Nowa knajpa Giardino Sapori

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: yoasia » wtorek, 9 sierpnia 2011, 23:11


lena300
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 09:12
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: lena300 » środa, 10 sierpnia 2011, 09:25

Czy w Bochni od razu jak ktoś chce zrobić coś nowego musi się spotkać z negacją i krytyką??!! Dopiero co zaczęli - ktoś poruszył temat na tym forum aby uzyskać opinię - i myślę że właściciel poprawi wszelkie niedociągnięcia, kelnerka pewnie się uczy, za miesiąc będzie obeznana jak nikt inny, a skoro jedzenie oraz ceny są ok, to czy te kilka drobiazgów naprawdę ma takie znaczenie!!
A jeśli chodzi o reklamę to trzeba łapać się każdego sposobu - to forum, ulotki oraz widziałam ostatnio ich spot na ekranie LED koło hali targowej.
Nie do razu Rzym zbudowano!! Napewno warto tam zajrzeć!!

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: karmelek » środa, 10 sierpnia 2011, 09:42

Szczerze? Reklamę można sobie wykupić na portalu. Natomiast ze swojej strony wolałbym, żeby opinie na forum były opiniami konsumentów, a nie prowadzących taki czy inny biznes.

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: ramuh » środa, 10 sierpnia 2011, 10:05


Pawel81
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 13:49
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Pawel81 » środa, 10 sierpnia 2011, 14:45

Pierwszy raz korzystam z tego forum a zajrzałem na nie szukając tel do Giardino Sapori.Ciągle jadam na mieście ale kebaby itp już mi się przejadły. Wczoraj jadłem u nich kurczaka w sosie ziołowym za mniej niż 15 zł. Porcja duża i nigdy nie jadłem czegoś tak dobrego. Dziś na pewno złożę zamówienia ale z dowozem. Szacunek dla szefa kuchni

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: karmelek » środa, 10 sierpnia 2011, 14:57

Nie powiem - zaskakujący ten wysyp nowych userów z pochwałami...

Pawel81
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 13:49
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Pawel81 » środa, 10 sierpnia 2011, 15:04


slaaneesh
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 28 września 2010, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: slaaneesh » środa, 10 sierpnia 2011, 15:12

Jadłem lasagne z Giardino i niestety muszę z przykrością stwierdzić, że oceniłbym ją na 2/10.
Dowóz szybki - trzeba przyznać - ok. 15 min. Zgrabnie spakowane. Niestety lasagne prawie zimna.
Może się nie znam, ale zdziwiło mnie, że do lasagne dają zielony groszek i wędlinę. Ogólnie niestety raczej bez jakiegokolwiek smaku, a już na pewno nie smakuje jak lasagne, które jadałem dotychczas.
Mimo wszystko może dla kogoś z delikatnym podniebieniem będzie to smaczna potrawa, więc tak czy owak zachęcam, żeby spróbować osobiście, bo zawsze warto wyrobić sobie swoje zdanie.

Pawel81
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 13:49
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Pawel81 » środa, 10 sierpnia 2011, 20:06


Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: WPT1313 » środa, 10 sierpnia 2011, 22:01

Dobre restauracje obronią się same, bez zbytecznego bałwochwalstwa, które momentami wylewa się już z monitora

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: yoasia » czwartek, 11 sierpnia 2011, 10:45


loulou
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 17:21
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: loulou » czwartek, 11 sierpnia 2011, 12:50

Ulver, mogę Ci osobiscie podac prawdziwe imie i nazwisko ale na priv. Z wyżej wymienionymi nickami nie mam nic wspolnego, a jeżeli tak uwazasz to chyba jesteś 60-letnim dziadkiem który nie wie co to numer IP i jedyne jego zajecie to doszukiwanie się czegoś czego nie ma :/
Świadomie, imieniem i nazwiskiem polecam tą knajpę a jak Ci nie pasuje to nikt Cie nie zmusza do ''marnowania tuta czasu'' ani próbowania czegokolwiek.
Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: yoasia » czwartek, 11 sierpnia 2011, 13:10


Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Ulver » czwartek, 11 sierpnia 2011, 13:49

Dlaczego 60 letnim dziadkiem, a nie np. 70 letnim? Skąd akurat 60? Co do tego zajęcia, to masz rację tak jak z tym, że mam nie 60, a 10 latek, kręcone włoski, uczę się grać na okarynie i zamiast doszukiwania się czegoś, czego nie ma, zagłębiam się w czymś co ma niby nie być. Już lepiej jak powrócisz/cie z powrotem do piania o cudowności miejsca które jest istotą tego tematu, bo zauważalna jest tendencja do ataku/ów na tych, którzy do piania nie dołączają i wypowiadają się nawet nie negatywnie, a neutralnie. Co do Twojego imienia i nazwiska, to interesuje mnie to jak układ choreograficzny kroków tańca tradycyjnej rumby kubańskiej - czyli absolutnie w ogóle. Dziękuję za pozdrowienia. ... ( dlaczego akurat 60, a nie np. 67, czy 58...?... :roll: )

Awatar użytkownika
Ru
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 11 czerwca 2006, 12:17
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Ru » środa, 7 września 2011, 15:49

hmm, z racji tego, że mój ukochany penne alla norma był niedostępny w zeszłą babską ŚRODĘ (Lorenzo jak mogłeś!!!???) udałam się do włoskiej konkurencji.
czułam się jak Magda Gessler 8) , makaron w porzo, al dente, składniki polskie (moje podniebienie rozpieszczone przez Da Lorenzo to czuje!!), ilość zadowalająca, wystrój średni, brak zamknięcia w kiblu a pozostali goście w postaci trzech nabąbionych jegomości pozostawiali wiele do życzenia. Muza za głośna, krzesła wygodne, ceny ok.
Ale dziś i tak uderzam do Lorenza ;-)))


ciao a presto!

slaaneesh
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 28 września 2010, 11:14
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: slaaneesh » środa, 9 listopada 2011, 10:23

Wczoraj dałem Giordino Sapori drugą szansę - zamówiłem pizzę z ketchupem.
Pizza przyjechała bez ketchupu i okazała się być tak słona, że nie dało się jej zjeść. Niestety Giardino Sapori zmarnowało drugą - ostatnią szansę, którą im dałem.

pipi42
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 9 listopada 2011, 11:43
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: pipi42 » środa, 9 listopada 2011, 11:53

Witam,
Do trzech razy sztuka.Tutaj bez sztuki.Szkoda menu ok,co sie potem dostaje nie.

Awatar użytkownika
WPT1313
Częsty gość
Posty: 91
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 20:31
Lokalizacja: Pałac w Zatorach ;-)
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: WPT1313 » środa, 9 listopada 2011, 13:24


Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Guru » środa, 9 listopada 2011, 13:31

nie wiem czy na forum mega światowcy są...do Taniej knajpy nie wejdzie...
Ja wyraziłem zdanie na temat gardiano. Makarony - jak dla mnie BDB reszty nie sprawdzałem podobno sałatki też ok. ( moja Luba tak twierdzi) fast fooda tam nie jadam bo są od tego inne miejsca. Trend jest taki że zachwala się kebab u bolka z wyśmienitymi zapiexami z hurtowni ale normalnego w miare zdrowego smacznego jedzenia - tym juz się gardzi.

BartoszSw
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 18:29
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: BartoszSw » sobota, 19 listopada 2011, 14:16

a ja poszedłem tam ostatnio sprawdzić jak to jest u nich z tą damową pizzą w urodziny. dzięki mojej dziewczynie (sto lat Olka) zjedliśmy dużą i naprawdę smaczną pizze. Dodatkowo szef kuchni pokusił się o grawer ketchupem. miłe miejsce, na pewno tam wrócimy. polecam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości