Nowa knajpa Giardino Sapori

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
Adam79
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2011, 16:22
Kontaktowanie:

Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Adam79 » piątek, 5 sierpnia 2011, 17:19

Pamiętacie dawne LIWIMO :D nie uwierzycie jak się pozmieniało! byłem tam w zeszłą sobotę wieczorem po zapiekanki... zjadłem pyszny makaron :D Dla sprostowania napisze, że To już nie liwimo tylko Giardino Sapori i zapiekanek już nie sprzedają... chyba, że makaronowe :wink: ceny przystępne, fajny klimacik muzyka francuska... kuchnia włoska :D fajnie posiedzieć w ogródku, ciągle mało jeszcze takich miejsc w Bochni... Trafiłem całkiem przypadkiem wrócę świadomie :D

Awatar użytkownika
beata
Stały bywalec
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2005, 21:49
Lokalizacja: skadinad
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: beata » piątek, 5 sierpnia 2011, 17:27

po takiej fachowej reklamie z tyloma buźkami na pewno się wybiorę

Awatar użytkownika
nawalona
Częsty gość
Posty: 62
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 17:08
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: nawalona » sobota, 6 sierpnia 2011, 15:11


Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: Guru » sobota, 6 sierpnia 2011, 15:34

Jak czytałem temat Habibi smiałem się z podniecania kebabem- byłem faktycznie spróbowałem - REWELKA. Teraz zrobie to samo, Spróboje makaronów i czy w ogole przypomina to makarony. Reklama słaba bardzo słaba no ale budżet zapewne mały klientów nie dużo trzeba się ratować.

Jurko
Bardzo towarzyski
Posty: 445
Rejestracja: wtorek, 2 czerwca 2009, 09:36
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: Jurko » sobota, 6 sierpnia 2011, 16:02

Ciekawe czy właściciel ten sam bo jeśli tak to średnio wróżę lokalowi

Awatar użytkownika
anonimowy
Częsty gość
Posty: 88
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 21:26
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: anonimowy » sobota, 6 sierpnia 2011, 16:11

może i reklama no ale wiecie kryzys jest nie każdy ma na baner hehehe

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: ramuh » sobota, 6 sierpnia 2011, 16:20


samurai
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 6 października 2006, 20:55
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: samurai » sobota, 6 sierpnia 2011, 16:54

Byłem w pierwszy dzień otwarcia.Lokal rzeczywiście po remoncie,ale brakuje tego czegoś w wystroju, kelnerka nie potrafiła odpowiedzieć na większość pytań,ale miła,pytała o wszystko w kuchni. Jedzenie smaczne, co do jednego mógłbym się przyczepić, to talerze za małe, a przez to jedzenie znajdowało się na całym talerzu (a na rant talerza powinien być czysty).Niestety nie było alkoholu, ale podobno miał być
Reasumując dość fajny lokal, trochę pracy właścicieli i będzie ok.

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: Guru » sobota, 6 sierpnia 2011, 20:33

Nazwa powinna być łatwa do wypowiedzenia i zapamiętania ta jednak nie do konca jest. Mariano Italiano tego jeszcze nie było :P

Awatar użytkownika
balonik
Częsty gość
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 2 kwietnia 2011, 08:56
Kontaktowanie:

Re: Giardino Sapori

Postautor: balonik » niedziela, 7 sierpnia 2011, 06:19

Niestety wystrój wnętrz marny,czyściutk ale puściutko -w DaLorenzo ładniej.

Jedzonko przyzwoite, większy wybór niż w DaLorenzo.Ceny 30% lepsze:) tu wielki PLUS:)

Reklama z zewnątrz żadna. W zasadzie zza tych wszystkich krzaków nie widac,że znów tam się serwuje jedzonko.

Właściciel na pewno nie ten sam-chocby chciał...

Dla jedzonka chętnie tam wrócę,
dla marnego wystroju i średniej obsługi bardzo miłej ale niezmiernie zakręconej kelnerki - sama nie wiem :?


JEDZENIE POLECAM- kurczaczek ze szpinakiem i penne MNIAM MNIAM MNIAM

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Guru » niedziela, 7 sierpnia 2011, 20:22

Byłem dziś. Zamówiłem standardowo żeby porównać cabronare. Wystrój licho strasznie smutno, kelnerka niezwykle urocza i miła i zakręcona ( jak by pracowala 1 dzień) chodz mi to nie przeszkadza. Porcje OK. Nie za duże można pojeść ( Np. w Galerii o wiele wieksze) Makaron dobry jedynie boczek był słabo uśmażony troszkę za dużo przypraw - ale cena jak najbardziej OK. około 13zł . Jeśli będę miał ochotę na makaron zapewne tam wpadne. Randka z dziewczyną - nie polecam stoliki jak w kantynie. Co jeszcze bardzo nieprofesionalne to menu które jest wydrukowane w domu i zszyte zszywaczem biurowym.

Jedzenie 8/10 Całokształt 5/10.

Ogólnie - Dla jedzenia WARTO.

ps. Kawy nie polecam ekspres dobry ale niestety brak wiedzy w przygotowaniu ( Spalona i bardzo mocna)

superrabbit
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 12 września 2009, 15:18
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: superrabbit » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 09:21

Zdecydowanie bardziej preferuje Lorenzo - moze i jest troszke drozej ale jedzenie tam jest naprawde warte swojej ceny - od razu mozna poczuc ze robione jest przez prawdziwego Wlocha :P Wystroj w Da Lorenzo jest duzo lepszy. Knajpa naprawde bez zadnych zarzutow, obsluga mila. Polecam pasty szpinakowe :D

kaja79
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:57
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: kaja79 » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 19:25

Wczorajszego nareszcie cieplego wieczoru spacerujac uliczkami miasta trafilismy do nowej wloskiej.skusil nas urokliwy ogrodek pelen blasku świec.przywitala na sympatyczna kelnerka.penne z kurczakiem. ..boskie.fajnie Ze koncu bedzie gdzie podziec.w bochnia brakowalo takiego miejsca.napewno polece zjajomym

qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: qwerty207 » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 19:40


cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: cod » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 22:06


qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: qwerty207 » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 23:24

Kolego cod, czytaj proszę ze zrozumieniem. Mi nie chodzi żeby jakiejś włoskiej knajpce towarzyszyła polska muzyka, chodzi o całokształt czyli to zdziczone zafascynowanie zagranicą. Francuskie muzyka, włoskie jedzenie, nazwa której niemożna wymówić i nic kompletnie dla mnie nie znaczy....jak jeszcze zacznie tam przychodzić taka klientela jak wcześniej do liwimo w postaci dresików, podpitych małolatów po szkole i tą wiecznie wstawioną panią siedzącą przy barze to całość nada się na wiocha.pl

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: karmelek » wtorek, 9 sierpnia 2011, 07:45

Tak, najlepiej zamknijmy się na cały świat i szukajmy sobie kolejnych problemów i katastrof do rozpatrywania. Jakie to polskie przecież.

Awatar użytkownika
kushek
Częsty gość
Posty: 79
Rejestracja: środa, 8 grudnia 2010, 09:19
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: kushek » wtorek, 9 sierpnia 2011, 08:02

wstawiona juz sie chyba nie pojawi... to raz
dwa - jesli masz taka awersje do obcego menu, to najlepiej w domu obierac ziemniaki, uklepać schabowego i zapodać stachurskiego, bo do kotleta w sam raz ;)

a trzy - coz to , ze nazywa sie jakos inaczej niz "kredens", bo juz sie chyba wszystko prawie tak z polskimi korzeniami nazywa ;) swoja droga "kredens" bardzo jako slowo mi sie podoba.

Jesli komus nie pasuje ta knajpa to znajdzie taka, ktora mu sie podoba. Czy nie o to wlasnie w tym wszystkim chodzi? O WYBÓR, o jego możliwosc.

loulou
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 17:21
Kontaktowanie:

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: loulou » wtorek, 9 sierpnia 2011, 17:31

Jadłam tam pierwszy raz tuż po otwarciu i ... wróciłam :) Jedzenie jak dla mnie przepyszne i wcale nie mało a wręcz przeciwnie. Musiałam na siłe wciskać w sibie makaronik bo aż żal było zostawiać. Za pierwszym razem jadłam Penne z kurczakiem i szpinakiem :) Za drugi coś co podbiło moje podniebienie do granic : PENNE Z WĘDZONYM ŁOSOSIEM I ŚMIETANKĄ !! Do tego dobra kawa z mlekiem i wyszłam stamtąd z pełnym brzuchem mimo minimalnego ubytku w portfelu. Ceny są naprawde bardzo fajne. Co do wystroju: mam gust minimalityczny dlatego pamiętajac co sie tam niegdyś działo (Liwimo) ogół bardzo mi się spodobał. Prosto, delikatnie ale i klimatycznie. Polecam iśc wieczorem gdy na zewnatrz zapalają świeczki. Pizzy jeszcze nie próbowałam ale słyszalam od znajomych że tez pyszna. :))

Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nowa knajpa Giardino Sapori

Postautor: Ulver » wtorek, 9 sierpnia 2011, 18:43

@loulou, @kaja79, @Adam79 - to ta sama osoba. Ten sam styl, te same podniosłe peany a'capella na cześć Giardino Sapori. Tylko świeczki, penne, makarony oraz wyrzuty, że czegoś tak wspaniałego nigdy nie było w Bochni. Gadka jak z jakiegoś spędu Amway, czy innego Herbalife. Brakuje jeszcze linku na stronę z barwnymi fraktalami i kojącym głosem opisującym wędrówkę przez miasto, zobrazowane uczucie głodu z jego anatomiczno-fizjologicznymi objawami, zastrzyku endorfin i serotoniny w mózgu pod wpływem pierwszego kęsa i efekt stroboskopu łzawiących oczu ze wzruszenia podczas wpatrywania się w klimatyczne świecie. Spoko, pisz co Ci pasuje, ale zmieniaj chociaż styl, bo tego typu mantra raczej odrzuca. :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości