M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: anulqa » środa, 28 października 2009, 12:57

Witam, czy ktoś z Was korzystał z usług tego salonu??Bardzo proszę o wszelkie opinie i informacje na ich temat.
Z góry dziękuję:)
Pozdrawiam,
anulqa

angel17
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 9 października 2009, 12:53
Kontaktowanie:

Re: M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: angel17 » czwartek, 29 października 2009, 11:48

Nie polecam.Właścicielka jedyne co potrafi to duże pieniądze krzyknąć za usługi, które pozostawiają wiele do życzenia.Bardzo drogo i fryzjerki do niczego.

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: anulqa » czwartek, 29 października 2009, 16:11

angel17 a nie wiesz czasem gdzie w Brzesku robią ładne makijaże okolicznościowe (czyt.ślubne). Nigdy nie korzystałam z takich usług i nie orientuje się w tym temacie :( . Zauważyłam kiedyś to centrum stylizacji i pomyślałam że może tam...ale skoro odradzasz, to będę szukać dalej :D pozdrawiam!!

angel17
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 9 października 2009, 12:53
Kontaktowanie:

Re: M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: angel17 » sobota, 31 października 2009, 12:48

W Brzesku jest nowy zakład kosmetyczny wiz a wiz baru mlecznego chyba Nefretete się nazywa czy jakoś tak.Dziewczyna bardzo się stara i jest stosunkowo nie droga.Znajome chodzą są zadowolone.Jest jeszcze na ulicy Berka Joselewicza ale kolejki i trochę drożej.

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: anulqa » sobota, 31 października 2009, 15:26

angel17 dzięki za informacje :) właśnie ten salon na joselewicza polecała mi bratowa, może rzeczywiście się tam zapiszę :) pozdrawiam!!

mag26rud
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 23 listopada 2009, 21:12
Kontaktowanie:

Re: M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: mag26rud » poniedziałek, 23 listopada 2009, 21:28

ja moge sie wypowiedziec odnosnie salonu M&M ,jestem klientka tego salonu od poczatku jego istnienia jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy ,wszystko jest na najwyzszym poziomie,uslugi full dokladne masaze ampulki itp widac ze sie staraja dogodzic klientom,,kawka herbatka mila rozmowa i zadowolonie ,,polecam warto.

anulqa
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 6 listopada 2008, 21:18
Kontaktowanie:

Re: M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: anulqa » wtorek, 24 listopada 2009, 09:21

Ja w ostateczności umówiłam sie do każdego z tych salonów...żeby ich sprawdzić :lol: przed moim weselem mam akurat trzy poważne imprezy - wybiorę w ostateczności ten salon który mi najbardziej będzie odpowiadał :D

dzięki dziewczyny za pomoc i informacje :D

aga100
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 12 października 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: M&M Centrum Stylizacji - BRZESKO

Postautor: aga100 » środa, 12 października 2011, 20:37

Do użytkownika "mag26rud" wydaje mi sie ze po nicku to oznacza Magda Rudnik czyli właścicielka tego salonu , to szczyt wszystkiego ze by dodawał komentarze o własnym salonie podając sie za kogoś innego w ten sposób broniąc swój salon ,lepiej pozostawić komentarze osobom co faktycznie klientami byli i niech wyrażają pozytywnie czy negatywnie o tym salonie bo każdy ma do tego prawo , jak dla mnie wielki Negatyw co do tego salonu,odradzam powierzać byle komu włosy aby później żałować ,w tym salonie liczy sie wyciągniecie pieniędzy od klientki a nie zrobić dobrze włosy aby klientka byłą zadowolona .Szkoda pieniędzy na ten salon jest tyle w Brzesku perfekcyjnych fryzjerek i ile zadowolenia.Jeszcze raz odradzam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości