Czy przekaźniki telefonii komórkowej szkodzą zdrowiu?

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Tresaa
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 2 kwietnia 2016, 12:36
Kontaktowanie:

Re: Czy przekaźniki telefonii komórkowej szkodzą zdrowiu?

Postautor: Tresaa » sobota, 2 kwietnia 2016, 12:47

Sama się nad tym zastanawiała, także chętnie poczytam, dzięki za namiary.

Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Czy przekaźniki telefonii komórkowej szkodzą zdrowiu?

Postautor: Tarantula » wtorek, 2 października 2018, 14:02

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, bo ja korzystam z telefonii internetowej :D Cała nasza firma od dawna ma tą opcję i uważam, że to świetna i korzystna technologia. Na https://dzinga.com/pl/blog/cloud-techno ... sip-phone/ znalazłam bardzo ciekawy artykuł o telefonach VoIP, który to własnie zainspirował mnie do zmiany telefonii w moim biznesie!

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Czy przekaźniki telefonii komórkowej szkodzą zdrowiu?

Postautor: boddekk » środa, 28 lipca 2021, 08:26

Polecam Wam stronę https://systemtourguide.com/ , na której znajdziecie ofertę od firmy Mexpo. Dostarczają nowoczesne produkty z zakresu systemów audio i tour guide, które wykorzystuje na mojej hali przemysłowej, ponieważ doskonale sie sprawdzaja.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości