Jaką pizzerię wybrac

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
AnnaJa
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 23 sierpnia 2016, 11:24
Kontaktowanie:

Jaką pizzerię wybrac

Postautor: AnnaJa » wtorek, 23 sierpnia 2016, 11:26

Jaka najlepsza pizzeria?
_______________________

Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: Jaką pizzerię wybrac

Postautor: Waderra » czwartek, 27 października 2016, 14:17

Ja bardzo lubię Corleone :)

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: Jaką pizzerię wybrac

Postautor: cod » sobota, 29 października 2016, 22:24

Tak mnie naszło aby napisać o Corleone . Poprostu rewelacja :D:D nie ma to jak narobić sobie smaka na pizze i zjeść jajecznic :D Zamówienie złożone o 20 do dostarczenia w 40 minut a po dwóch godzinach skończyło się na jajecznicy . ODRADZAM .Byłem stałym klientem corleone , ale to już przeszłość :)

mathiass2d
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2016, 10:39
Kontaktowanie:

Re: Jaką pizzerię wybrac

Postautor: mathiass2d » poniedziałek, 14 listopada 2016, 10:26

Hahah :dD no tak, nie raz przychodzi po takim czasie, że nic się nie chce już.

Jedrzej
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:14
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaką pizzerię wybrac

Postautor: Jedrzej » poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:24

Najlepsza jest domowa pizza klasyczna. Jeśli już muszę z jakichś powodów jeść na mieście to wybieram Corleone.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość