Trening w domu

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
okinava
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 14 stycznia 2014, 23:13
Kontaktowanie:

Trening w domu

Postautor: okinava » piątek, 10 lutego 2017, 19:18

Chce zacząć trenować w domu. Niestety mam tak ułożony grafik dnia, że nie mam szansy na jakiś sport w ciągu dnia - basen czy bieganie. Wymyśliłam więc sobie, że do czasu jak nie zrobi się cieplej będę trenowała domu. Jedyna pora jaka wchodzi w grę to wczesny poranek lub późny wieczór, ale z przyczyn oczywistych (zmęczenie) wolę poranek. Może moglibyście polecić mi jakiś fajny zestaw ćwiczeń do wdrożenia w domu - najchętniej niezbyt intensywne, żeby się od razu nie zniechęcić. Druga sprawa to kwestia ubrania do ćwiczeń. Może coś wygodnego polecić? Myślałam o http://magmac.pl/19-body-damskie i jakichś wygodnych legginsach sportowych, ale nie mam doświadczenia w tej materii i nie wiem czy to będzie wygodny "zestaw". Do tej pory nie miałam żadnego doświadczenia z trenowaniem w domu, ale nie chce zupełnie przestać się ruszać.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Trening w domu

Postautor: Kocik » czwartek, 2 marca 2017, 12:53

Ja raczej nie mam motywacji, by trenować w domu.

preliwia
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 13:21
Kontaktowanie:

Re: Trening w domu

Postautor: preliwia » piątek, 22 grudnia 2017, 11:24

Ja w domu to tylko potrafiłam się zmusić do kręcenia hula-hopem i ewentualnie od czasu do czasu zrobiłam kilka brzuszków. Najlepiej wykupić karnet na siłownie albo basen. To zdecydowanie bardziej motywuje.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Trening w domu

Postautor: daga34 » czwartek, 5 lipca 2018, 22:31

Trening w domu nigdy nie będzie tak efektywny, jak trening na siłowni. Nie powinno się jednak zapominać o innej aktywności fizycznej. Mieszkam w Warszawie. Nieopodal mnie znajdują się korty squash http://kangurklub.pl/korty-squash/ - czy kiedykolwiek miałyście okazję zagrać w tą grę? Super sprawa!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości