Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: belzebub » czwartek, 11 czerwca 2015, 15:15

PORAZKA. już nie jest jak dawniej., kiedyś uwielbiałem tam zajadać kebaba . od jakiegos czasu minusem bylo czesto letnie lub zimne jedzenie ale wczoraj przelala się czara goryczy..Po 1, załoga już całkowicie inna niż dawniej - wszyscy nowi i widać są efekty tej wymiany.

Kebab za 14 zł a wart byl moze 7 :). Letni, ciasto smakowało jak jakiś gotowiec z biedronki , mączne , sypkie nie podsmażone i bez smaku ( jakby wate człowiek jadł). sosu jak na lekarstwo ( suchy) mięsa też słabiutko ale sałatek to już nie załowali. PORAZKA. chyba to był moj ostatni kebab w tym miejscu a szkoda bo zawsze polecałem ta jadłodajnie. I znowu w Bochni nie można zjeść dobrego kebaba za rozsądna cene

Awatar użytkownika
Ridge
Częsty gość
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 6 grudnia 2010, 22:48
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Ridge » poniedziałek, 13 lipca 2015, 08:51

Bylem wczoraj ekipa nowa, pani od kasy i przyjmowania zamowien to albo pracuje za bardzo male wynagrodzenie albo miala zly dzien ale laskawie przyjela zamowienie. No typowo mamy ruch duzo ludzi to po co sie przykladac, wiele lokali na takim podejscu poplynelo. Ktos powie ze super duzy, ale czlowieku placisz po 18 zlotych za frytki warte tyle co nic i mieso z roznych partii kurczaka szlachetnych i tych mniej.. a za te pieniadze w szalapucie zjesz obiad. Tak ze ceny za duze do tego co sie otrzymuje, no i obsługa. ..

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: forra » czwartek, 20 sierpnia 2015, 22:54

To czy talerz jest wart 18zł to już dyskusja na inny temat.

Mnie bardziej denerwuje to że średnio 1/5 kebabów na wynos, wołowych, jest w środku wypełnionych mięsem spieczonym i skruszonym do granic - na zasadzie bułki tartej - po rozłożeniu w domu "mięso" po prostu się wysypuje jak bułka tarta. Oczywiście druga połowa jest normalna i smaczna, ale połowa się sypie i trzeba ją wyrzucić. Z tym problemem spotkałem się tylko przy wynosie, na miejscu nikt nigdy mi takiego badziewia nie wpakował do środka.

Poza tym chyba bez zmian, o czym świadczą klienci nawet w niedzielę o 12 w południe...Wskażcie mi drugi bar/fast food który tak długo się u3mał w Bochni i ma taki obrót...

SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: SantCowHunter » niedziela, 30 sierpnia 2015, 10:31


Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Karmelkowa » sobota, 19 września 2015, 11:56

Niedługo znowu zawitam do Bochni po dłuższej przerwie i tak się zastanawiałam, gdzie by dobrego kebabika zjeść. Skoro nie Habibi to co możecie polecić?

Kazek1906
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 23 stycznia 2015, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Kazek1906 » środa, 23 września 2015, 10:16

Gorąco polecam. Mistrzostwo świata!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości