Powikłania nieleczonego refluksu

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
olbry
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 września 2014, 17:44
Kontaktowanie:

Powikłania nieleczonego refluksu

Postautor: olbry » czwartek, 18 września 2014, 17:47

Chciałbym się dowiedzieć, jakie ewentualne powikłania mogą wystąpić i po jakim czasie kiedy nie leczyłem u siebie refluksu żołądkowego? czułem się źle długi czas ale dopiero teraz lekarz stwierdził tą chorobę. czytałem artykuły na ten temat http://www.chorobarefluksowa.net.pl/cho ... refluksie/ , ale proszę o Waszą opinię z doświadczenia.

Mariann
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 8 października 2014, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Powikłania nieleczonego refluksu

Postautor: Mariann » środa, 8 października 2014, 13:08

no na pewno problemy z żoładkiem i trawieniem. Słyszałem ,że można przez to też mieć nowotwór żołądka.

kimus
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2016, 10:53
Kontaktowanie:

Re: Powikłania nieleczonego refluksu

Postautor: kimus » czwartek, 18 sierpnia 2016, 11:19

to prawda, takie powikłania mogą się zdarzyć, moja ciotka poza tym miała jeszcze jako innego rodzaju powikłanie - owszem to mogło również rozwijać się oddzielnie, równolegle ale nawet lekarze nie są tego pewni także uważajcie i badajcie się.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości