Pierwsze wrażenie - Karol's

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
MocarnyKnur
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2012, 21:44
Kontaktowanie:

Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: MocarnyKnur » piątek, 2 listopada 2012, 22:08

Dotychczas byłem biernym czytelnikiem forum, do założenia konta zainspirowała mnie nowo-otwarta pizzeria Karol's Pizza...

chcąc wypróbować serwowanych "specjałów" zamówiłem DUŻĄ pizze z serowym kołnierzem -> cena za całość 27,99zł

Zamawiając DUŻĄ pizze miałem nadzieje ze będzie duża :) ku mojemu zaskoczeniu ta DUŻA pizza miesci sie na zwykłym talerzu obiadowym :) z ciekawości zmierzyłem pizze i ma ona 33cm średnicy z czego 1/3 to serowy kołnierz.

Przechodzac do sedna, pizza miała być peperoni, niestety jedyne co czuć na tej pizzy to ser i ciaaaaaasto, duuuuuuuuużo ciasta. Żuje się to jak starą opone z żuka.

Jeżeli ktoś zastanawiał się nad zamówieniem w tej pizzeri to szczerze ODRADZAM.

poniżej foto pokazujące DUUUUUŻĄ pizze :)


satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: satori » piątek, 2 listopada 2012, 22:26

W pizzeri Karol's w Bochni nie byłem natomiast miałem okazję być w drugim oddziale w Brzesku. Zamówiłem ze znajomymi pizze gigant i nie zjedliśmy jej w trójkę mimo, że byliśmy głodni. Mnie osobiście pizza mile zaskoczyła przede wszystkim za świetne serowe ciasto. Jeśli w Bochni jest podobnie to na pewno pizzeria godna polecenia na tle raczej w większości słabych pizzerii. Co może razić w tej pizzerii to wręcz skopiowane logo z pizzy hut ;-)

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: cod » sobota, 3 listopada 2012, 07:43

mocarny pokarz kartke z zamówieniem które doklejają na pudełko lub napis na pudełku że zamówienie to pizza duża bo inaczej to tak na gębe można dużo i o każdym.Ja też osobiście polecam ta pizzernie .

@satori - fakt , logo troche perfidnie podebrane PH

MocarnyKnur
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2012, 21:44
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: MocarnyKnur » sobota, 3 listopada 2012, 08:35

cod, paragonów za takie zakupy nie kolekcjonuje wiec nie mam, pudelko juz dawno w piecu ale nie przypominam sobie ażeby była tam jakakolwiek karteczka z informacja o pizzy.

co do Pizza Hut to faktycznie logo jest łudząco podobne, od PH odróżnia ich tylko to ze w PH stosunek smak/cena wychodzi o niebo kozystniej niz u bohatera tego tematu :)

ok, Wam smakowała ta pizza, są gusta i guściki, jak ktoś lubi samo ciasto to Karol's zadowoli ich podniebienia w 100% procentach, natomiast jak ktoś ceni sobie smak dodatków to każda inna pizzeria i pseudo-pizzeria w mieście baaaaa w całym powiecie bije Karol'sa na głowe.

dla mnie to najgorszy wyrób pizzo-podobny jaki kiedykolwiek jadłem i już wiecej nic tam nie kupie bo nie chce mieć obstrukcji :) a ciasto to moge sobie sam zrobic, troche mąki, mleka, wody, oliwy, soli i już czuję się jak w Karol's hehehe

satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: satori » sobota, 3 listopada 2012, 09:37

Za dużo żółci w tym co piszesz.. Jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że tylko ze względów smakowych postanowiłeś założyć tu nowe konto i podzielić się opinią. Nigdy nie zrozumiem dlaczego w tym kraju lepiej skrytykować konkurencje niż samemu zrobić coś lepiej. Najlepiej pójść samemu spróbować i nie sugerować się opiniami forumowiczów z 1 postem.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: cod » sobota, 3 listopada 2012, 10:06

tez mi sie wydaje ze dziwnie duzo zolci i kwasu w tym poscie. zalozyules specjalnie konto zeby napisac tylko o tej pizzerni a o 20stu innych przez te lata nic nie napisales. no ale kazdy ma prawo do swojego zdania. pizza smaczna a komenty osob nowych i jednopostowcow traktuje z przymrozeniem oka..pzdr

zakrecona1985
Stały bywalec
Posty: 168
Rejestracja: piątek, 14 sierpnia 2009, 14:54
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: zakrecona1985 » sobota, 3 listopada 2012, 13:34

w środę zamawiałam tam pizze gigant z ciastem serowym i bardzo nam wszystkim smakowała,ja polecam

Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

Re: Pierwsze wrażenie - Karol's

Postautor: BoRRo » czwartek, 20 grudnia 2012, 21:57

nie wiecie że hejtowanie i trollowanie w modzie ?
ale jakby nie patrzyć to też promocja :mrgreen:

wojciech66
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 22 sierpnia 2012, 09:51
Kontaktowanie:

Karols Pizza opinie

Postautor: wojciech66 » piątek, 18 stycznia 2013, 13:49

Witam,
czy był ktoś z Was w Karols Pizza?
Jakie są wasze opinie o tej pizzeri?
Mają smaczne pizze?
Ostatnio zmieniony sobota, 19 stycznia 2013, 10:05 przez przemo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: doklejono do tematu...

prawda
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 16 października 2008, 12:11
Kontaktowanie:

Re: Karols Pizza opinie

Postautor: prawda » piątek, 18 stycznia 2013, 21:55

Zamawialiśmy pizzę do domu. Dostawa w ciągu 30-40 minut (sobotni wieczór). Pizza spełniła nasze oczekiwania, naprawdę pyszna. Napewno jeszcze złożymy tam zamówienie :)

pepsi
Częsty gość
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2010, 13:36
Kontaktowanie:

Re: Karols Pizza opinie

Postautor: pepsi » piątek, 18 stycznia 2013, 23:07

ZAMÓWILIŚMY JEDEN RAZ I NAPEWNO BYŁ TO OSTATNI :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości