Kelnerka/hostessa/kolporter/zmywak

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Galaxy
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 25 maja 2012, 21:40
Kontaktowanie:

Kelnerka/hostessa/kolporter/zmywak

Postautor: Galaxy » poniedziałek, 4 czerwca 2012, 09:46

Witam!!
Pilnie poszukuję pracy na wakacje lub dorywczej. Jestem siedemnastoletnią, wesołą i pełną energii dziewczyną. Chętnie zostanę kelnerką, hostessą, kolporterem ulotek, pomocą kuchenna czy stanę na zmywaku. Mogę robić również wiele innych rzeczy choćby pomagać z pracami domowymi lub pracowac w tunelach. Ogromnie zależy mi na zatrudnieniu dlatego jeśli Państwo słyszeli że gdzieś przyjmują do pracy nastolatki na okres wakacyjny lub sami oferują taką pracę bardzo proszę o kontakt! mój mail: dottta_sw@wp.pl lub proszę wysłać mi prywatną wiadomość tutaj abym mogła podać swój numer telefonu lub umówić się na spotkanie.
Pozdrawiam i liczę na Państwa pomoc!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości