knajpki dzisiaj

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
BoRRo
Bardzo towarzyski
Posty: 315
Rejestracja: wtorek, 16 czerwca 2009, 14:44
Lokalizacja: Moja mała Holandia:]
Kontaktowanie:

knajpki dzisiaj

Postautor: BoRRo » niedziela, 1 stycznia 2012, 19:36

Witam w nowym roku,
Niedawno co wstałem szukałem rąk i nóg po wczorajszym ,gdy je już znalazłem bo okazało się że są na swoim miejscu tylko ich po prostu nie czułem 8) o głowie to już nie mówię spustoszenie jak po ostatnim tsunami w Japonii , nawet ledwo co do kompa się dotargałem 8) nie chce mi się jeść robić bo nie mam siły i tutaj właśnie pada moje pytanie jakie knajpki są dzisiaj czynne?? habibi czynne czy Arab też zabalował? :mrgreen: i czy coś działa na dowóz?

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Posty: 140
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 12:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: knajpki dzisiaj

Postautor: Snake » niedziela, 1 stycznia 2012, 21:30

Abu Dhabi czynne, ale im się ponoć auto zepsuło, więc dowozu chyba nie ma :P

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości