PIZZA 'Da Grasso'

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
mellow
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 20:15
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: mellow » sobota, 17 marca 2012, 19:44

test: wystarczy kupić piwo w butelce i to samo piwo lane od razu wyczujesz w smaku że nie jest to to samo.

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: przemo » niedziela, 18 marca 2012, 08:51

mellow. Puste gadanie. To teraz zrób drugi test. Kup sobie piwko 0,5l i 0,33 i sprawdź. Też będą inaczej smakować. ;P
Zresztą to nie temat o piwach..

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: belzebub » niedziela, 18 marca 2012, 12:58

Przemo bez urazy alejesli nie czujesz duzej roznicy miedzy tym samym piwem w butelce a lanym to tez nie poczujesz roznicy miedzy sikaczem TESCO a normalnym piwem typu zywiec kasztelan czy tyskie...
Roznica jest ogromna butelka a lane .
Zeby nie bylo OFFtop to mnie zrazila obsluga

Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Szfiecu » poniedziałek, 19 marca 2012, 08:08

akurat może być to samo i w beczce i w butelce, ale przez to, że przechowywane inaczej - smakuje też inaczej. Nie każde piwo z beczki jest chrzczone , a smakuje zawsze inaczej ;)

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: przemo » poniedziałek, 19 marca 2012, 10:15

Ja podałem przykład, że np. tyskie 0,5l w butelce będzie inaczej smakowało jak tyskie 0,33l również w butelce. Jedno z nich jest chrzczone ? wiadomym jest, że lepsze jest w butelce. Po co kupować lane ? lane zawsze będzie lanym.. mniej wyrazistym itp. Tyle w temacie. Kończe offtop.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: dusiek » wtorek, 20 marca 2012, 12:24

@Belzebub
Normalne piwo i "tyskie", "kasztelan" itp. toż to produkty piwopodobne. Jak będziesz miał kiedyś możliwość wypicia piwa z małych, regionalnych browarów to zobaczysz co to znaczy "piwo".

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: belzebub » wtorek, 20 marca 2012, 20:34


Awatar użytkownika
dusiek
Bardzo towarzyski
Posty: 378
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 12:44
Lokalizacja: Muchówka
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: dusiek » wtorek, 20 marca 2012, 21:26

@Belzebub

Było to odniesienie do różnicy w piwie lanym, z butelki, w puszce. Piwo z butelki będzie inaczej smakowało niż z puszki czy lane. Na butelkę ma wpływ światło, związki zawarte w szkle itp. to samo tyczy się puszki czy beczki z piwem.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: belzebub » wtorek, 20 marca 2012, 21:33

Ok mniejsza z tym, wazne by kazdy spozywal to co mu smakuje :) , ja osobiscie preferuje mocno schlodzonego kasztelana w butelce :D z dodatkiem pysznego jedzenie grilowego .

kudlaty20
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 11:05
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: kudlaty20 » poniedziałek, 26 marca 2012, 11:14

Bylem z dziewczyna w sobote w DG i wywarła na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Pizza bardzo smaczna na fajnym cieście chlopaki kręcą pizze przy ludziach mozna popatrzec na ich umiejetnosci, co do obslugi zupelnie nie zgadzzam sie z powyzszymi opiniami- panie bardzo miłe kulturalne a co najwazniejsze usmiechniete:) od razu po wejsciu otrzymalismy karty a po kilku minutach inna pani przyszla po zamowienie.

Smoczyca
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 11:35
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Smoczyca » poniedziałek, 26 marca 2012, 11:55

Zgadzam sie z kudłaty20 tez byłam tam w sobote i była bardzo miła i przyjemna atmosfera.. zamówienia szybkie i nie trzeba długo czekać.. a panie uśmiechniete, można z nimi pożartować i zawsze coś doradzą.:).. a pizza napewno nie jest mrożona bo widać jak chłopaki sami ją kręcą.. jak każdy chce to może podejść i zobaczyć. Widziałam jak kelnerka zanosila sałatki do stolika obok.. przyciągneły moją uwage bo byly duże, kolorowe i Świeże.. napewno skusze się na jakąs następnym razem;)

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: belzebub » poniedziałek, 26 marca 2012, 13:45

Do smoczyca i Kudlaty20 - czy wy nie przesadzacie.????
Obydwoje zalozyliscie konto dzis w odstepie 30 minut
Obydwoje napisaliscie po 2 posty w podobnym czasie.
Obydwoje napisaliscie po jednym poscie w tym temacie i po jednym temacie ponizej( gdzie najlepiej smakuje pizza)

Jestescie zalosni .

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Ulver » poniedziałek, 26 marca 2012, 16:37

Pal licho! Cud, miód i wodorosty, ale gdyby Smoczyca i kudłaty20 napisał/li, że jeszcze ktoś z personelu po zjedzonym posiłku przez klienta, bierze klienta na ramię, opiera tak, żeby ręce klienta leżały na jego plecach, podpiera pupkę klienta przy jego lekko zgiętych nogach, uważa, aby tułów i głowa klienta za bardzo nie odchylała się do tyłu, a drugą ręką podtrzymuje bok ramienia i głowę klienta, żeby mu się dobrze odbiło po posiłku, nie ściskając za szyję i nie klepiąc po plecach, aby klientowi nie ulał się posiłek – to może bym się skusił. :|

mały
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 maja 2010, 10:45
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: mały » środa, 28 marca 2012, 08:46

Brawo Belzebub za to co napisałeś. Nie jest miło gdy właściciele lokalu ukrywając się pod postacią zwykłego klienta próbują reklamować swoją firmę i zatrzeć złe wrażenie jakie mają prawdziwi Bochniacy o ich firmie i pizzy jaką sprzedają. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Szfiecu » środa, 28 marca 2012, 09:53

tak tylko to trzeba być baranem ;) - szkoda, że niektórzy nadal nie doszli do tego, że taka "reklama" to skuteczna antyreklama.

chyba, że padło: "dziś macie pochwalić nas na bochnianinie" - no to jak się rzekło, tak zrobili ;)

kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: kasiorek » niedziela, 1 kwietnia 2012, 21:23

Na wstepie napiszę że nie jestem w żaden sposób powiązana z Da Garsso żeby nie posądzono mnie później że robie reklamę:) Poprostu wyrażam własne zdanie. Lokal jak najbardziej na plus, ładny wystrój, dużo miejsca do obsługi też żadnych zastrzeżeń nie mam, zostaliśmy szybko obsłużeni a jeszcze szybciej otrzymaliśmy zamówione potrawy. Pizza całkiem niezła aczkolwiek według mnie mogłaby być lepiej doprawiona ale naprawdę nie ma co narzekać, nie jest w żaden sposób gorsza od innych serwowanych w bocheńskich lokalach. Natomiast zdecydowanie zgadzam się z opinią smoczycy na temat sałatek, są duże, świeże i apetyczne dla mnie rewelacja! Co do innych dań sie nie wypowiem bo nie próbowałam, ale napewno nie będzie to moja ostatnia wizyta w Da Grasso. Ja polecam i zachęcam do przekonania się na własnej skórze!

kudlaty20
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 11:05
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: kudlaty20 » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 19:10

Tym bardziej ja nie mam nic wspolnego z ta firma, chcialem zwyczajnie wyrazic swoja opinie na temat naprawde dobrej knajpy, ale oczywiscie widze ze zazdrosna konkurencja zrobi wszystko zeby zniechcecic ludzi do przychodzenia tam. Moim zdaniem kto juz tam byl i komu smakowalo i tak wroci do DG i nie potrzeba zadnej reklamy. Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i to wlasnie zzrobilem wyzej.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: belzebub » poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 23:24


mellow
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 4 grudnia 2011, 20:15
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: mellow » wtorek, 3 kwietnia 2012, 10:26


kasiorek
Częsty gość
Posty: 65
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2010, 21:23
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: kasiorek » wtorek, 3 kwietnia 2012, 12:37


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość