Winiarnia

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Winiarnia
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:48
Kontaktowanie:

Winiarnia

Postautor: Winiarnia » czwartek, 27 sierpnia 2015, 16:48

Witam wszystkich na forum i zapraszam do odwiedzenia Winiarni, w zupełnie nowej odsłonie. By ta 24 letnia knajpa cieszyła się popularnościom z przed lat zainwestowaliśmy w nią wiele naszego czasu, pracy i pomysłów. Młoda uśmiechnięta ekipa, regionalne piwa, rockowy wystrój, klimatyzowana sala, sympatyczni klienci i miłość do rocka ! Gramy rock non-stop, głównie lata 80 z polski i zagranicy. The Doors, AC/DC, Deep Purple, Budgie, Black Sabbath, Rainbow, Hendrix, Judas Priest, Van Halen i wiele polskich, niezapomnianych wykonawców - Lady Punk, Mr.Zoob, Elżbieta Mielczarek, Kora, Oddział Zamknięty, Brygada Kryzys, Kazik, T.Love, TSA, Republika, Dżem, Kombi, Kobranocka i wiele innych. Zapraszamy na facebooka gdzie znajdziesz nasze menu, i zdjęcia. Pozdrawiam !

kalafiores
Częsty gość
Posty: 66
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 13:57
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: kalafiores » piątek, 28 sierpnia 2015, 09:46

byłem widziałem napiłem sie ! super wystruj i klimat ! polecam .

alamas
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 27 sierpnia 2015, 12:49
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: alamas » piątek, 28 sierpnia 2015, 12:35

Świetny klimat i ciekawe wnętrze ;)

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: forra » sobota, 3 października 2015, 22:05

Bywamy regularnie i faktycznie, miejscówka idealna w tygodniu (nie ma tłumów), nie wiem jak w weekend. Szkoda że 1 sala tylko do 22. Piwa faktycznie dość zróżnicowane, po 5-max 6zł. :lol:
Dla mnie bez konkurencji w Bochni.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: belzebub » sobota, 3 października 2015, 22:22

Winiarnia to knajpa mojej młodości. Lata budowlanki to winiarnia, wzloty i upadki malysza to winiarnia. Cudowna knajpa i wspaniale wspomnienia. Mam nadzieje ze kolejne pokolenia będą tak sam milo wspominać ten lokal który jako jedyny przetrwal tyle lat

Winiarnia
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 27 sierpnia 2015, 15:48
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: Winiarnia » niedziela, 1 listopada 2015, 19:39

Dziękuje za miłe komentarze. Co do piw to prawda Forra, butelki i lane sprzedajemy po 5zł. Regionalne piwa cieszą się u nas coraz większą popularnością dlatego wciąż, szukamy nowych pozycji. Są 50 gr, droższe od komercyjnych kuzynów, ale posiadają swój indywidualny smak i nie boją się podać w "składzie" wszystkich składników i odmian chmielu, które zostały użyte do produkcji piwa.

Co do zamykania o 22, też się trochę zmieniło, jak się sala dobrze bawi to nikogo nie wyganiamy : )

Jaroslaw214
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 23 lutego 2016, 19:02
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: Jaroslaw214 » środa, 2 marca 2016, 17:04

Bywamy regularnie w

Awatar użytkownika
HenrykPek
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 25 lipca 2015, 08:09
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: HenrykPek » czwartek, 7 kwietnia 2016, 19:08

Parę razy byłem w tej winiarni i szczerze polecam każdemu się do niej wybrać, klimat i obsługa rewelacja.

Awatar użytkownika
Mitch
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 5 lutego 2016, 22:02
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: Mitch » czwartek, 21 kwietnia 2016, 15:52


Jedrzej
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:14
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: Jedrzej » poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:35

Super klimat przy rokowej muzyce. AC DC przy lampce wina. Czy trzeba coś więcej :) . Nastrojowy klimat! polecam .

kalafiores
Częsty gość
Posty: 66
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 13:57
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: kalafiores » piątek, 23 grudnia 2016, 12:14


Edek65e
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 21 grudnia 2016, 09:29
Kontaktowanie:

Re: Winiarnia

Postautor: Edek65e » wtorek, 3 stycznia 2017, 12:24

napewno to dobry pomysł jest


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość