Problem z podrażnioną skórą po goleniu

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
okinava
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 14 stycznia 2014, 23:13
Kontaktowanie:

Problem z podrażnioną skórą po goleniu

Postautor: okinava » wtorek, 18 sierpnia 2015, 19:13

Witam. Ten problem do mnie niestety ciągle powraca i nie bardzo wiem co mam z nim zrobić. Nie muszę chyba pisać, że moja skóra nie wygląda po takim goleniu zbyt ładnie, o moim samopoczuciu nawet nie wspomną, bo to bardzo duży dyskomfort dla mnie. :evil: Czy możecie mi polecić jakiś specyfik na podrażnia tego rodzaju? na razie przymierzałem się do tego bo mój znajomy używa i bardzo sobie chwali. Szukam jednak dalej, nadmiar w szafce łazienkowej nie zaszkodzi w razie czego. Czekam na jakieś Wasze sugestie (szczególnie od Panów, bo wiadomo), nie musi to być oczywiście balsam, jestem otwarty na różne specyfiki.

fizo
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 22:43
Kontaktowanie:

Re: Problem z podrażnioną skórą po goleniu

Postautor: fizo » środa, 23 marca 2016, 10:52

Teraz na rynku jet mnóstwo balsamów po goleniu to powinno przynieść ulgę

Tresaa
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 2 kwietnia 2016, 12:36
Kontaktowanie:

Re: Problem z podrażnioną skórą po goleniu

Postautor: Tresaa » sobota, 2 kwietnia 2016, 12:45

Jeżeli masz duże podrażnienia spróbuj zmienić maszynę, maść witaminowa jest dobra na takie rzeczy.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości