Gabinet Yasumi w Bochni???

Wszystko na temat zdrowia i urody
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bogumila140
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2013, 14:56
Kontaktowanie:

Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: Bogumila140 » wtorek, 16 lipca 2013, 18:28

Witam.
Czy ktoś z Was był może w gabinecie Yasumi na zabiegu fotoodmładzania ipl z rf?
Moja ciekawość wynika z faktu, że kilka miesięcy temu byłam w tym miejscu na w/w zabiegu.
W efekcie dostałam pooootwornych przebarwień skóry mimo, że zgodnie ze wskazówkami nie przebywałam na słońcu i ogólnego scieńczenia skóry twarzy.Tego, co się z nią stało po tym właśnie zabiegu po prostu nie da się w kilku słowach opisać.Niestety z własnej głupoty nie sprawdziłam dokładnie tego gabinetu wcześniej..............
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Bardzo proszę o odpowiedź.

-- wtorek, 16 lipca 2013, 17:28 --

Naprawdę nikt nie korzystał z tej usługi?????
W każdym razie szczerze przestrzegam, bo wiem ile nerwów, płaczu i nieprzespanych nocy kosztowała mnie ta "usługa".
A kiedy przeczytałam, że właśnie do Yasumi poszukiwana jest kosmetyczka z (uwaga!!!)PODSTAWOWYMI umiejętnościami wykonywania zabiegów na ciało i twarz to aż mną"trzęsie".
Właśnie dzięki tym "podstawowym" zafundowałam sobie wyniszczenie kolagenu w skórze.
Szkoda gadać.......
Może chociaż ten wątek uratuje kogoś przed błędem, który ja popełniłam- jestem antyreklamą tego miejsca.
Pozdrawiam

niecka
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: środa, 17 lipca 2013, 10:39
Kontaktowanie:

Re: Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: niecka » środa, 17 lipca 2013, 11:52

Podejrzewam, że to nie jest kwestia salonu. Niestety każdy z nas ma inną skórę i kosmetyczka nie jest w stanie przewidzieć jej reakcji na dany zabieg.

Bogumila140
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2013, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: Bogumila140 » środa, 17 lipca 2013, 14:45

Witam ponownie.
Z uporem maniaka ciągnę ten wątek, ale nie jest mi on obojętny....
Owszem każdy ma inną skórę i może reagować w odmienny sposób, ale wówczas być może skutki uboczne skończyłyby się na przebarwieniach.
Natomiast zabiegi typu ipl czy rf powinni wykonywać wyłącznie LEKARZE na sprzęcie o wiadomych parametrach, a nie kosmetyczka.
Konsultowałam się z lekarzem w tej sprawie(z tytułem doktora) i to właśnie On uświadomił mnie, że taki zabieg zrobiony na "byle czym" przez laika może zniszczyć skórę i dodatkowo stwierdził, że głowice mogły być niesterylne.
Wystarczy "pogmerać" w internecie na różnych forach, a aż roi się od wpisów dziewczyn, które cierpią po tego typu zabiegach.("Poszkodowani przez RF"np)
Kosmetyczka może nie jest w stanie określić reakcji każdego klienta, ale jak wie, że ma chiński złom to powinna ograniczyć się do depilacji, a nie brać się za twarz.
Przepraszam za emocjonalny wydźwięk moich wpisów, ale własnej łatwowierności nie cofnę, a gdybym wcześniej wgłębiła się w temat oszczędziłabym sobie tego horroru.
Przed zabiegiem prowadzi się krótki wywiad- ani słowem nie było wspomniane, że są i skutki uboczne- same superlatywy usłyszałam. Natomiast zanim doszłam po czym w ogóle dzieją się takie cuda- zabrałam się za badania hormonów etc, bo myślałam, że być może to kwestia zdrowotna. Wyniki wyszły dobrze, więc udałam się do tego gabinetu zapytać po prostu i dopiero wtedy pani potwierdziła, że to jest ingerencja głęboko w skórę właściwą i pewnie to wina ipl-u.
Zresztą-czasu nie cofnę, ale gdybym natrafiła wcześniej na jakieś forum w tej sprawie, a nie na same durne reklamy gabinetów-w życiu bym tam nie poszła.
Człowiek uczy się całe życie, ale o wiele lepiej uczyć się na cudzych błędach niż własnych...........
Pozdrawiam.

mario20
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 10:24
Kontaktowanie:

Re: Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: mario20 » sobota, 10 sierpnia 2013, 22:56

Trzeba odróżniać termin "kosmetyczka" a "kosmetolog".
Kosmetyczka - kursy,szkoła policealna,studium,
Kosmetolog - studia wyższe (licencjat,magister)
I wszystko jasne :)

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: tomekwolski » piątek, 29 lipca 2016, 09:18

Dlatego właśnie nie powinnyście korzystać z takich usług. Kosmetologia to zupełnie inna działka i ludzie często to mylą, a później wynikają problemy.
Niestety tego nie mogłaś przewidzieć bo na forum nie znalazłaś opinii. Ale ogólnie rzecz biorąc przy sprawach naszego zdrowia zawsze kierujmy się zdrowym rozsądkiem. Jeżeli nie ma opinii to może oznaczać, że nikt tego salonu jeszcze nie sprawdził. Warto również zapytać o kompetencje. Jeżeli byś się dowiedziała, że nie ma większej wiedzy z zakresu kosmetologii (a takie rzeczy akurat łatwo wyczuć, wystarczy co nieco poczytać o zabiegu) to wiadomo, że nie wybrałabyś tej kliniki.

Poza tym, druga sprawa - Bochnia to nie jest duże miasto, polecam sprawdzić większe aglomerację jak chociażby Wrocław, gdzie jest tego na pęczki, osób z wyższym wykształceniem z dziedziny kosmetologii i z odbytym stażem i praktykami jest bardzo dużo. To już nie są zabiegi zagadki o ile właśnie nie traficie na ościenny, amatorski salon kosmetyczny.

Ja z wyborem salonu kosmetycznego nie miałem w ogóle problemu, wysłałem żonę na zabiegi IPL, czyli fotoodmładzania do gabinetu w Katowicach. Daleko? Jasne, że tak. Czy było warto? Oczywiście, że tak.
Jeżeli ktoś się bawi przy urodzie mojej żony to chcę jak najlepszej opieki i jeżeli to wymaga dodatkowych trzystu kilometrów (odwiedzając przy okazji rodzinkę ze Śląska :) ) to jestem chętny by te 300 kilometrów z nią odbyć.
Tyle ode mnie :) Mam nadzieję, że choć jednej osobie przyda się mój post.

Kocik
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: piątek, 21 marca 2014, 15:05
Kontaktowanie:

Re: Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: Kocik » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 12:55

Bo czasami tak jest po prostu, że jeden niewłaściwie dobrany środek kosmetyczny może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Może po prostu coś rozleniwiło Twoja skórę?

Yasumi
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 2 sierpnia 2016, 14:03
Kontaktowanie:

Re: Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: Yasumi » wtorek, 2 sierpnia 2016, 14:09

Szanowna Pani,

Zabiegu IPL, laseroterapii oraz RF nie muszą wykonywać tylko lekarze. Osoby zatrudnione w naszych gabinetach i instytutach, przed rozpoczęciem pracy odbywają specjalistyczne kursy i szkolenia dotyczące obsługi sprzętu naszej marki. Urządzenia, na których pracujemy spełniają wszelkie normy i standardy jakości. Jednakże nie zawsze można przewidzieć reakcję skóry na światło IPL, a skutki niepożądane występują niestety przy każdym zabiegu. W razie pytań, wątpliwości, prosimy o bezpośredni kontakt z centralą Yasumi w Kaliszu.

Pozdrawiamy serdecznie!

Yasumi
62-800 Kalisz
ul. Wrocławska 183

kosmetykabochnia
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 12 stycznia 2016, 14:37
Kontaktowanie:

Re: Gabinet Yasumi w Bochni???

Postautor: kosmetykabochnia » środa, 23 listopada 2016, 09:54

Zapraszamy do nowego salonu w Bochni, nowoczesny sprzęt i najlepsze zabiegi
zpisy przez internet: http://www.lavito.pl/mandragora lub telefonicznie 690 007 979

Salon MANDRAGORA, ul. Brzeźnicka 55 D,
I piętro obok przedszkola, 32-700 Bochnia

DERMATOLOG-WENEROLOG lek. med. spec.
Bogumiła STASZCZYK: Piątki od 8:00 do 10:00

FRYZJER damski i męski
strzyżenie, koloryzacja, fryzury, upięcia okolicznościowe i ślubne
zabiegi mocno regenerujące włosy- OLAPLEX,
Keratynowe prostowanie włosów

STYLIZACJA PAZNOKCI
- manicure i pedicure hybrydowy
- przedłużanie paznokci żelem

NOWOCZESNA KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA
z użyciem specjalistycznych sprzętów jak np: Fale Radiowe RF, Liposukcja ultradźwiękowa, Sonoforeza, Kawitacja, Mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa, Peelingi Kwasowe
Markowe Profesjonalne kosmetyki bardzo wysokiej jakości

MASAŻE RELAKSACYJNE (Polinezyjski, Hinduski, Gorącymi Kamieniami)

PODOLOGIA- specjalistyczna pielęgnacja stóp, leczenie wrastających paznokci, zakładanie klamr, rekonstrukcja zniszczonych paznokci itp

WIZAŻ- makijaże codzienne i bankietowe, okolicznościowe

GODZINY OTWARCIA Salonu:
Poniedziałek: Nieczynne
wtorek:10:00 do 18:00
środa: od 12:00 do 20:00
czwartek: 10:00 do 18:00
piątek: od 10:00 do 18:00
sobota: od 8:00 do 14:00
___________________________________
Salon MANDRAGORA, ul. Brzeźnicka 55 D,
I piętro obok przedszkola
32-700 Bochnia. Tel 690 007 979

-- środa, 23 listopada 2016, 09:54 --

Zapraszamy do nowego salonu w Bochni, nowoczesny sprzęt i najlepsze zabiegi
zpisy przez internet: http://www.lavito.pl/mandragora lub telefonicznie 690 007 979

Salon MANDRAGORA, ul. Brzeźnicka 55 D,
I piętro obok przedszkola, 32-700 Bochnia

DERMATOLOG-WENEROLOG lek. med. spec.
Bogumiła STASZCZYK: Piątki od 8:00 do 10:00

FRYZJER damski i męski
strzyżenie, koloryzacja, fryzury, upięcia okolicznościowe i ślubne
zabiegi mocno regenerujące włosy- OLAPLEX,
Keratynowe prostowanie włosów

STYLIZACJA PAZNOKCI
- manicure i pedicure hybrydowy
- przedłużanie paznokci żelem

NOWOCZESNA KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA
z użyciem specjalistycznych sprzętów jak np: Fale Radiowe RF, Liposukcja ultradźwiękowa, Sonoforeza, Kawitacja, Mezoterapia mikroigłowa i bezigłowa, Peelingi Kwasowe
Markowe Profesjonalne kosmetyki bardzo wysokiej jakości

MASAŻE RELAKSACYJNE (Polinezyjski, Hinduski, Gorącymi Kamieniami)

PODOLOGIA- specjalistyczna pielęgnacja stóp, leczenie wrastających paznokci, zakładanie klamr, rekonstrukcja zniszczonych paznokci itp

WIZAŻ- makijaże codzienne i bankietowe, okolicznościowe

GODZINY OTWARCIA Salonu:
Poniedziałek: Nieczynne
wtorek:10:00 do 18:00
środa: od 12:00 do 20:00
czwartek: 10:00 do 18:00
piątek: od 10:00 do 18:00
sobota: od 8:00 do 14:00
___________________________________
Salon MANDRAGORA, ul. Brzeźnicka 55 D,
I piętro obok przedszkola
32-700 Bochnia. Tel 690 007 979

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Medycyna, zdrowie i uroda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości