Fabryka Byka

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Ridge
Częsty gość
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 6 grudnia 2010, 22:48
Kontaktowanie:

Fabryka Byka

Postautor: Ridge » niedziela, 21 czerwca 2015, 20:57

Dziwie sie ze nikt nie napisał jeszcze tematu na temat tego lokalu. Jednak bylem i chyba juz wiem dlaczego. Zapiecek odwiedzilem raz i juz wiedzialem ze tam nie wroce, no i z tym lokalem jest tak samo..
burger z miesem wolowym wyglada pieknie na ulotce w rzeczywistosci zwykla bulka, sznycel mielony mi nie smakowal, papryka ze sloika ktora ociekala wrecz woda w efekcie z kanapki az cieknie i jest mokra i trzeba ja zuc. Frytki grube ale jakby z maczki jakiejs, czyzby tamte rejony bochni byly pechowe.? Tj chleb i sol, liwimo. Coz nie wroze temu lokalowi sukcesu. Choc zmiana logo to jest sposob by przyciagnac ludzi.

Arkadiusz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 10 lipca 2015, 03:32
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: Arkadiusz » piątek, 10 lipca 2015, 03:37

Potwierdzam, niestety bardzo kiepsko. Nowa nazwa zachęciła i to by było na tyle.

Awatar użytkownika
Ciapek
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 19 lipca 2006, 23:02
Lokalizacja: Ciapkowo
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: Ciapek » niedziela, 12 lipca 2015, 13:43

nic specjalnego fast food i tyle

shown89
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 24 marca 2009, 17:32
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: shown89 » sobota, 8 sierpnia 2015, 09:30

Dokładnie, spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Jeśli chodzi o porcje jest podobnie ten "byk" nie różni się bardzo od typowych Hamburgerów.

Kazek1906
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 23 stycznia 2015, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: Kazek1906 » niedziela, 23 sierpnia 2015, 13:12

Tak. Racja. Byłem tam. Nic specjalnego.

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: kuba55 » czwartek, 24 września 2015, 20:09

To nie zmiana nazwy i loga, tylko zmiana właściciela lokalu.

sedes
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 2 listopada 2015, 13:32
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: sedes » poniedziałek, 2 listopada 2015, 15:08

Jadłem i po przeczytaniu wszystkich komentarzy aż mi przestało smakować. A w cale tak nie było, smakowało mi. Jadłem dużo hamburgerów, najlepszy jaki w Polsce jadłem był ze street slow food w Krakowie na ulicy Kupa na Kazimierzu, kosztował mnie prawie 20zł ale wiem, że jak ktoś chce zrobić prawdziwego hamburgera to musi on kosztować. Wołowina jest droga a w prawdziwy hamburgerze nie ma nic innego oprócz wołowiny. Mięso nie może być nawet posolone. Może faktycznie z niego ciekło, ale to nie jest cheesburger z macdonalda. Tak ma być, to amerykańskie danie dla ludzi nie bojących się o cholesterol czy tym że sobie uświnią buźkę. Może jako świeżak się narażę forumowiczom, ale takie są prawdziwe hamburgery. Oczywiście można, zrobić hamburgera za 6zł z którego nic nie będzie się lało, bułka ze sklepu, mięso z resztek świni z woreczka itd ale chyba nie o to chodzi. Ja osobiście wole zjeść jednego prawdziwego hamburgera niż dwa podłe. Po za tym wołowina jest ciężka, i wątpię żeby ktoś dał rade zjeść dwa takie hamburgery. Ceny są i tak 5zł niższe niż w Krakowie więc nie jest źle. Dziś już dawałem rady, MY LIHN to i tu coś od siebie wrzucę : ) . Dla niektórych może ta cena być zaporowa, chociaż nie uważam żeby była wysoka. Ludzie sobie myślą 13zł hamburger nie opłaca się nie najem się. Może wystarczyło by dorzucić frytki w gratisie albo za symboliczną 1zł. Ktoś się czepiał o ogórka ze słoika, nie macie swoich ogórków? Pochwalcie się, że macie swojskie ogórki, że np. robicie sami karmelizowaną cebulę do hamburgerów, albo że macie autorską bułkę pieczoną tylko dla was, albo dawajcie jakiś składnik co inni nie mają. Każdy by chciał dużo tanio i dobrze ale to trzeba się wybrać do 3 różnych knajp.

filippo
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 5 stycznia 2016, 21:49
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: filippo » wtorek, 5 stycznia 2016, 22:13

mam podobne odczucia jak kolega wyżej. Jadłem burgera, był smaczny i w rozsądnej cenie jak za rozmiar, dołożyłem frytkami i byłem pełny. Jeśli oczekujecie cudów trzeba się wybrać do Krakowa, na Kupa albo Moa na Mikołajską, ale tam ceny znacznie wyższe. ogólnie wszystko spoko! (;

markob
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 2 lutego 2016, 15:56
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: markob » wtorek, 2 lutego 2016, 15:59

Ja też nie wrócę już do tej knajpy, mięso z burgera to jakaś padlina, zamówiłem burgera i jak go zobaczyłem to już nawet go nie zjadłem, dla porównania zjadłem w prawdziwego burgera i był pyszny! a tutaj już nie wrócę

-- wtorek, 2 lutego 2016, 15:59 --

Ja też nie wrócę już do tej knajpy, mięso z burgera to jakaś padlina, zamówiłem burgera i jak go zobaczyłem to już nawet go nie zjadłem, dla porównania zjadłem w prawdziwego burgera i był pyszny! a tutaj już nie wrócę

Awatar użytkownika
Mitch
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 5 lutego 2016, 22:02
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: Mitch » piątek, 5 lutego 2016, 23:42

no szału nie ma, myślę że podzieli los zapiecka, oczywiście znajdą sie fani którzy będa pisać o klimacie i wspaniałym smaku, tak jak daewoo tico też ma swój fanklub

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Fabryka Byka

Postautor: Alicja40 » piątek, 23 września 2016, 15:35

Też mam złe wspomnienia z tego miejsca.

beerkoff
Przechodzień
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 20:51
Kontaktowanie:

Re: Fabryka Byka

Postautor: beerkoff » wtorek, 11 października 2016, 14:00

Miałem okazję jeść ze 4-5 razy burgera z bekonem i złego słowa nie powiem... raczej byłem pozytywnie zaskoczony. Cena tez relatywnie niewysoka, bo koszt tego większego to około 15 zł. No i według mnie fajna alternatywa do pizzy czy kebaba. Knajpa w środku szału nie robi, jest dość mało miejsca i faktycznie nie jest to lokal z klimatem, ale osobiście nie widzę większych powodów do narzekań. Osobiście większość burgerów brałem "na wynos", a ostatnio po raz pierwszy zamówiłem kilka burgerów i sałatkę z dowozem do domu, w sumie na 5 osób konsumujących przeważały opinie pozytywne, nie przypominam sobie aby ktoś narzekał... Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to czas realizacji dowozu, bo wyniósł chyba ~50 minut, ale to już takie czepianie się na siłę z mojej strony.

PS. Na plus knajpy jest patent z grami planszowymi itp, podobnie jak w Małej Czarnej. Czekając na zamówienie można rozegrać szybką partyjkę 8) , polecam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość