Trattoria La Foresta

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
madziula
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 23 lipca 2012, 09:48
Kontaktowanie:

Trattoria La Foresta

Postautor: madziula » poniedziałek, 23 lipca 2012, 09:53

Witam,

W piątek byłam tam z koleżankami. Pizza wyśmienita , makarony też pyszne.
Szybka obsługa. Naprawdę polecam. A ktoś z Was może był ?
Jakie macie wrażenia ?


pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: Trattoria La Foresta

Postautor: Kaja » poniedziałek, 23 lipca 2012, 13:36


buka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 21:07
Kontaktowanie:

Re: Trattoria La Foresta

Postautor: buka » poniedziałek, 8 października 2012, 21:12

Najlepsza PIZZA w mieście!! Polecam!

asiulka
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2008, 20:59
Kontaktowanie:

Re: Trattoria La Foresta

Postautor: asiulka » poniedziałek, 15 października 2012, 20:59

a gdzie to wogole jest?

Awatar użytkownika
hogata
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 3 stycznia 2010, 23:00
Kontaktowanie:

Re: Trattoria La Foresta

Postautor: hogata » czwartek, 18 października 2012, 11:26

:D To nowo wybudowana pizzeria przy restauracji Zalesie.Pizza rewelacja-palce lizać,co do makaronów to nie miałam okazji próbować ale nie omieszkam. :D

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: Trattoria La Foresta

Postautor: Kaja » poniedziałek, 10 czerwca 2013, 11:59


skrzypion
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 26 września 2013, 14:50
Kontaktowanie:

Re: Trattoria La Foresta

Postautor: skrzypion » poniedziałek, 28 października 2013, 09:29

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na temat tego miejsca postanowiliśmy wczoraj przejść się tam na obiad. Niestety nie było nam dane spróbować jedzenia... Dostaliśmy karty, przejrzeliśmy, wybraliśmy i nikt do nas nie podszedł odebrać zamówienia, po jakimś czasie zaczęłam patrzeć na zegarek i kiedy doliczyłam się 15 minut czekania, wyszliśmy. Bardzo żałuję, ale już tam nie zajrzymy. Podeszłam jeszcze potem do kelnera z tymi kartami i powiedziałam z jakiego powodu wychodzimy, nawet nie przeprosił...Niestety poziom obsługi jest żenujący :(

mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: Trattoria La Foresta

Postautor: mark » sobota, 17 czerwca 2017, 12:52

w Boże Ciało udaliśmy się wieczorem na pizzę, ruch spory, nowe kelnerki, kwadrans czekaliśmy aż ktoś nas zauważy i podejdzie z kartami menu. Pizza później przygotowana już sprawnie i szybko, bo przy piecu doświadczone dziewczyny. Co natomiast negatywnego zaobserwowaliśmy? W lokalu z uwagi na dzień świąteczny i obowiązującą ustawę o zakazie handlu w tym dniu dyżur pełniła właścicielka i chyba z tego powodu panował tam chaos jak rzadko kiedy. A najbardziej kuriozalne było to co zrobiła w pewnym momencie, a mianowicie usiadła przy jednym stoliku z kasetką pieniędzy i przy gościach w pizzerii zaczęła podliczać utarg! żeby tego było mało na koniec, gdy poprosiliśmy o rachunek otrzymaliśmy... fakturę, a kelnerka tłumaczyła że to dlatego że mają dziś "awarię kasy fiskalnej". Faktura oczywiście niepodpisana, bez pieczątki, a więc 23% z każdego rachunku tego dnia zostało w kieszeni pazernej właścicielki, a nie zostało odprowadzone do budżetu państwa. Jeśli faktycznie akurat w dniu kiedy jest zakaz handlu kasa fiskalna uległa awarii to nie powinna otwierać lokalu i prowadzić biznesu!
Podsumowując właścicielka nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu, nie potrafi się zachować przy klientach, a przepisy prawno-skarbowe powinny jej przypomnieć stosowne instytucje, które oczywiście zostały przez mnie powiadomione, które mam nadzieję zweryfikują czy lokal był czynny, na jakich zasadach byli zatrudnieni pracownicy i jaki podatek został odprowadzony tego dnia do US.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość