Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: SantCowHunter » czwartek, 7 lipca 2011, 15:37

W Bochni by się bardziej przydała taka herbaciarnia niż kolejny kebab. Ale raz, to mogło by być mniej zainteresowanych niż na kebaba i na herbatkach nie było by takiej przebitki jak na kebabie z "baraniny" która może być byczkiem lub innym kopytnym :)

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: przemo » czwartek, 7 lipca 2011, 15:40

Nie chce tworzyć offtopu. Nie przystoi. Dla przypomnienia.Mamy herbaciarnię "Chwilę zapomnienia" na kazimierza wlk.. Użyj szukajki forum.

Awatar użytkownika
Lord
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: środa, 2 sierpnia 2006, 22:05
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Lord » czwartek, 7 lipca 2011, 18:15


Awatar użytkownika
yoasia
Stały bywalec
Posty: 171
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 11:46
Lokalizacja: z tamtąd :D
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: yoasia » czwartek, 7 lipca 2011, 18:17


Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Bochniak REAL » czwartek, 7 lipca 2011, 22:17

Delikatnie mówiąc uległem reklamie. Wieczorową porą udałem sie do Kebab Habibi na skosztowanie ich wersji kebaba. Generalnie to nie ma sie do czego przyczepić, herbatka jak pisali poprzednicy umila czekanie które jest i tak bardzo krótkie. Kebab co prawda drobiowy (baraninka wychodzi przed 18 :) )ale nie zgodzie sie z przedmówcami, że smakuje jak każdy inny drobiowy. Wg mni smak jak i składniki dają fajny efekt smkaowy. Co do ubsługi to naprawde miło i sympatycznie. Po konsumpcji kilka pytań czy smakowało itd. Dbają o klienta chcą dopasować produkt w gusta ludzi. Dla mnie to przepaść w stosunku do mrukowantych i wiecznie niezadowolonych PAŃ od konkurencji.

Ja osobiśćie polecam.
p.s jutro podobno mają dojść ulotki, wtedy każdy swoje Habbibi będzie mógł zabrać do domu :)))

SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: SantCowHunter » czwartek, 7 lipca 2011, 22:41


Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Ulver » czwartek, 7 lipca 2011, 23:05

Jak będę miał czas, to kupię tego kebaba i zawiozę do znajomego górala. Gość zrobił doktorat na baraninie, a z baranich części, to nie jadł chyba jedynie rogów, zawartości jelit i raciczek. Zje i osądzi. Czy baranina, czy nie. :wink:

Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Bochniak REAL » czwartek, 7 lipca 2011, 23:29


SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: SantCowHunter » piątek, 8 lipca 2011, 09:54


Awatar użytkownika
Ulver
Bardzo towarzyski
Posty: 398
Rejestracja: sobota, 23 października 2010, 19:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Ulver » piątek, 8 lipca 2011, 10:09

Baranina musi być odpowiednio zamarynowana, żeby nie czuć było specyficznego zapachu ( który pomimo "wymiśkowania" barana przy uboju - pozostaje ). Na necie można znaleźć sposoby "przerobienia" wołowiny na baraninę za pomocą przypraw takich jak sumak ( sumac ) syryjski albo cynamon ( tutaj pewnie nadwyżki, idą w orientalną herbatkę :wink: ), papryka i kardamon. Naturalnie nie podważam "baraninowatości" w baraninie serwowanej w w/w lokalu ( jest to do sprawdzenia ), tylko tak orientacyjnie piszę. :roll:

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: cod » piątek, 8 lipca 2011, 19:41


SantCowHunter
Bardzo towarzyski
Posty: 201
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:35
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: SantCowHunter » piątek, 8 lipca 2011, 20:06


kecaj.99
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2009, 17:09
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: kecaj.99 » piątek, 8 lipca 2011, 20:12

koledzy baranina jak ktoś kiedykolwiek z was jadł to to zauważył ma inny wygląd inny smak i przede wszystkim da sie zauważyć bo jest bardziej tłusta , nie jest to żadną filozofią rozpoznanie baraniny , a na pewno mozna bez problemu rozróżnić od wołowiny(nie trzeba filozofować czy to wołowina czy baranina tylko nie żałować te kilka złotówek spróbować baraniny i później iść do innej knajpy zjeść wołowego i problemy sie rozwiążą co to jest baranina a co wołowina )
Co do kebaba to jadłem jest na perawdę dobry i polecam każdemu aby spróbował baraniny

fasolki
Częsty gość
Posty: 60
Rejestracja: piątek, 19 listopada 2010, 07:48
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: fasolki » sobota, 9 lipca 2011, 07:10

Byłem, i jedyne co mogę potwierdzić to fakt ze obsługa jest miła i naprawde sie stara.........jezeli chodzi o Kebaba sprawa wyglada juz gorzej, jakiez było moje zdziwienie jak zobaczyłem ze bułka jest podgrzewana w mikrofali !! mieso normalne, surówki jak na lekarstwo, sos ok - to chyba troche za mało jak na 12 zł.

pzd.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: cod » sobota, 9 lipca 2011, 09:23


Edyta2094
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: poniedziałek, 22 marca 2010, 21:53
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Edyta2094 » sobota, 9 lipca 2011, 09:29


magdalena78
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2011, 12:46
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: magdalena78 » sobota, 9 lipca 2011, 15:35

Byłam, spróbowałam i muszę powiedzieć że forumowicze mieli rację- kebab i obsługa super, gorąco polecam!!!!! Panowie bardzo uprzejmi i sympatyczni :D A kebab z baraniną pyszny! - dużo mięska a nie sama sałata jak w większości barów. Ceny ok.Mały kebab z baraniną 9 zł a drobiowy 8 zł, super duży 12zł. Gorąco polecam i mam nadzieję że kebab Habibi będzie mieć dużo klientów, zresztą zadowolony klient to najlepsza reklama :D

Baśśśka
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2007, 16:15
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Baśśśka » niedziela, 10 lipca 2011, 10:35

Otwarte jest tam dziś?

Awatar użytkownika
Kondorek
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: środa, 22 lutego 2006, 08:04
Lokalizacja: Kolanów
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: Kondorek » niedziela, 10 lipca 2011, 11:25

Byłem i jestem w pełni zadowolony. Rozmawiałem z właścicielem, który jednocześnie tam serwuje - jest Egipcjaninem, spoko atmosferka uroku dodaje wystrój i muzyka - choć szkoda że to taki mały pierdzielnik bo mógłbym tam przesiadywać godzinami.

Czynne od 7 do 24 codziennie - pytałem o baranine to zawsze jest rano i do 18 z reguły schodzi. W soboty jest wieczorkiem.

Awatar użytkownika
dzana
Częsty gość
Posty: 87
Rejestracja: sobota, 9 września 2006, 19:54
Kontaktowanie:

Re: Kebab Habibi - opinie, dyskusje

Postautor: dzana » niedziela, 10 lipca 2011, 13:29

Byliśmy wczoraj koło 20 i nie było już ani baraniny ani drobiu. :( Za to pan bardzo milutki i przystojny ;)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość