PIZZA 'Da Grasso'

Wszystko o pubach, restauracjach, kawiarniach. Zobacz, który lokal jest najlepszy, gdzie można smacznie zjeść, gdzie wyjść ze znajomymi lub dziewczyną
mark
Bardzo towarzyski
Posty: 464
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 13:24
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: mark » niedziela, 8 kwietnia 2012, 20:13

no co do obsługi to żenada, uważam że to ich pierwsza praca przy obsłudze klienta w restauracji i uczą się na gościach, ale kto niby ma im zwrócić uwagę jak tam żadnego menedżera lokalu nie ma, który by czuwał nad sprzątaniem stolików, terminową obsługą gości i przyzwoitym czasem podania pizzy? a co do piwa to faktycznie jest tak jasne jakby mieszali z wodą w proporcji 50/50!

Awatar użytkownika
Foox
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2005, 13:10
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Foox » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 14:30


GlosRozsadku
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2012, 18:25
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: GlosRozsadku » sobota, 2 czerwca 2012, 18:32

Dzisiaj byłam świadkiem jak jeden z pracowników wraz z gościem lokalu ordynarnie zachowali się w stosunku do klientki która podeszła do baru uregulować rachunek. Zachowanie klienta jak i męskiej części obsługi lokalu tragiczne. Na miejscu właściciela natychmiast bym zwolniła takiego pracownika, a klient dostał by zakaz wstępu do lokalu. To było żenujące i poniżające. Współczuje dziewczynom które tam pracują i odradzam wszystkim klientom ten lokal.

mały
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 maja 2010, 10:45
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: mały » wtorek, 16 października 2012, 08:55

Właściciel da grasso robi co chce, myśli że jak przyjechał z innego miasta to może zachowywać się lekceważąco w stosunku do mieszkańców miasta. Zastanawiam się również kiedy posprząta bałagan co pozostawił na płycie rynku po swoim ogródku piwnym.

cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: cod » wtorek, 16 października 2012, 11:49


Awatar użytkownika
bułgareczka
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 6 listopada 2009, 20:12
Lokalizacja: Bocheńka:)
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: bułgareczka » wtorek, 19 lutego 2013, 12:10

Na początku istnienia tego lokalu wszystko było ok, jednak później obsługa bardzo się popsuła. Raz byliśmy ze znajomymi i czekaliśmy chyba z 20 minut żeby w ogóle któraś z obsługujących dziewczyn przyniosła nam kartę, do czego nie doszło. Sama musiałam iść po menu a potem jeszcze raz zamówić potrawy. Zdziwiło nas to, bo do tej pory podchodzono do nas z kartą i potem aby przyjąć zamówienie. Za kolejnym razem usiedliśmy praktycznie vis a vis baru i czekamy... czekamy ... czekamy.. i nic. W tym czasie dwie kelnerki zabawiają koleżków za ladą całkowicie nas olewając. Wkurzyliśmy się strasznie, wstaliśmy od stołu i wyszliśmy.Powiedziałam sobie, że więcej moja noga tam nie powstanie. Ale ostatnio tak wyszło ,że znowu tam trafiłam i zostałam pozytywnie zaskoczona. Były dwie inne kelnerki, które obsłużyły nas tak jak trzeba. I z kartą przyszły i przyjąć zamówienie również . Z uśmiechem, uprzejmie. Nie wiem czy były jakieś skargi na personel, czy po prostu mieliśmy pecha do obsługi, ale zobaczymy jak tam dalej to będzie. A sam lokal ok, jedzenie też dobre.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Bohh » sobota, 8 lutego 2014, 14:15

Ja powiem tak, akurat jeśli chodzi o Da Grasso zależy gdzie się trafi. Byłem w Bydgoszczy w tym lokalu, bajka jedzenie, pojechaliśmy do zakopanego weszliśy - masakra. Ogólnie najlepsza pizza jaką jadłem była lokal w Poznaniu jakby ktoś był to może zajrzeć. Natomiast jeśli chodzi o lokale z Bochni jakoś nie mam swojego idola, zresztą po za kilkoma lokalami, reszta ledwo co zdąży się rozkręcić to je zamykają.

ryszar16
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 24 marca 2010, 13:22
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: ryszar16 » sobota, 22 marca 2014, 06:07

Przy płaceniu sprawdźcie koniecznie rachunek!!!! Ja ostatnio zamówiłem dwie pizze a na rachunku miałem dodatkowo 4 soki i 2 herbaty. Już tam moja noga..

drako20
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:45
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: drako20 » czwartek, 29 maja 2014, 09:53


adambolonski
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:03
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: adambolonski » wtorek, 14 czerwca 2016, 10:44

Tak tto jest jak się nie dba o klienta, przecież ludzie to nie świnie...mają smak i wiedzą kiedy są oszukiwani...a potem własciciel się dziwi że im interes nie idzie. Jest taka , która sprowadza składniki z włoch, nie podają żadnych sosów bo Włoszech nie jedzą pizzy z sosem! i chodzą tam tłumy choc pizzerii w Poznaniu jest wiele. Można?można.

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Alicja40 » czwartek, 11 sierpnia 2016, 12:13

w Poznaniu to jeszcze na pizzy nie byłam. Może skorzystam :)

Waderra
Częsty gość
Posty: 55
Rejestracja: środa, 19 października 2016, 15:46
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Waderra » czwartek, 27 października 2016, 14:18


Jedrzej
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:14
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PIZZA 'Da Grasso'

Postautor: Jedrzej » poniedziałek, 21 listopada 2016, 11:23

Pizza to bardzo proste danie, które można wykonać samemu. Po co ludzie chodzą do pizzerii i narzekają na jakość dań, ceny i obsługę. Można z drugą połówką miło spędzić czas przy pieczeniu pizzy w domu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Puby, restauracje, kawiarnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości