"U Jacka" Hotel restauracja Jodłówka

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gosc222
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 15:35
Kontaktowanie:

"U Jacka" Hotel restauracja Jodłówka

Postautor: gosc222 » poniedziałek, 19 września 2011, 15:46

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam pytanie czy był ktoś w restauracji u jacka w Jodłówce?
Czy ktoś moze oranizował tam jakieś wesele, bądź inna impr.?

Jeśli coś wiecie prosze o opinie

Awatar użytkownika
wrangler
Częsty gość
Posty: 37
Rejestracja: czwartek, 7 stycznia 2010, 18:12
Kontaktowanie:

Re: "U Jacka" Hotel restauracja Jodłówka

Postautor: wrangler » wtorek, 20 września 2011, 17:13

Zorganizowałem tam kiedyś kolację dla mnie i mojej żony :idea: i mogę stwierdzić, że mają wyśmienite placki po węgiersku w rozsądnej cenie:D Tuż obok było wesele i widziałem że ludzie bawili się świetnie, ale troszkę mało miejsca do tańczenia:) To tyle, co mogę pomóc. Pozdrawiam

antoine
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 12 sierpnia 2011, 11:27
Kontaktowanie:

Re: "U Jacka" Hotel restauracja Jodłówka

Postautor: antoine » środa, 21 września 2011, 10:21

Mieliśmy tam kilka imprez integracyjno-koleżeńskich, ale bez tańców. Jak najbardziej polecam. Placki po węgiersku - REWELACJA. Były czasy, że specjalnie na placki tam jeździliśmy...

smakosz
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 12 października 2010, 13:46
Kontaktowanie:

Re: "U Jacka" Hotel restauracja Jodłówka

Postautor: smakosz » środa, 21 września 2011, 13:57

Ludzie nie dajcie sie naciagnąć,dlaczego ma byc tam tak fajnie skoro własciciel otworzył przy hotelu drugi lokal bo tamten padł wskutek robienia fyszery,wiem bo tam pracowałem i stąd ta opinia.

Zbulwersowany
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 8 czerwca 2013, 21:05
Kontaktowanie:

Re: "U Jacka" Hotel restauracja Jodłówka

Postautor: Zbulwersowany » sobota, 8 czerwca 2013, 21:08

Ten hotel to po prostu porażka!
Grzyby w pokojach, obsługa nie kompetentna i nie miła!
A co do restauracji to tam kolejny kabaret :evil: :@
Nakładanie MAKARONU rękoma, jest tyle różnych przyrządów którymi można było go nałożyć ale rękoma !? To się w głowie nie mieści przecież to jest obrzydliwe :shock: ;(
Lepiej dopłacić i wybrać inny hotel - tego w żadnym wypadku nie polecam!
Byłem tam pierwszy i ostatni raz!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość