Pizzeria - ZAPIECEK - na Bernardyńskiej, opinie, dyskusje

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
adnoh
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2012, 10:52
Kontaktowanie:

Re: Pizzeria - ZAPIECEK - na Bernardyńskiej, opinie, dyskusje

Postautor: adnoh » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 14:31

Marsza za pewnie lubisz zjadać zapiekanki lub wyroby pizzo podobne bo w tych lokalach które polecasz takie właśnie pizzo podobne wyroby oferują. Na pizzy nie ma być dużo dodatków bo to nie tędy droga jak masz ochotę na salami to sobie kup kawałek i zajadaj samą - smacznego. A jak lubisz zjeść pizze to zawsze wybierz najlepszy lokal gdzie ją oferują jak twierdzisz że jest mało składników to możesz złożyć reklamacje lub dokupić dodatkowy składnik. Jednak większość klientów lubi popisać na forum bo mu odwagi w sobie brak by publicznie się wypowiedzieć,a tu na forum czujesz się bezkarna. I na koniec gdy Pizzeria Odnowa była taka zła to dlaczego zawsze ma klientów w lokalu, przecież najlepszą recenzje wydają sami klienci co przy stolikach siedzą i są zadowoleni. Ja bardzo lubię ten lokal na białej ulicy ma miły klimat i smaczne posiłki. Pozdrawiam

mały
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 maja 2010, 10:45
Kontaktowanie:

Re: Pizzeria - ZAPIECEK - na Bernardyńskiej, opinie, dyskusje

Postautor: mały » poniedziałek, 11 czerwca 2012, 14:36

Powiem krótko kilka razy byłem w zapiecku - fatalnie jest, drogo, obsługa byle jaka a o 22 godz wypraszają z lokalu ( chore to jest ). Natomiast tak jak adnoh polecam pizzerie odnowa w bochni uważam że podają najlepszą pizze w naszym mieście.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Pizzeria - ZAPIECEK - na Bernardyńskiej, opinie, dyskusje

Postautor: cod » sobota, 29 października 2016, 22:03

Tak mnie naszło aby napisać o Corleone . Poprostu rewelacja :D:D nie ma to jak narobić sobie smaka na pizze i zjeść jajecznic :D Zamówienie złożone o 20 do dostarczenia w 40 minut a po dwóch godzinach skończyło się na jajecznicy . ODRADZAM .Byłem stałym klientem corleone , ale to już przeszłość :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości