Jak dbac o siebie w dojrzalym wieku?

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ryba
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 2 grudnia 2014, 17:23
Kontaktowanie:

Jak dbac o siebie w dojrzalym wieku?

Postautor: ryba » poniedziałek, 20 lutego 2017, 15:02

Chciałabym sobie zrobić kompleksowe badania. Przez ostatnie kilka lat zupełnie zaniedbałem tę sferę życia. Mimo iż nie cierpię na jakieś poważne dolegliwości (poza chronicznym zmęczeniem) to i tak chciałabym - dla świętego spokoju - je wykonać. Czytałem trochę na temat tego jak dbać o siebie po 40tce (na ) ale u mnie ciągłym problemem jest brak czasu, chętnie zacząłbym trenować jakiś sport, ale zawsze znajdzie sie coś do zrobienia i okazuje się że czasu brakuje. Wiem, że pewnie można to potraktować jak wymówkę, ale rzeczywiście ciężko mi wygospodarować czas na sport. Myślę o zakupie bieżni - mógłbym trenować w domu podczas wykonywania innych czynności .Czy to dobry pomysł Waszym zdaniem?

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Jak dbac o siebie w dojrzalym wieku?

Postautor: Kocik » czwartek, 2 marca 2017, 12:53

Moja mama używa kremów z kolagenem, ceramidami i złotem i nie narzeka;-).

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Jak dbac o siebie w dojrzalym wieku?

Postautor: Tarantula » piątek, 6 października 2017, 15:38

najlepiej poczytać ulotkę bo nie wszystko co jest dla osób z azs może być użyte i do ciała i do buzi niby sklad ok, a potem są problemy ja używam do twarzy tej emulsji https://aptekaprima24.pl/cetaphil-em-em ... ycia-250ml miceralna, lekka i zawiera emolienty więc skóra nie jest przesuszona

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Jak dbac o siebie w dojrzalym wieku?

Postautor: Martaska » czwartek, 15 marca 2018, 15:07

Myślę, że w takim wieku równie ważna jest dbałość o naszą cerę i wygląd zewnętrzny ;) Ze swojej strony polecam zajrzeć na stronkę https://www.moment.pl/ gdzie możecie sobie porównać ofertę salonów kosmetycznych, fryzjerów i wielu innych miejsc w Waszej okolicy ;) Ja korzystam bardzo często i jestem zadowolona, bo nie przepłacam za wizyty, a w dodatku mam w jednym miejscu wszystkie salony piękności jakimi jestem zainteresowana

preliwia
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 13:21
Kontaktowanie:

Re: Jak dbac o siebie w dojrzalym wieku?

Postautor: preliwia » wtorek, 20 marca 2018, 15:04

O zdrowie trzeba dbać w każdym wieku. Już nasze nawyki z młodości zaowocują gdy będziemy starsi. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na temat octu balsamicznego, który jest bardzo cenny i zdrowy dla naszego organizmu. Co prawda jest również nieco drogi, ale w zdrowie warto inwestować. Dla zainteresowanych polecam przeczytanie kilku zdań na ten temat http://www.kobiety.pl/zdrowie/ocet-bals ... lasciwosci
W ogóle wydaje mi się, że czasem warto wprowadzać jakieś nowe, zdrowe produkty z myślę o naszym organizmie i ogólnej kondycji.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Jak dbac o siebie w dojrzalym wieku?

Postautor: boddekk » wtorek, 26 lutego 2019, 10:50

ciekawe propozycje na dbanie o zdrowie w podeszłym wieku dajecie. Jak dla mnie bardzo dobrą opcją jest strona http://www.wypozyc-lozko.pl/wypozyczaln ... tor-tlenu/ super propozycje na bardzo nowoczesny sprzęt medyczny dla seniorów.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości