: przemo » piątek, 14 grudnia 2012, 18:54

Prawdziwa, oryginalna włoska pizza z pieca tylko w brzesku na starym placu targowym w centrum. Polecam spróbować i sprawdzić różnice.

monek
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2009, 22:40
Kontaktowanie:

Re: DA LORENZO ...ALE LIPA

Postautor: monek » piątek, 14 grudnia 2012, 23:34

https://www.facebook.com/pages/Trattori ... 05?fref=ts ja polecam trattorie zalesie ;)
Moim skromnym zdaniem pizza zdecydowanie lepsza niż w brzesku.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: DA LORENZO ...ALE LIPA

Postautor: belzebub » sobota, 15 grudnia 2012, 08:40

Po pierwsze to administrator powinien zmienic tytul na PIZZA DA LORENZO opinie
i ty jako zjadacz wywalasz tam sobie opinie negatywna bo masz do tego prawo a tak to odrazu z góry tytułem psujesz reputacje bo masz inny gust

Dawałem sobie rece obciac że będzie masa osób którym pizza nie podejdzie bo gawiedź małomiasteczkowa uważa że pizza to ciasto z masą dodatków, z kupą sera i sporą ilością sosów .Niestety albo stety włoska pizza to tylko kilka podstawowych skladników, głownie przyprawy i zero sosów (Składniki
-mąka
-woda
-cukier
-sól
-drożdże
-oliwa z oliwek
-bazylia
-pomidor
-ser Mozarella ). a do tego jej wielkość jej znacznie mniejsza.Polecam poczytac o orginalnej wloskiej pizzy zanim zacznie sie krytykowac bo proste kubeczki smakowe nie zaakceptowały smaku oryginalnego.

dziewczyna93
Częsty gość
Posty: 97
Rejestracja: piątek, 25 lutego 2011, 20:57
Kontaktowanie:

Re: DA LORENZO ...ALE LIPA

Postautor: dziewczyna93 » sobota, 15 grudnia 2012, 08:57

pizza nie musi miec wiele dodatków ale jezeli nie jest wypiekana w piecu to chyba oczywiste że do prawdziwej włoskiej pizzy jej jak z Bochni do kosmosu!
jadłam pizze w róznych miejscach równiez w Brzesku raz lepszą raz gorszą , ale jezeli ktoś pisze w artykule że jedyna oryginalna pizza w mieście to chyba mozna oczekiwać przynajmniej pizzy z pieca a nie z pieca elekrtycznego
ogólnie zdania nie zmienie pizza beznadziejna...nie polecam

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: DA LORENZO ...ALE LIPA

Postautor: belzebub » niedziela, 16 grudnia 2012, 22:22


monek
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2009, 22:40
Kontaktowanie:

Re: DA LORENZO, opinie

Postautor: monek » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 19:35

belzebub bredzisz PRAWDZIWA pizza neapolitańska taka z certyfikatem unijnym,nie giuseppe,którym zapewne się zajadasz jest wypiekana w piecu opalanym drewnem dębowym,w określonej temperaturze,w okreslonym czasie.
Jak dla mnie prawdziwa pizza to taka z pieca opalanego drewnem.
Taką z kuchenki elektrycznej to sobie mogę sama zrobić w domu.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: DA LORENZO, opinie

Postautor: belzebub » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 20:19

monek więc internet kłamie, ja nie bredze tylko powklejałem fragmenty z art znalezionych w necie .Mi to dynda w czym wypiekana, może byc nawet z grila, ma być smaczna i po temacie.



ps. myśle że tutaj jest najlepsza opinia o Da lorenzo

http://zapytaj.onet.pl/Category/017,008 ... ieci_.html

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości