Krostki na nogach

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kasia1989
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 1 lipca 2016, 10:54
Kontaktowanie:

Krostki na nogach

Postautor: Kasia1989 » piątek, 1 lipca 2016, 11:13

Witam, od dłuższego czasu mam nietypowy problem, z którym nie mogę się uporać. Po użyciu depilatora elektrycznego (maszynką również) zostają mi na nogach okropne czerwone krostki. Nie pomaga wcześniejszy peeling, nacieranie wodą utlenioną i takie tam. Myślę, że jest to zapalenie okołomieszkowe. Czytałam, że jest na to sposób - depilacja laserowa. Czy któraś z Pań lub Panów miała taki problem jak ja, czy po laserze zeszły te czerwone kropki. I jaki salon w Bochni polecacie jeżeli chodzi o depilację laserem (mam na myśli sprawdzony, zaufany gdzie będzie wykwalifikowana osoba to zrobienia takiego zabiegu). Czekam na informację, z góry dziękuję ;-)

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Krostki na nogach

Postautor: Kocik » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 12:51

To może być także atopowe zapalenie skóry, ono lubi się tak objawiać.

Awatar użytkownika
piterwa
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 28 lipca 2016, 18:38
Kontaktowanie:

Re: Krostki na nogach

Postautor: piterwa » środa, 10 sierpnia 2016, 20:16

A może włoski Ci wrastają? Najlepiej pójdź z tym do dermatologa

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Krostki na nogach

Postautor: Kocik » wtorek, 16 sierpnia 2016, 13:15

Warto skonsultować się z dobrym dermatologiem.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Krostki na nogach

Postautor: Martaska » piątek, 10 sierpnia 2018, 15:54

Takie krostki to nic innego jak rogowacenie okołomieszkowe. Jeśli twoja skóra ma tendencję do rogowacenia, to dobrze jest stosować krem z mocznikiem. Ja mam krostki głównie na udach i smaruje je kremem z https://eapteka.pl/cerkoderm30-30-krem- ... -100001177 . Mocznik wygładza skórę i nie muszę się już wstydzić swoich nóg :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości