Dobry dentysta_protetyt

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
berta1
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 26 września 2013, 11:38
Kontaktowanie:

Dobry dentysta_protetyt

Postautor: berta1 » czwartek, 6 lutego 2014, 21:11

Którego stomatologa polecacie? - zależy mi na estetycznym wykonaniu protezy.
Dziękuję za opinie.

-- czwartek, 6 lutego 2014, 21:11 --

Wybrałam gabinet Anny i Witolda Wójcików - ul. Świętokrzyska.

Polecam!!!

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta_protetyt

Postautor: Bohh » niedziela, 13 kwietnia 2014, 17:29

Akurat z tym to już bym wolał się ten kawałek do Krakowa przejechać. Osobiście sam tak robiłem co prawda nie zwiedziłem wszystkich gabinetów bo zostałem w tym, który mi został polecony. (adres strony ) bardzo luźne podejście i ze względu, że gabinet nie znajduje się w ścisłym centrum nie jest aż tak obłożony więc nie ma dużego problemu z umawianiem się na wizyty i ogólnie atmosfera bardzo przyjemna, szczególnie, dla takich jak ja - którzy nie bardzo są odważni kiedy chodzi o dentystę.

plisa13
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 1 września 2016, 16:46
Kontaktowanie:

Stomatologia Olkusz

Postautor: plisa13 » piątek, 27 stycznia 2017, 16:39

Jeśli chodzi o stomatologię to wybieram się do tej placówki http://cmskalka.pl/stomatologia . Czy znacie jeszcze jakiego dentystę w okolicach Olkusza?

gasiorek
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:44
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta_protetyt

Postautor: gasiorek » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 16:41

Leczenie kanałowe poprzedzone diagnostyką radiologiczną a następnie znieczuleniem miejscowym pacjenta, by zabieg był całkowicie bezbolesny wykonać można pod dobrą opieką specjalisty w

boddekk
Uzależniony
Posty: 504
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Dobry dentysta_protetyt

Postautor: boddekk » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 18:09

Szukacie wybitnych specjalistów, stomatologów w Polsce z prawdziwego zdarzenia ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę SIELSKA KLINIKA http://sielskaklinika.pl rewelacyjna oferta, świetnego gabinetu dentystycznego. Wyleczą każdy problem waszych zębów !

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości