dobra kosmetyczka w bochni

Wszystko na temat zdrowia i urody
gandzia
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 28 listopada 2009, 12:56
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: gandzia » wtorek, 29 grudnia 2009, 18:29

moim zdaniem najlepsze makijaże robi Justyna , salon nad zapiekankami przy hali targowej , jesli chodzi o malowanie lepszej od niej nie ma a i ceny są ok.

lecytynaa
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 24 stycznia 2011, 16:54
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: lecytynaa » wtorek, 27 września 2011, 14:12

Co myślicie o salonie kosmetycznym Day Spa Ocean Urody na św. Marka? Mam tam stosunkowo blisko i chciałabym się wybrać na sonoferezę lub kawitację, ale nie znam żadnych opinii na temat jakości wykonywanych tam zabiegów i cen. Czy któraś z forumowiczek poleca (lub odradza) ten salon?

emisia111
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2012, 09:44
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: emisia111 » poniedziałek, 9 stycznia 2012, 09:56

Witam
Polecam nową kosmetyczkę, panią Ewę - działa niedługo ale super zabiegi na twarz i ciało. I to co mi się podoba dojeżdża do domu ze sprzętem.
Chyba sie nie pogniewa jak podam nr telefonu 606708279.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kaja
Stały bywalec
Posty: 113
Rejestracja: środa, 13 lipca 2005, 13:29
Lokalizacja: mała wioska przed Bochnią
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: Kaja » wtorek, 10 stycznia 2012, 10:14

A ktoś wie gdzie mieści się Vanilla - salon kosmetyczny? i jakie wrażenia jeśli któraś Pani była?

marteczka
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 30 stycznia 2012, 09:25
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: marteczka » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 09:46

,,Ja polecam salonik Victoria Beauty przy ul. Kącik 2. Pani Beatka świetnie zna się na paznokciach,,

Ja takze polecam Pania Beatke.Mialam porownanie z innymi salonami a jednak u tej Pani paznokcie wychodzily mi najlepiej i dlugo sie trzymaly,jest bardzo dokladna w tym co robi.Przeniosla swoj zaklad na Plac Świętej Kingi 3/4.Numer do tej Pani 601-173-240
Kolezanka miala robiony tam makijaz na swoj slub i tez byla zadowolona
Same ocencie bo nie jest droga

Perełka
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 00:18
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: Perełka » niedziela, 5 lutego 2012, 20:10

Czy w Bochni jest jeszcze kosmetyczka która używa kosmetyków Thalgo ?

karola_thomas
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 16:41
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: karola_thomas » wtorek, 10 lipca 2012, 15:19

Dziewczyny polećcie proszę dobrą kosmetyczkę w Bochni (przy czym cena gra rolę, tak do 50 zł)...

sabaina
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 22 września 2011, 08:26
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: sabaina » czwartek, 12 lipca 2012, 14:14

Ale co chcesz sobie zrobić?

gaga86
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 11:47
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: gaga86 » poniedziałek, 8 października 2012, 12:11

Do lecytynyyy . Jeśli chodzi o ten salon day spa na św. Marka to wiem, że ta Pani robi kawitacje itp osobiście byłam na innych zabiegach ale mogę polecić naprawdę. Miałam obawy, że bedzie drogo itp bo salon wygląda na miarę Krakowa i kosmetyki.są z wyższej półki a tu mile zaskoczenie. Kupiłam karnet na zabiegi ciala i dodatkowo dostalm upominek i zniżkę :) pozdrwionka napisz jak wrażenia pa

mario20
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 10:24
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: mario20 » niedziela, 14 października 2012, 13:33

A ja polecam na kazimierza wielkiego na przeciwko placu turka nad herbaciarnią tam gdzie jest studio modelowania figury yoko. Tam jest 2w1 studio i kosmetyczka i tez są karnety,wtedy się zaje...opłaca :D

anga
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: czwartek, 1 kwietnia 2010, 12:51
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: anga » czwartek, 15 listopada 2012, 13:54

poszukuje kosmetyczkę do wykonania makijazu okolicznosciowego, ktora wykonana to kamuflażami.

jesli macie jakies namiary to podeslijcie.
dzieki.

marcik
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 29 stycznia 2008, 11:09
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: marcik » niedziela, 27 stycznia 2013, 15:48

wybieram sie na masaz goracymi kamieniami-wiem ze jest wujek google ale chcialabym zeby mi ktos polecil jakis dobry gabinet w Bochni, ktory taki wykonuje :wink: :wink:

kasiunia
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 5 lutego 2013, 14:43
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: kasiunia » wtorek, 5 lutego 2013, 14:55

Ja makijaż i paznokcie na weselę robiłam w Eveline Studio to jest ul. Pod Lipką 5, naprzeciw wojskowej komendy uzupełnień. ona robi tam tylko paznokcie i makijaże i chyba rzęsy. Szczerze to super wyszło. Jeszcze w poprawiny mi się trzymał. Z tego co wiem makijaż robi na zestawie z Kryolianu. heheh i jeszcze dodatkowo dostałam 15 min w solarium bo też w lokalu jest. 8)

hanka88
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: środa, 9 stycznia 2013, 12:06
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: hanka88 » czwartek, 7 marca 2013, 13:47

Hej na św.Marka jest salon kosmetyczny masuja super kamieniami i stęplami zaglądnij bomba :D

dziewczyna23
Przechodzień
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek, 4 listopada 2013, 15:46
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: dziewczyna23 » środa, 18 grudnia 2013, 15:47

hej dziewczyny robilyscie moze makijaz w eveline studio ? co uwazacie na ten temat? bo szukam kosmetyczki zeby zrobila mi makijaz okolicznosciowy i nie wiem wgl gdzie mAm isc prosze POMÓZCIE!!

Aneta:)
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 15:19
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: Aneta:) » sobota, 25 stycznia 2014, 12:58

Ja mogę ze szczerym sercem polecić salon kosmetyczny Jovita na ulicy Kowalskiej. Mają tam profesjonalne podejście do klienta. Z każdego zabiegu byłam zadowolona. Parę razy wykonywałam tam też makijaż, bardzo ładnie się trzymał do samego rana. Pani która mi go wykonywała wysłuchała moich sugestii i zrobiła go dokładnie tak jak chciałam żeby wyglądał. :D

ladyfinger88
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 20:53
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: ladyfinger88 » poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 20:57

Witam,
Szukam dobrej kosmetyczki w Bochni, która wykonałaby oczyszczanie twarzy. Nie miałam wykonywanego wcześniej takiego zabiegu więc kompletnie nie mam pojęcia do kogo się udać. Liczę na jakieś porady :)

gasiorek
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:44
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: gasiorek » czwartek, 12 lutego 2015, 22:08

Ja w tygodniu jestem w Krakowie i tam zamawiam sobie zabiegi przez wyszukiwarkę zabiegów Jest ich po pierwsze sporo, po drugie można poczytać opinie o gabinetach i po trzecie gdy zamawiam zabieg przez LadyTime.pl, to często trafiam na spore zniżki. Może Bochnianki - kosmetyki tez powinny zgłosić się do tej wyszukiwarki. Byłoby prościej.

kosmetykabochnia
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2016, 14:37
Kontaktowanie:

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: kosmetykabochnia » piątek, 26 lutego 2016, 10:40

ZATRUDNIĘ do Brzeska oraz Bochni bardzo dobrą Kosmetyczkę i Fryzjera:
- KOSMETYCZKĘ z doświadczeniem lub posiadającą bardzo dobrą wiedzę i umiejętności kosmetyczne.

wymagane umiejętności:
- stylizacja paznokci, przedłużanie paznokci żelem, paznokcie hybrydowe, ozdabianie paznokci, manicure, pedicure
- nowoczesna kosmetyka twarzy i ciała przy pomocy nowoczesnych sprzętów
- masaże
- mile widziane umiejętności wizażu, malowania na imprezy, wesela

CV, list motywacyjny, opis doświadczenia zawodowego oraz ukończonych szkół/ szkoleń oraz ZDJĘCIA swoich prac - paznokcie, makijaże proszę wysłać na meila
kosmetykabochnia@o2.pl

bardzo dobre warunki pracy, umowa o pracę ze stałym wynagrodzenia oraz procent od obrotu, dodatkowe bonusy motywacyjne, szkolenia branżowe
_________________________________________________________________________________
- FRYZJERA/FRYZJERKĘ z bardzo dobrymi umiejętnościami fryzjerskimi, strzyżenie, koloryzacja, czesanie, upięcia okolicznościowe, wesela
- bardzo mile widziane dodatkowe umiejętności z wizażu, wykonywania makijaży okolicznościowych, ślubnych

CV, list motywacyjny, opis doświadczenia zawodowego oraz ukończonych szkół/ szkoleń oraz ZDJĘCIA swoich prac - koloryzacja, strzyżenie, upięcia, makijaże proszę wysłać na meila:
kosmetykabochnia@o2.pl

bardzo dobre warunki pracy, umowa o pracę ze stałym wynagrodzenia oraz procent od obrotu, dodatkowe bonusy motywacyjne, szkolenia branżowe

kodor
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 14:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: dobra kosmetyczka w bochni

Postautor: kodor » środa, 27 lipca 2016, 15:12

Wprawdzie z Krakowa, ale świetna kosmetyczka z bardzo dużym doświadczeniem i umiejętnościami - http://revision.com.pl W sumie to wszystko co zrobiłam, to była tylko jej propozycja, genialnie to wyglądało, efekty docelowe super i oby tak dalej.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości