NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Wszystko na temat zdrowia i urody
czosnek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 26 września 2011, 19:59
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: czosnek » poniedziałek, 26 września 2011, 20:26

Na pewno nie polecam salonu fryzjerskiego na Kraszewskiego koło sutoris-u, a przede wszystkim koloryzację... iż robią tam na środkach typu Joanna itp. czyli kosztem najtańszym a wciskają ze są tą profesjonalne środki które są drogie i bardzo dobre... a później panie się dziwą czemu tak szybko kolor się spłukuje, tak samo., szampony najtańsze i odżywki tak samo.Nie mówiąc o lakierach , gumach zelach lotonach itp( wszystko kupywane w sklepach kosmetycznych za 5 zl...... przychodzi się po to do fryzjera by używać profesjonalnych środków a nie płacić taką kwotę za najtańsze środki, jakby nie zależało komuś to by wolał kupić farbę za 5 zł i by mógł zrobić ją w domu i przynajmniej miał świadomość za co płacił a nie płacić 150 zł za farbę.... no i oczywiście, jeżeli właścicielka widzi ze ktoś jest dziany to wyzyskuje pieniądze .. ma wybranych klientów...i trzeba mówić w trakcie cięcia chyba po 10 razy by nie za dużo bo na końcu się okazuję ze nie ma połowy włosów.( głuchy fryzjer) już dawno nie chodzę tam po tym co się dowiedziałam... jeżeli chodzi o cięcie to jest dobrze nie narzekałam, na razie zapuszczam włoski i jest dobrze, i nie szukam innego fryzjera....

Perełka
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 00:18
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: Perełka » niedziela, 5 lutego 2012, 20:45

Zdecydowanie polecam zakład fryzjerski SOHO w Galeri Rondo !!!

TwojaStara
Częsty gość
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 6 stycznia 2011, 17:27
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: TwojaStara » poniedziałek, 6 lutego 2012, 17:54

chyba tylko dla pań bo dla panów nie polecam;P

WsK84
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 7 lutego 2012, 21:44
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: WsK84 » wtorek, 7 lutego 2012, 21:48

Witam,

a nie uważacie, że brak w Bochnii salonu fryzjerskiego z prawdziwego zdarzenia?
Mieszkam tu od nie dawna i mam wrażenie, że jeżeli chodzi o tego rodzaju usługi to jest u nas naprawdę ubogo :(

Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: Bochniak REAL » czwartek, 22 marca 2012, 22:27


mariposita
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 08:14
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: mariposita » piątek, 23 marca 2012, 15:00

Salon fryzjerski Perfect ul. Sądecka.............. polecam

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: belzebub » piątek, 23 marca 2012, 21:47


AM19
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 29 sierpnia 2012, 09:00
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: AM19 » środa, 29 sierpnia 2012, 09:16

Polecam Pana Michała z Galerii RONDO, Salon SOHO. Zmieniałam kolor z brązu na blond, i Pan Michał sobie rewelacyjnie poradził. Byłam tam pierwszy raz, nie żałuję, efekt wyszedł rewelacyjny i na pewno powrócę do tego salonu. Byłam już w Bochni w kilku salonach, i w końcu trafiłam na salon z prawdziwego zdarzenia, z fryzjerem o profesjonalnym podejściu - precyzja i fach w ręku!

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: belzebub » środa, 29 sierpnia 2012, 12:27


DANELIER
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 16 września 2012, 02:44
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: DANELIER » niedziela, 16 września 2012, 03:02

witam ja NIE :cry: polecam SALONU FRYZJERSKIEGO OLIWIA NOWO OTWARTEGO NA KOWALSKIEJ a wlasciwie to tam byl wczesniej jakis inny teraz jast Oliwia SZEFOWA SIE JAKA, te panienki jakby z kosmosu, atmosfera niezbyt przyjemna ,zero profesjonalizmu w podejsciu do klienta, a to co mi zrobila kobieta na glowie to KOMPLETNE NIEPOROZUMIENIE LASKA NIE UMIE CZESAC I OBCINAC SERDECZNIE NIE POLECAM TAM JEST KATASTROFA ,a w Rondzie Michal zrobil mi kolor niestety reklamowalam bo z tylu mialam okropny odrost w czasie mojej reklamacji byly jeszcze dwie inne moze fajnie czesze ale to tylko tyle.mysle ze w Bochni niestety nie ma dobrego FRYZJERA SZUKAJCIE LEPIEJ W KRAKOWIE TAM MOZNA TRAFIC NA DOBRYCH FRYZJEROW W RENOMOWANYCH SALONACH ZA TE SAME PIENIADZE CO W BOCHNI :wink:

Awatar użytkownika
pikaczulive
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 21 września 2012, 11:58
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: pikaczulive » środa, 10 października 2012, 11:23


djdomin35
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: sobota, 30 czerwca 2012, 11:56
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: djdomin35 » niedziela, 14 października 2012, 21:15

Witam a co sądzicie o nowo otwartym studiu urody mi'amore na trudnej podobno dziewczyna ma talent słyszałam że nawet czesała uczestników w bitwie na głosy. :D

AM19
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 29 sierpnia 2012, 09:00
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: AM19 » środa, 17 października 2012, 16:17

Do Belzebuba: Przestan sluchac Radia Maryja,to moze nie bedziesz tak kipil nienawiscia i szukal podstepow w komentarzach. Uczciwie polecam,bo Salon zasluzyl na dobra rekomendacje.Wlasciwie to dziwie sie,ze Ci cos w tym poscie Ci nie pasuje...nawet masz "ale" co do godziny utworzenia konta.Wyobraz sobie,ze to byl jedyny czas,jaki moglam sobie pozwolic na pozytywny komentarz.Co do salonow typu na Bialej,szkoda czasu....ale jak widac Ty masz go wiele....takie spedzanie czasu moze prowadzic do obstrukcji....wspolczuje

Madzik
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 29 października 2012, 23:37
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: Madzik » poniedziałek, 29 października 2012, 23:54

Trafilam tu przypadkiem szukajac dobrego fryzjera w Bochni. W Galeri Rondo NIE POLECAM takiej Pani z blond wlosami sredniej dlugosci, po tym co mi zrobila bede miala traume do konca zycia, poszlam podciac koncowki a wyszlam z pol krotszymi wlosami i fryzura jak dla 60latki a nawet 30 nie mam :( czy az tak trudno zrozumiec osobie ktora sie podobno zna na strzyzeniu co to jest podciecie asymetria cieniowanie... Ta Pani na sile wmawia chyba kazdemu ze jego kolor wlosow jest smutny i ona chetnie go rozjasni sciagajac kolor przy czym zapewnia ze to wogule nie niszczy wlosow,kolezanka tez niestety trafila na nia, tez uslyszala ze ma smutny kolor i musi go rozjasnic i tez wyszla z gorsza fryzura niz weszla

4nails
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 16 marca 2011, 17:55
Kontaktowanie:

Re: znalazłam nowy i fajny salon fryzjerski

Postautor: 4nails » wtorek, 11 grudnia 2012, 14:36


hanka88
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 9 stycznia 2013, 12:06
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: hanka88 » środa, 9 stycznia 2013, 12:28

Czesc,przed swietami usilie poszukiwalam FRYZJERA wpadla mi w reke ulotka nowy salon pomyslalam hymmm skorzystam co mi szkodi gorzej juz byc nie moglo heee odrosty na pol glowy gryy;/.wpadlam z ulicy ,Pani fryzjerka konczyla kobitke nawet spodobalo mi sie to co zrobila wiec postanowilam zostac ,oczyswiscie staly problem co ja chce;/,no wlasnie heee ;p.postanowilam usiac i nic pierwsza nie mowic ku mojemu zdziwieniu Pani podeszla do mnie bardzo indywidualnie jawazniejszy byl dla niej stan wlosa dziwne...ona wytlumaczyla mi ze to polowa sukcesu zdrowe wlosy to posluszne heee myslalam ze to takie gadnie,oddalam sie w jej rece kolor dobrala mi dosc ciekawy cieply braz podobno pasuje mi do twarzy hee ladnemu we wszystkim dobrze :D .wlosy sciela do ramion na jedna dlugosc nie cieniowala stwierdzila ze moje wlosy nie lubia cieniowania dlatego sie puszayly.dostalam szamponik za frreee hee super ze ma loreala produkty dostalam rady do domu spoko cena za kolor ze scięciem wlosy mialam dlugie 110zl.balam sie umyc bo wiadomo ze jak sie wyjdzie od fryzjera to wszystko cacy do pierwszego mycia a tu zdziwienie jest ok ;)salon nazywa sie pracownia fryzur na marka jest tez kosmetyczka wsumie dwa salony w jednym heee polecam;)

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: belzebub » środa, 9 stycznia 2013, 13:20

heee , sory ale heee nie mogłem się heee powstrzymać heee



hanka ładnie trolujesz heee

hanka88
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 9 stycznia 2013, 12:06
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: hanka88 » środa, 9 stycznia 2013, 17:42

widze ze kazde starasz sie osmieszyc kazdy ma prawo zalogowac sie i wyrazic swoja opinie!!!!!!

StalaKlientka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 23 stycznia 2013, 13:24
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: StalaKlientka » środa, 23 stycznia 2013, 13:36

Nie mogłam się powstrzymać od dodania mojej opinii.
Byłam ostatnio w salonie Soho w galerii Rondo. Są tam nowe laski, które przyjeżdżają z salonu z Krakowa. Byłam ostatnio na koloryzacji i cięciu i trafiłam właśnie do dziewczyny z Krakowskiego salonu (niestety nie pamiętam imienia) jestem po prostu ZACHWYCONA!!!!!!!
Kolor idealny jak chciałam, a po cięciu włosy się same układają. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce i gorąco polecam. Od dzisiaj jestem ich stała i wierną klientką

Awatar użytkownika
przemo
Uzależniony
Posty: 696
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 12:55
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: NAJLEPSZY FRYZJER W BOCHNI

Postautor: przemo » środa, 23 stycznia 2013, 18:02

Jeszcze w żadnym temacie nie widziałem tylu nowych użytkowników którzy postanowili założyć specjalnie nowe konto by podzielić się opinią o zakładzie fryz. w którym byli. Proponuję traktować takie opinie przez palce. ;D

Pozdrawiam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość